• GoHome Professional
vikendica u dalmaciji do 110 m2 što manje - GoHome
  • vikendica u dalmaciji do 110 m2 što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - vikendica u dalmaciji do 110 m2 što manje

  • Za upit "vikendica u dalmaciji do 110 m2 što manje" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 3.078 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SUPETAR, 365.000 €, 100,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se šarmantna stara kuća na atraktivnoj lokaciji u Supetru, idealna za sve koji traže priliku za adaptaciju i ulaganje u nekretninu s karakterom. Kuća se prostire na tri etaže, s ukupnom površinom od 100 m², i sastoji se od četiri prostrane sobe koje pružaju mogućnosti za razne....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 300.000 € na 270.000 € - 03.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ROGOZNICA, 270.000 €, 45,00 m2 cca 6000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.11.2025 - 300.000 €
03.03.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Rogoznica ? šarmantna vikendica s prekrasnim pogledom na more Na prodaju je mala vikendica smještena na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Rogoznici, idealna za odmor, miran obiteljski život ili kao investicija u turizam. Osnovne informacije: Površina kuće: približno 45 m² Površina....

 
 
 
  Kuća, PUČIŠĆA, 130.000 €, 49,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u ekskluzivnoj prodaji manje kuće površine 49m2 na parceli od 1700m2 u mirnom i idiličnom okruženju u mjestu Pučišća, otok Brač. Kuća je prizemnica u roh-bau izvedbi sa postavljenim vratima i prozorima, a sastoji se od jedne prostorije standardne visine i otvorenim potkrovljem,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'vikendica u dalmaciji do 110 m2 što manje'
170.000 €
309.000 €
40.000 €
 
-6%

Promjena cijene sa 299.000 € na 280.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VIR, 280.000 €, 60,00 m2 cca 4670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 299.000 €
15.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE KUĆA 50 METARA OD MORA S GARAŽOM NA VIRU Samostojeća kuća sastoji se od: - 2 spavaće sobe - hodnika - kupaonice s WC-om - kuhinje - dnevnog boravka - terase - dvorišta od 200 m2 Kuća se nalazi 50 metara od prekrasne plaže Lozice na Viru. Ispred kuće je garaža te popločani....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 208.000 €, 62,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

www.biliskov.com ID: 15295 Pakoštane, Splitska ulica Odličan, potpuno namješten trosobni stan ukupne bruto površine 90 m nalazi se na prvom katu kuće izgrađene 2010. godine, a posljednja adaptacija provedena je 2023. godine. Neto zatvorena površina stana, prema vlasničkom listu, iznosi....

 
 
 
  Kuća, BRAČ, 185.000 €, 65,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2025.,

www.broker.hr

Kuća na samoj rivi u malom mjestu na otoku Braču. Nekretnina od ukupno 65 m2 nalazi se na udaljenosti od 35 m od mora. Sastoji se od kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe i kupaonice. Interijer je reoviran prije nekoliko godina i nekretnina je potpuno opremljena....

 
 
 
  Kuća, MARINA, 89.000 €, 70,00 m2 cca 1270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kuća - započeta gradnja u Vinišću!! U mirnom, autentičnom dalmatinskom selu Vinišće, na svega nekoliko minuta od mora, prodaje se kuća/parcela s pravomoćnom građevinskom dozvolom i započetom izgradnjom prizemne vikend kuće površine 70 m². Radi se o rekonstrukciji stare....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 77.000 €, 72,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Šarmantna kamena kuća s projektom adaptacije ? Dubrava kod Šibenika Projekt adaptacije osmišljen je s ciljem stvaranja modernog, ali toplog i ugodnog prostora koji zadržava autentičan dalmatinski karakter. Projekt predviđa: - otvoreni koncept dnevnog boravka i kuhinje - galeriju s....

 
 
 
  Kuća, LOVINAC, 135.000 €, 80,00 m2 cca 1690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kuća u mjestu Lovinac. Nalazi se na mirnoj lokaciji, 20-ak metara odmaknuta od ulice. Okružena je zelenilom. Izgrađena je 2000. g. Sastoji se od prizemlja i kata, svaka etaža po 35 m2 neto unutarnjeg prostora + stubište i terasa. Okućnica je 2033 m2, od čega je 70% površine....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 120.000 € na 115.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, RUDA, 115.000 €, 80,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.12.2025 - 120.000 €
11.05.2026 - 115.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem vikendicu na Palačinku kraj Ruda/Samobora. Kuća se sastoji od dva velika podruma i dvorišta Prvi kat su kuhinja blagovaonica i kupaonica te velika terasa. Na prvom katu je veliki dnevni boravak (otvoren prostor) I balkon. Te ljestve koje vode do spavaonica u potkrovlju krova....

