• GoHome Professional
vikendica u dalmaciji do 1300 eura/m2 - GoHome
  • vikendica u dalmaciji do 1300 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - vikendica u dalmaciji do 1300 eura/m2

  • Za upit "vikendica u dalmaciji do 1300 eura/m2" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 862 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosječna površina)
    • barem 130 m2
    • 160 m2
  •  Po cijeni
    • 1200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 100000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+3%

Promjena cijene sa 340.000 € na 350.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, KARLOBAG, 350.000 €, 300,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.04.2026 - 340.000 €
09.05.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća s preljepim panoramskim pogledom na Karlobag , Velebit i more Udaljena svega 300 m od uređene plaže i centra mjesta. PRIZEMLJE : 1 STUDIO APARTMAN ZAVRŠEN I OPREMLČJEN 1 STUDIO APARTMAN ROHBAU 1 VELIKA GARAŽA S - MOGUĆA PRENAMJENA U STAMBENI PROSTOR PO ŽELJI VLASNIKA 1 ODVOJENA....

 
 
 
  Kuća, MARINA, 89.000 €, 70,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kuća - započeta gradnja u Vinišću!! U mirnom, autentičnom dalmatinskom selu Vinišće, na svega nekoliko minuta od mora, prodaje se kuća/parcela s pravomoćnom građevinskom dozvolom i započetom izgradnjom prizemne vikend kuće površine 70 m². Radi se o rekonstrukciji stare....

 
 
 
  Kuća, OMIŠ, 600.000 €, 453,00 m2 cca 1320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.05.2025.,

www.broker.hr

Kuća s otvorenim pogledom na more svega par kilometara od grada Omiša. Nekretnina stambene površine od 450 m2 položena je na zemljištu površine 350 m2 te se prostire na četiri etaže. U suterenu površine od oko 80 m2 nalaze se kuhinja, blagovaonica, dnevni boravak, soba sa kupaonicom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'vikendica u dalmaciji do 1300 eura/m2'
350.000 €
40.000 €
89.000 €
 
-4%

Promjena cijene sa 120.000 € na 115.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠOLTA, 115.000 €, 86,00 m2 cca 1340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.11.2025 - 120.000 €
17.05.2026 - 115.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju ? Autentična kamena kuća s okućnicom, Donje Selo, otok Šolta Prodaje se stara kamena kuća u nizu, smještena u mirnom i slikovitom Donjem Selu na otoku Šolti. Ova autentična dalmatinska nekretnina predstavlja savršeno utočište za sve koji traže mir, tišinu i mediteranski....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 77.000 €, 72,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Šarmantna kamena kuća s projektom adaptacije ? Dubrava kod Šibenika Projekt adaptacije osmišljen je s ciljem stvaranja modernog, ali toplog i ugodnog prostora koji zadržava autentičan dalmatinski karakter. Projekt predviđa: - otvoreni koncept dnevnog boravka i kuhinje - galeriju s....

 
 
 
  Kuća, GOLUBIĆ, 130.000 €, 130,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJA KUĆE ? GOLUBIĆ KOD KNINA ? 130 m² + OKUĆNICA 913 m² Prodaje se uređena i odmah useljiva obiteljska kuća smještena u mirnom naselju Golubić, u neposrednoj blizini Knina. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za obiteljski život, ali i kao vikendica za odmor u prirodi.....

 
 
 
  Kuća, SPLIT, Lokve, 160.000 €, 360,00 m2 cca 440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.crozilla.com

Manor predstavlja obiteljsku kuću smještenu uz glavnu cestu, na atraktivnoj lokaciji koja spaja prirodnu ljepotu Gorskog kotara s odličnom prometnom povezanošću. Od slikovitog jezera udaljena je svega petnaestak minuta lagane šetnje, dok se centar mjesta nalazi na oko 2 kilometra.....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 45.000 € na 37.000 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŽAGROVIĆ, 37.000 €, 120,00 m2 cca 310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 45.000 €
05.05.2026 - 37.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju: Stara kamena kuća za renovaciju u okolici Knina ? velika parcela i mirna lokacija Prodaje se autentična stara kamena kuća smještena u mirnom zaseoku u okolici Knina, idealna za sve koji traže bijeg od gradske vreve ili žele ulaganje u seoski turizam. Kuća je u nizu i sastoji....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.