• GoHome Professional
vikendica u dalmaciji do 110 m2 što skuplje - GoHome
  • vikendica u dalmaciji do 110 m2 što skuplje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - vikendica u dalmaciji do 110 m2 što skuplje

  • Za upit "vikendica u dalmaciji do 110 m2 što skuplje" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 3.078 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ŽDRELAC, 140.000 €, 90,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća u Ždrelcu Kuća za renovaciju i adaptaciju smještena je u mirnom dijelu Ždrelca, svega 1,5 km od centra mjesta i glavnih plaža. Nekretnina je idealna za osobe koje traže mir, privatnost i opuštanje, a opet na ugodnoj udaljenosti od svih potrebnih sadržaja. zbog svoje lokacije....

 
 
 
  Kuća, PRIMOŠTEN, 619.000 €, 104,00 m2 cca 5950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Ovaj visokokvalitetni i novovrijedni stan u vili nalazi se u traženoj lokaciji u Primoštenu i impresionira promišljenim konceptom stanovanja, prostranim prostorom te prekrasnim, neograničenim pogledom na more i bajkovitim pogledom na staru gradsku jezgru Primoštena, što je jedno od....

 
 
 
  Kuća, PRIMOŠTEN, 549.000 €, 93,00 m2 cca 5900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Ovaj visokokvalitetni i novovrijedni luksuzni stan u Primoštenu nalazi se u traženoj lokaciji i impresionira promišljenim konceptom stanovanja, prostranim prostorom te prekrasnim pogledom na more i bajkovitim pogledom na staru gradsku jezgru Primoštena. Nekretnina kroz posebnu kaskadnu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'vikendica u dalmaciji do 110 m2 što skuplje'
366.488 €
361.048 €
360.728 €
  Kuća, BRAČ, 425.000 €, 100,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.broker.hr

Na prizemlju se nalazi stan s dvije spavaće sobe, kuhinjom, blagovaonicom, dnevnim borom i kupaonicom. Iz ovog stana izlazi se na terasu, koja je okružena bujnim vrtom I živom ogradom. Vanjskim stepeništem pristupa se prvom katu gdje nalazi se studio apartman s kuhinjom, kupaonicom....

 
 
 
  Kuća, PRIVLAKA, 380.568 €, 99,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

MODERNA KUĆA U NIZU S4 - POTPUNO OPREMLJENA, IDEALNA ZA ŽIVOT ILI ODMOR U PRIVLACI KOD ZADRA Predstavljamo vam kuću S4 unutar ekskluzivnog kompleksa od četiri luksuzne kuće u nizu. Ovaj moderno projektirani dom nudi vrhunsku kvalitetu gradnje, odličnu funkcionalnost i privatnost,....

 
 
 
  Kuća, SUPETAR, 365.000 €, 100,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se šarmantna stara kuća na atraktivnoj lokaciji u Supetru, idealna za sve koji traže priliku za adaptaciju i ulaganje u nekretninu s karakterom. Kuća se prostire na tri etaže, s ukupnom površinom od 100 m², i sastoji se od četiri prostrane sobe koje pružaju mogućnosti za razne....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, 365.000 €, 82,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.broker.hr

Prodaje se prekrasna kuća u malome mirnome mjestu nedaleko od grada Zadra,izgrađena 2022. godine. Ukupna stambena površina iznosi 82 m2 te se proteže na zemljištu od 255 m2. Udaljena je 270 m od mora. Nekretnina se sastoji od dvije spavaće sobe, kupatila, kuhinje blagovaonice i dnevnog....

 
 
 
  Kuća, KOLAN, 358.832 €, 110,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA ? LUKSUZNA KUĆA U NIZU S PRIVATNIM BAZENOM ? MANDRE, OTOK PAG Cijena: 358.832 € Površina: 110,41 m² 3 spavaće sobe | 2 kupaonice | Privatni bazen | 2 parkirna mjesta Useljenje: 05/2026. Energetski certifikat: očekivano A / A+ Orijentacija: Istok ? Zapad ? Jug Površine: Stambeni....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, Jadrija, 309.000 €, 71,00 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i sunčanoj lokaciji, u južnom dijelu Jadrije, prodaje se dvojna (duplex) kuća s prostranim dvorištem, pomoćnim objektima i prekrasnim pogledom na more. Nekretnina je odličan izbor za obiteljski odmor, cjelogodišnje stanovanje ili ulaganje u turistički najam. Posjeduje urednu....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 299.000 € na 280.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VIR, 280.000 €, 60,00 m2 cca 4670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 299.000 €
15.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE KUĆA 50 METARA OD MORA S GARAŽOM NA VIRU Samostojeća kuća sastoji se od: - 2 spavaće sobe - hodnika - kupaonice s WC-om - kuhinje - dnevnog boravka - terase - dvorišta od 200 m2 Kuća se nalazi 50 metara od prekrasne plaže Lozice na Viru. Ispred kuće je garaža te popločani....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 300.000 € na 270.000 € - 03.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ROGOZNICA, 270.000 €, 45,00 m2 cca 6000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.11.2025 - 300.000 €
03.03.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Rogoznica ? šarmantna vikendica s prekrasnim pogledom na more Na prodaju je mala vikendica smještena na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Rogoznici, idealna za odmor, miran obiteljski život ili kao investicija u turizam. Osnovne informacije: Površina kuće: približno 45 m² Površina....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 250.000 €, 118,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se jedinstveni stan u Šibeniku, smješten u nizu šarmantnih starih kuća, koji zahvaljujući posebnom ulazu pruža dojam samostalne kuće. Pristup nekretnini je jednostavan i praktičan, a raspored prostorija pažljivo je osmišljen kako bi pružio maksimalnu funkcionalnost i udobnost.....

 
 
 
  Kuća, ROGOZNICA, 242.000 €, 81,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se vikendica u blizini mora i centra, na lijepoj lokaciji u blizini svih sadržaja. Stambena veličina je 81 m2, sastoji se od 2 spavaće sobe, kuhinje s dnevnim boravkom, kupaone, terase s pogledom na more. Mogućnost dizanja još jednog kata. Cijena: 242.000 eura]]> .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 242.000 € na 232.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ROGOZNICA, 232.000 €, 81,90 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2025 - 279.000 €
07.10.2025 - 262.000 €
02.12.2025 - 242.000 €
20.05.2026 - 232.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se vikendica u Rogoznici - Crljina, tek 140m od mora Prodaje se vikendica smještena u mirnom dijelu Rogoznice, predio Crljina, udaljena svega 140 metara od mora. Kuća je smještena na zemljištu ukupne površine 282 m², a stambeni prostor iznosi 82 m². Vrt je oplemenjen raznim....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 208.000 €, 62,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

www.biliskov.com ID: 15295 Pakoštane, Splitska ulica Odličan, potpuno namješten trosobni stan ukupne bruto površine 90 m nalazi se na prvom katu kuće izgrađene 2010. godine, a posljednja adaptacija provedena je 2023. godine. Neto zatvorena površina stana, prema vlasničkom listu, iznosi....

 
 
 
 
+25%

Promjena cijene sa 160.000 € na 200.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, KLIS, 200.000 €, 87,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 160.000 €
20.03.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Klis , Pleštinići, stara kamena kuća površine 87m2 i na parceli od 1200m2 Prodaje se stara kamena kuća koja se sastoji od dvije odvojene etaže. Dolje se nalazi 2 konobe, gore je manji stan s dvije spavaće sobe i kuhinjom. Sve je za kompletno renoviranje. Pogled na Split i more. Pogodno....

 
 
 
  Kuća, BRAČ, 185.000 €, 65,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2025.,

www.broker.hr

Kuća na samoj rivi u malom mjestu na otoku Braču. Nekretnina od ukupno 65 m2 nalazi se na udaljenosti od 35 m od mora. Sastoji se od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe i kupaonice. Interijer je reoviran prije nekoliko godina i nekretnina je potpuno opremljena....

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 155.000 € na 180.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DONJI KARIN, 180.000 €, 116,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.12.2025 - 155.000 €
21.03.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

[DOSTUPNO OD RUJNA 2026.!] Prodaje se kuća u roh-bau fazi u Donjem Karinu, smještena u mirnom vikend naselju okruženom borovom šumom, samo 150 metara od mora (4 minute lagane šetnje). Vlasništvo 1/1, parcela površine 282 m². Kuća se sastoji od prizemlja i kata, svaki površine približno....

