• GoHome Professional
vikendica u dalmaciji do 230000 eura 100 m2 - GoHome
  • vikendica u dalmaciji do 230000 eura 100 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - vikendica u dalmaciji do 230000 eura 100 m2

  • Za upit "vikendica u dalmaciji do 230000 eura 100 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, OBROVAC, 199.000 €, 100,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

DVA ZASEBNA STANA! Gornji Karin, kod Zadra, mirna i ugodna lokacija gdje se miješaju velebitska planinska i mediteranska klima daleko od zagađenja. Do mora i šetnice uz more svega stotinjak metara zračne linije. Samostojeća kuća katnica, potpuno namještena, površine cca 100 m2 izgrađena....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠIBENIK, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je izuzetno funkcionalan i prostran dvoetažni poslovni prostor smješten u jednom od najboljih kvartova ? Baldekin. Ovaj prostor savršeno je prilagođen za različite poslovne namjene i nudi mnoge prednosti za poslovanje. Ukupna površina iznosi 100 m2 (svaka etaža po 50 m2).....

 
 
 
  Kuća, BILICE, 129.000 €, 100,00 m2 cca 1290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvojna kuća u blizini mora u Bilicama. Kuća se sastoji od dvije etaže. U prizemlju stan površine 31 m2 koji se sastoji od predsoblja, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom te sobom koja ima izlaz na terasu površine 13 m2. Vanjske stepenice vode na gornju etažu gdje je stan....

 
 
 
  Apartman, HVAR, 170.000 €, 100,00 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Stan položen na prvom katu dvojne kuće sa zasebnim ulazom. Lokacija je lijepo, šarmantno mjesto na sjevero-istočnoj strani otoka Hvara. Stan je velik i prostran. Sastoji se od kuhinje sa dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kupaonice, wca i dva balkona. U neposrednoj blizini je veliki....

 
 
 
  Kuća, SPLIT, Brda, 250.000 €, 105,00 m2 cca 2380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.10.2025.,

www.trgostan.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA: .

 
 
 
  Kuća, VODICE, 250.000 €, 100,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je stara kamena kuća površine 100 m² s pripadajućim dvorištem od 50 m² i prekrasnim pogledom na more, smještena u strogom centru Vodica. Kući je potrebna temeljita obnova, pružajući vam priliku da je iz temelja podignete prema vlastitim željama.....

 
 
 
  Kuća, SINJ, 195.000 €, 100,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju samostojeća montažna prizemnica u mirnom dijelu Sinja (100 m) Prodaje se samostojeća montažna kuća površine 100 m, smještena u mirnom dijelu grada Sinja na parceli površine 686 m2 Kuća je izgrađena na betonskim temeljima i trenutno se nalazi u fazi visokog roh-baua, što....

 
 
 
  Kuća, LASTOVO, 58.000 €, 108,00 m2 cca 540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.09.2025.,

www.trgostan.hr

Kamena kuća na tri etaže u centru mjesta Lastovo, ukupne površine cca 108 m2, dio stare zaštićene palače, prizemlje velike visine s karakterističnim polukružnim svodom, potrebna kompletna rekonstrukcija, prilaz s dvije strane - gornje i donje ulice, pogled na mjesto, mogućnost kupnje....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 230.000 € na 198.000 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŽDRELAC, 198.000 €, 107,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.03.2026 - 230.000 €
05.05.2026 - 198.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Ždrelac - Prodaje se kuća stambene površine 107 m² na parceli od 499 m², s prostranim vrtom od 380 m². Kuća se sastoji od dvije spavaće sobe, dodatne sobe u dodatku s otvorenim kaminom, velikog hodnika koji služi kao dnevni boravak, kupaonice, zasebnog WC-a i natkrivene terase s roštiljem.....

 
 
 
  Kuća, JELSA, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

KARLOVAC, VELIKA JELSA - imanje sa velikim potencijalom Prekrasno imanje s dvije kuće i gospodarskim objektom u Velikoj Jelsi pokraj Karlovca. Na samo sedam kilometara od centra Karlovca, u mirnom naselju Velika Jelsa, nalazi se prekrasno imanje koje pruža savršen spoj prirode, mira....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • u dalmaciji do 230000 eura 100 m2 (911)
  • vikendica u dalmaciji 100 m2 (9)
  • vikendica u dalmaciji do 230000 eura (24)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine