• GoHome Professional
vikendica u dalmaciji do 210000 eura što jeftinije - GoHome
  • vikendica u dalmaciji do 210000 eura što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - vikendica u dalmaciji do 210000 eura što jeftinije

  • Za upit "vikendica u dalmaciji do 210000 eura što jeftinije" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 1.546 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-18%

Promjena cijene sa 45.000 € na 37.000 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŽAGROVIĆ, 37.000 €, 120,00 m2 cca 310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 45.000 €
05.05.2026 - 37.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju: Stara kamena kuća za renovaciju u okolici Knina ? velika parcela i mirna lokacija Prodaje se autentična stara kamena kuća smještena u mirnom zaseoku u okolici Knina, idealna za sve koji traže bijeg od gradske vreve ili žele ulaganje u seoski turizam. Kuća je u nizu i sastoji....

 
 
 
  Kuća, DUNAVE, 40.000 €, 78,00 m2 cca 510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vikendica smještena u mirnom i prirodnom okruženju u naselju Grabovac, općina Erdut, udaljena svega 500m od Dunava. Kuća je prizemnica površine 78m2 s okućnicom površine 1448m2. Kuća se sastoji od uređenog prizemlja i trenutno neuređenog potkrovlja. Zidana je opekom s betonskim....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 77.000 €, 72,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Šarmantna kamena kuća s projektom adaptacije ? Dubrava kod Šibenika Projekt adaptacije osmišljen je s ciljem stvaranja modernog, ali toplog i ugodnog prostora koji zadržava autentičan dalmatinski karakter. Projekt predviđa: - otvoreni koncept dnevnog boravka i kuhinje - galeriju s....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'vikendica u dalmaciji do 210000 eura što jeftinije'
160.000 €
89.000 €
115.000 €
  Kuća, MARINA, 89.000 €, 70,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kuća - započeta gradnja u Vinišću!! U mirnom, autentičnom dalmatinskom selu Vinišće, na svega nekoliko minuta od mora, prodaje se kuća/parcela s pravomoćnom građevinskom dozvolom i započetom izgradnjom prizemne vikend kuće površine 70 m². Radi se o rekonstrukciji stare....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 120.000 € na 115.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠOLTA, 115.000 €, 86,00 m2 cca 1340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.11.2025 - 120.000 €
17.05.2026 - 115.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju ? Autentična kamena kuća s okućnicom, Donje Selo, otok Šolta Prodaje se stara kamena kuća u nizu, smještena u mirnom i slikovitom Donjem Selu na otoku Šolti. Ova autentična dalmatinska nekretnina predstavlja savršeno utočište za sve koji traže mir, tišinu i mediteranski....

 
 
 
  Kuća, GOLUBIĆ, 130.000 €, 130,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJA KUĆE ? GOLUBIĆ KOD KNINA ? 130 m² + OKUĆNICA 913 m² Prodaje se uređena i odmah useljiva obiteljska kuća smještena u mirnom naselju Golubić, u neposrednoj blizini Knina. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za obiteljski život, ali i kao vikendica za odmor u prirodi.....

 
 
 
  Kuća, PUČIŠĆA, 130.000 €, 49,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u ekskluzivnoj prodaji manje kuće površine 49m2 na parceli od 1700m2 u mirnom i idiličnom okruženju u mjestu Pučišća, otok Brač. Kuća je prizemnica u roh-bau izvedbi sa postavljenim vratima i prozorima, a sastoji se od jedne prostorije standardne visine i otvorenim potkrovljem,....

 
 
 
  Kuća, LOVINAC, 135.000 €, 80,00 m2 cca 1690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u mjestu Lovinac. Nalazi se na mirnoj lokaciji, 20-ak metara odmaknuta od ulice. Okružena je zelenilom. Izgrađena je 2000. g. Sastoji se od prizemlja i kata, svaka etaža po 35 m2 neto unutarnjeg prostora + stubište i terasa. Okućnica je 2033 m2, od čega je 70% površine....

 
 
 
  Kuća, ŽDRELAC, 140.000 €, 90,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća u Ždrelcu Kuća za renovaciju i adaptaciju smještena je u mirnom dijelu Ždrelca, svega 1,5 km od centra mjesta i glavnih plaža. Nekretnina je idealna za osobe koje traže mir, privatnost i opuštanje, a opet na ugodnoj udaljenosti od svih potrebnih sadržaja. zbog svoje lokacije....

 
 
 
  Kuća, ŽRNOVNICA, 170.000 €, 68,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRIVOR, VIKEND KUĆA NA KAT S KONOBOM i VRTOM Žrnovnica, Privor, u prodaji je vrlo atraktivna vikend kuća stambene površine 68m2 i vrtom od 100m2. Kuća se sastoji od tri etaže. U suterenu je smještena konoba. Prva, prizemna etaža sastoji se od dnevnog dijela s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 155.000 € na 180.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DONJI KARIN, 180.000 €, 116,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.12.2025 - 155.000 €
21.03.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

[DOSTUPNO OD RUJNA 2026.!] Prodaje se kuća u roh-bau fazi u Donjem Karinu, smještena u mirnom vikend naselju okruženom borovom šumom, samo 150 metara od mora (4 minute lagane šetnje). Vlasništvo 1/1, parcela površine 282 m². Kuća se sastoji od prizemlja i kata, svaki površine približno....

 
 
 
  Kuća, BRAČ, 185.000 €, 65,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2025.,

www.broker.hr

Kuća na samoj rivi u malom mjestu na otoku Braču. Nekretnina od ukupno 65 m2 nalazi se na udaljenosti od 35 m od mora. Sastoji se od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe i kupaonice. Interijer je reoviran prije nekoliko godina i nekretnina je potpuno opremljena....

 
 
 
 
+25%

Promjena cijene sa 160.000 € na 200.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, KLIS, 200.000 €, 87,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 160.000 €
20.03.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Klis , Pleštinići, stara kamena kuća površine 87m2 i na parceli od 1200m2 Prodaje se stara kamena kuća koja se sastoji od dvije odvojene etaže. Dolje se nalazi 2 konobe, gore je manji stan s dvije spavaće sobe i kuhinjom. Sve je za kompletno renoviranje. Pogled na Split i more. Pogodno....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 208.000 €, 62,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

www.biliskov.com ID: 15295 Pakoštane, Splitska ulica Odličan, potpuno namješten trosobni stan ukupne bruto površine 90 m nalazi se na prvom katu kuće izgrađene 2010. godine, a posljednja adaptacija provedena je 2023. godine. Neto zatvorena površina stana, prema vlasničkom listu, iznosi....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more