 
 
 
  Kuća, ŽRNOVNICA, 170.000 €, 68,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRIVOR, VIKEND KUĆA NA KAT S KONOBOM i VRTOM Žrnovnica, Privor, u prodaji je vrlo atraktivna vikend kuća stambene površine 68m2 i vrtom od 100m2. Kuća se sastoji od tri etaže. U suterenu je smještena konoba. Prva, prizemna etaža sastoji se od dnevnog dijela s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Kuća, LOVINAC, 135.000 €, 80,00 m2 cca 1690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u mjestu Lovinac. Nalazi se na mirnoj lokaciji, 20-ak metara odmaknuta od ulice. Okružena je zelenilom. Izgrađena je 2000. g. Sastoji se od prizemlja i kata, svaka etaža po 35 m2 neto unutarnjeg prostora + stubište i terasa. Okućnica je 2033 m2, od čega je 70% površine....

 
 
 
  Kuća, PUČIŠĆA, 130.000 €, 49,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u ekskluzivnoj prodaji manje kuće površine 49m2 na parceli od 1700m2 u mirnom i idiličnom okruženju u mjestu Pučišća, otok Brač. Kuća je prizemnica u roh-bau izvedbi sa postavljenim vratima i prozorima, a sastoji se od jedne prostorije standardne visine i otvorenim potkrovljem,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 120.000 € na 115.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠOLTA, 115.000 €, 86,00 m2 cca 1340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.11.2025 - 120.000 €
17.05.2026 - 115.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju ? Autentična kamena kuća s okućnicom, Donje Selo, otok Šolta Prodaje se stara kamena kuća u nizu, smještena u mirnom i slikovitom Donjem Selu na otoku Šolti. Ova autentična dalmatinska nekretnina predstavlja savršeno utočište za sve koji traže mir, tišinu i mediteranski....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 120.000 € na 115.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, RUDA, 115.000 €, 80,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 120.000 €
11.05.2026 - 115.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem vikendicu na Palačinku kraj Ruda/Samobora. Kuća se sastoji od dva velika podruma i dvorišta Prvi kat su kuhinja blagovaonica i kupaonica te velika terasa. Na prvom katu je veliki dnevni boravak (otvoren prostor) I balkon. Te ljestve koje vode do spavaonica u potkrovlju krova....

 
 
 
  Kuća, MARINA, 89.000 €, 70,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kuća - započeta gradnja u Vinišću!! U mirnom, autentičnom dalmatinskom selu Vinišće, na svega nekoliko minuta od mora, prodaje se kuća/parcela s pravomoćnom građevinskom dozvolom i započetom izgradnjom prizemne vikend kuće površine 70 m². Radi se o rekonstrukciji stare....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 77.000 €, 72,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Šarmantna kamena kuća s projektom adaptacije ? Dubrava kod Šibenika Projekt adaptacije osmišljen je s ciljem stvaranja modernog, ali toplog i ugodnog prostora koji zadržava autentičan dalmatinski karakter. Projekt predviđa: - otvoreni koncept dnevnog boravka i kuhinje - galeriju s....

 
 
 
  Kuća, DUNAVE, 40.000 €, 78,00 m2 cca 510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vikendica smještena u mirnom i prirodnom okruženju u naselju Grabovac, općina Erdut, udaljena svega 500m od Dunava. Kuća je prizemnica površine 78m2 s okućnicom površine 1448m2. Kuća se sastoji od uređenog prizemlja i trenutno neuređenog potkrovlja. Zidana je opekom s betonskim....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 45.000 € na 37.000 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŽAGROVIĆ, 37.000 €, 120,00 m2 cca 310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 45.000 €
05.05.2026 - 37.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju: Stara kamena kuća za renovaciju u okolici Knina ? velika parcela i mirna lokacija Prodaje se autentična stara kamena kuća smještena u mirnom zaseoku u okolici Knina, idealna za sve koji traže bijeg od gradske vreve ili žele ulaganje u seoski turizam. Kuća je u nizu i sastoji....

 
 
 
  Kuća, ZATON, Na upit, 105,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.08.2024.,

www.terradalmatica.hr

Kuća se sastoji od tri etaže, smještena je u mjestu Zaton nedaleko Šibenika, udaljena samo 50 metara od mora . Ukupne je površine 105 m² s tri spavaće sobe i kupaonicom. Ova kuća u nizu predstavlja savršenu vikendicu za miran ljetni odmor, ali i odličnu investiciju u turistički potencijal.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 29)