- zemljista parcele škrljevo

  • Za upit "zemljista parcele škrljevo" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 78 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 2120 m2
    • do 2650 m2
    • 2650 m2 (prosječna površina)
    • barem 2650 m2
    • 3180 m2
  •  Po cijeni
    • do 4900 eura
    • do 6100 eura (prosječna cijena)
    • do 7400 eura
    • do 61 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • niskoenergetska kuća
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, ŠKRLJEVO, 97.000 €, 4671,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se skoro ravan teren omeđen suhozidom, više manje očišćen od visokog raslinja. Pogodan je za industrijske hale i poslovne objekte jer je u blizini industrijske zone Kukuljanovo. Dimenzije cca 200 m sa 26 m. .

 
 
 
  Zemljište, ŠKRLJEVO, 245.000 €, 7569,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na Škrljevu, prodaje se veći teren uz glavnu cestu od kojeg je 2.700 građevinsko a ostatak poljoprivredno. Više namjenski teren. Ima potencijala za izgradnju većeg stambenog objekta, trgovački centar. Blizina svih sadržaja, Kukuljanovo (industrijska zona) Bakarac- plaža Dokumentacija....

 
 
 
  Zemljište, ŠKRLJEVO, 88.000 €, 8096,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2023.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se zemljište veličine 8096m2 u pitoresknom selu Plosna na svega par kilometara od centra Škrljeva. Dio zemljišta površine cca 2500m2 uz samu cestu nalazi se u građevinskoj zoni dok je ostatak od cca 5600m2 poljoprivredno. Na građevinskom dijelu koji je kvadratnog oblika nalazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele škrljevo'
165.100 €
380.000 €
145.000 €
  Zemljište, ŠKRLJEVO, 74.000 €, 508,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Nedaleko Rijeke, u mirnom i ugodnom naselju Škrljevo, u ponudi je lijep i potpuno ravan građevinski teren površine 508 kvadratnih metara. Ova pravilna parcela idealna je za gradnju obiteljske kuće ili investicijskog objekta, a budućim vlasnicima nudi jednostavnu i brzu realizaciju....

 
 
 
  Zemljište, ŠKRLJEVO, 45.000 €, 734,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠKRLJEVO -POLJOPRIVREDNI TEREN S LIJEPIM POGLEDOM NA OKOLINU I MORE Škrljevo je naseljeno mjesto u sustavu grada Bakra, dobro povezano cestovnim i željezničkim prometom sa svim okolnim mjestima i gradovima. Nedaleko centra mjesta na uzvišenom dijelu, posredujemo u prodaji terena s....

 
 
 
  Zemljište, ŠKRLJEVO, 225.000 €, 3900,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠKRLJEVO - TEREN 3900 m2 ZA GRADNJU DO 4 STAMBENE JEDINICE Nedaleko centra Škrljeva, posredujemo u prodaji građevinskog terena za izgradnju do 4 stambene jedinice. Do terena postoji prilaz s dvije strane. Teren je poprilično ravan i pravilnog oblika, a sva infrastruktura je u blizini.....

 
 
 
  Zemljište, ŠKRLJEVO, 99.000 €, 1200,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U exskluzivnoj ponudi Dogma nekretnina je građevinsko zemljište idealno za gradnju obiteljske kuće. Teren se sastoji od dvije čestice koje su pravilnog, izduženog oblika ali dovoljne širine za gradnju konkretne obiteljske kuće s prostranim okolišem. Radi se o blago nakošenom, održavanom,....

 
 
 
  Zemljište, ŠKRLJEVO, 289.000 €, 1610,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja građevinsko zemljište smješteno na Škrljevu, ukupne površine 1610 m². Zemljište je ravno, pravokutnog oblika i po konfiguraciji idealno za izgradnju kako industrijskih, tako i komercijalnih objekata te građevina stambene namjene. Nalazi se u obuhvatu izgrađenog građevinskog....

 
 
 
  Zemljište, ŠKRLJEVO, 499.000 €, 3138,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja građevinsko zemljište smješteno na Škrljevu, ukupne površine 3138 m². Zemljište je ravno, pravokutnog oblika i po konfiguraciji idealno za izgradnju kako industrijskih, tako i komercijalnih objekata te građevina stambene namjene. Nalazi se u obuhvatu izgrađenog građevinskog....

 
 
 
  Zemljište, ŠKRLJEVO, 200.000 €, 3812,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište od 3.812m2 na dobroj poziciji, odmah do zelenog pojasa. Mirno prigradsko naselje, odlično povezano, udaljeno 10-ak minuta voženje od centra Rijeke. ID KOD AGENCIJE: 5227 Millennium nekretnine exclusive d.o.o. Mob: +385 91 322 3760 Tel: +385 51 322 376 Fax: 051....

 
 
 
  Zemljište, ŠKRLJEVO, 75.000 €, 6381,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je 6.381m2 zemljišta koje se nalazi izvan naselja u gospodarskoj šumi. Na zemljištu je sagrađena gospodarska zgrada od 32m2 s podrumom od 14m2. Zgrada ima novu PVC stolariju i novi krov. ID KOD AGENCIJE: T352 Anton Vučinović Agent s licencom Mob: +385 95 360 3960 Tel: 051....

 
 
 
  Zemljište, ŠKRLJEVO, 380.000 €, 9925,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026. - 380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je zemljište ukupne površine 9.925m2, blago nakošeno s građevinskim dijelom oko 2.700m2. Zemljište ima direktni prilaz s ceste, a svi priključci (struja i voda) nalaze se u neposrednoj blizini. Svega 10-ak minuta udaljenosti od Rijeke! Poštovani klijenti, agencijska provizija....

 
 
 
  Zemljište, ŠKRLJEVO, 199.000 €, 1405,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja građevinsko zemljište smješteno na Škrljevu, ukupne površine 1405 m². Zemljište je ravno, pravokutnog oblika i po konfiguraciji idealno za izgradnju kako industrijskih, tako i komercijalnih objekata te građevina stambene namjene. Nalazi se u obuhvatu izgrađenog građevinskog....

 
 
 
  Zemljište, ŠKRLJEVO, 140.000 €, 1160,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja građevinsko zemljište smješteno na Škrljevu, ukupne površine 1160 m². Zemljište je ravno, pravokutnog oblika i po konfiguraciji idealno za izgradnju kako industrijskih, tako i komercijalnih objekata te građevina stambene namjene. Nalazi se u obuhvatu izgrađenog građevinskog....

 
 
 
  Zemljište, ŠKRLJEVO, 299.000 €, 1911,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja građevinsko zemljište smješteno na Škrljevu, ukupne površine 1911 m². Zemljište je ravno, pravokutnog oblika i po konfiguraciji idealno za izgradnju kako industrijskih, tako i komercijalnih objekata te građevina stambene namjene. Nalazi se u obuhvatu izgrađenog građevinskog....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr