• GoHome Professional
vikendica u dalmaciji luksuzan 70 m2 - GoHome
  • vikendica u dalmaciji luksuzan 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - vikendica u dalmaciji luksuzan 70 m2

  • Za upit "vikendica u dalmaciji luksuzan 70 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PAKOŠTANE, 293.370 €, 70,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA U PAKOŠTANIMA, SAMO 100M OD MORA! Oduševite se ovom vrhunskom nekretninom u jednom od najpoželjnijih turističkih naselja na jadranskoj obali! Smješten u Pakoštanima, blizu Biograda na moru, ovaj stambeni kompleks nudi idealan spoj luksuza, intime i prirode. S udaljenošću....

 
 
 
  Kuća, ROGOZNICA, 400.000 €, 70,00 m2 cca 5710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzni stanovi u Kalebovoj Luci ? ekskluzivan kompleks uz more, blizu Rogoznice Na prodaju su luksuzni stanovi na jedinstvenoj lokaciji u srcu Dalmacije, u mirnom naselju Kalebova Luka, svega 9 km od prekrasne Rogoznice. Kompleks nudi izravan pristup moru, a pješčana plaža udaljena....

 
 
 
  Stan, RAŽANJ, 295.000 €, 65,53 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.04.2026.,

www.ekspert-nekretnine.com

Rogoznica, Ražanj, dvosoban stan 65.53 m2 na prvom katu novogradnje udaljene 60 m od mora s pogledom na more. Stan ima 50.17 m2 stambene površine, dvije spavaće sobe, kupaonu, hodnik, dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom te balkon 17.14 m2. Pripada mu i garažno parking mjesto 12.5....

 
 
 
  Stan, RAŽANJ, 285.000 €, 63,47 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.04.2026.,

www.ekspert-nekretnine.com

Rogoznica, Ražanj, dvosoban stan 63.47 m2 na prvom katu novogradnje udaljene 60 m od mora s pogledom na more. Stan ima 50.71 m2 stambene površine, dvije spavaće sobe, kupaonu, hodnik, dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom te balkon 13.02 m2. Pripada mu i garažno parking mjesto 12.5....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 299.000 € na 279.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PETRČANE, 279.000 €, 72,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 299.000 €
08.05.2026 - 279.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Luksuzni stan u 4* resortu, 2. red do mora, Petrčane, Zadar .

 
 
 
  Stan, PRIMOŠTEN, 271.000 €, 66,10 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.c21.hr

PRIMOŠTEN, DOLAC, LUKSUZNI PENTHOUSE SA PREDIVNIM POGLEDOM NA MORE! U Dolcu kraj Primoštena prodaje se penthouse oznake A7 na 3 katu zgrade koja se proteže na 4 etaže ( prizemlje+ 3 kata ) sa ukupno 8 stanova. Zbog kaskadnog terena svi stanovi imaju predivan pogled na more! Penthouse....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 305.340 € na 312.610 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ČIOVO, 312.610 €, 67,00 m2 cca 4670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 305.340 €
05.05.2026 - 312.610 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.broker.hr

Na prodaju je dvosoban stan s lođom u blizini mora, smješten u sklopu kompleksa novoizgrađenih zgrada, s pogledom na more, na izuzetno atraktivnoj lokaciji na sjevernom dijelu Čiova. Ova jedinstvena mikrolokacija pruža savršen spoj mira, privatnosti i blizine svih potrebnih sadržaja,....

 
 
 
  Stan, ROGOZNICA, 395.000 €, 70,00 m2 cca 5640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

uksuzni stanovi u Kalebovoj Luci ? ekskluzivan kompleks uz more, blizu Rogoznice Na prodaju su luksuzni stanovi na jedinstvenoj lokaciji u srcu Dalmacije, u mirnom naselju Kalebova Luka, svega 9 km od prekrasne Rogoznice. Kompleks nudi izravan pristup moru, a pješčana plaža udaljena....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 272.415 €, 70,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ČIOVO, 215.000 €, 70,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se luksuzan stan na prvom katu, 30 metara od šljunčane plaže. Završetak je planiran za listopad 2022. godine. Stan se nalazi u maloj luksuznoj urbanoj vili sa samo 5 apartmana. Stan na prvom katu ima dvije spavaće sobe, kupaonicu, odvojeni wc, prostrani dnevni boravak i kuhinju,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • u dalmaciji luksuzan 70 m2 (948)
  • vikendica u dalmaciji 70 m2 (5)
  • vikendica u dalmaciji luksuzan (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!