 
 
 
  Kuća, ROGOZNICA, 242.000 €, 81,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se vikendica u blizini mora i centra, na lijepoj lokaciji u blizini svih sadržaja. Stambena veličina je 81 m2, sastoji se od 2 spavaće sobe, kuhinje s dnevnim boravkom, kupaone, terase s pogledom na more. Mogućnost dizanja još jednog kata. Cijena: 242.000 eura]]> .

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 242.000 € na 232.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ROGOZNICA, 232.000 €, 81,90 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2025 - 279.000 €
07.10.2025 - 262.000 €
02.12.2025 - 242.000 €
20.05.2026 - 232.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se vikendica u Rogoznici - Crljina, tek 140m od mora Prodaje se vikendica smještena u mirnom dijelu Rogoznice, predio Crljina, udaljena svega 140 metara od mora. Kuća je smještena na zemljištu ukupne površine 282 m², a stambeni prostor iznosi 82 m². Vrt je oplemenjen raznim....

 
 
 
  Kuća, ZADAR, 365.000 €, 82,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.broker.hr

Prodaje se prekrasna kuća u malome mirnome mjestu nedaleko od grada Zadra,izgrađena 2022. godine. Ukupna stambena površina iznosi 82 m2 te se proteže na zemljištu od 255 m2. Udaljena je 270 m od mora. Nekretnina se sastoji od dvije spavaće sobe, kupatila, kuhinje blagovaonice i dnevnog....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 120.000 € na 115.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŠOLTA, 115.000 €, 86,00 m2 cca 1340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.11.2025 - 120.000 €
17.05.2026 - 115.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju ? Autentična kamena kuća s okućnicom, Donje Selo, otok Šolta Prodaje se stara kamena kuća u nizu, smještena u mirnom i slikovitom Donjem Selu na otoku Šolti. Ova autentična dalmatinska nekretnina predstavlja savršeno utočište za sve koji traže mir, tišinu i mediteranski....

 
 
 
 
+25%

Promjena cijene sa 160.000 € na 200.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, KLIS, 200.000 €, 87,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 160.000 €
20.03.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Klis , Pleštinići, stara kamena kuća površine 87m2 i na parceli od 1200m2 Prodaje se stara kamena kuća koja se sastoji od dvije odvojene etaže. Dolje se nalazi 2 konobe, gore je manji stan s dvije spavaće sobe i kuhinjom. Sve je za kompletno renoviranje. Pogled na Split i more. Pogodno....

 
 
 
  Kuća, ŽDRELAC, 140.000 €, 90,00 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća u Ždrelcu Kuća za renovaciju i adaptaciju smještena je u mirnom dijelu Ždrelca, svega 1,5 km od centra mjesta i glavnih plaža. Nekretnina je idealna za osobe koje traže mir, privatnost i opuštanje, a opet na ugodnoj udaljenosti od svih potrebnih sadržaja. zbog svoje lokacije....

 
 
 
  Kuća, PRIMOŠTEN, 549.000 €, 93,00 m2 cca 5900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Ovaj visokokvalitetni i novovrijedni luksuzni stan u Primoštenu nalazi se u traženoj lokaciji i impresionira promišljenim konceptom stanovanja, prostranim prostorom te prekrasnim pogledom na more i bajkovitim pogledom na staru gradsku jezgru Primoštena. Nekretnina kroz posebnu kaskadnu....

 
 
 
  Kuća, PRIVLAKA, 380.568 €, 99,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

MODERNA KUĆA U NIZU S4 - POTPUNO OPREMLJENA, IDEALNA ZA ŽIVOT ILI ODMOR U PRIVLACI KOD ZADRA Predstavljamo vam kuću S4 unutar ekskluzivnog kompleksa od četiri luksuzne kuće u nizu. Ovaj moderno projektirani dom nudi vrhunsku kvalitetu gradnje, odličnu funkcionalnost i privatnost,....

 
 
 
  Kuća, PRIVLAKA, 366.488 €, 99,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

MODERNA KUĆA U NIZU S1 - POTPUNO OPREMLJENA, IDEALNA ZA ŽIVOT ILI ODMOR U PRIVLACI KOD ZADRA Predstavljamo vam kuću S1 unutar ekskluzivnog kompleksa od četiri luksuzne kuće u nizu. Ovaj moderno projektirani dom nudi vrhunsku kvalitetu gradnje, odličnu funkcionalnost i privatnost,....

 
 
 
  Kuća, PRIVLAKA, 360.728 €, 99,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

MODERNA KUĆA U NIZU S2 - POTPUNO OPREMLJENA, IDEALNA ZA ŽIVOT ILI ODMOR U PRIVLACI KOD ZADRA Predstavljamo vam kuću S2 unutar ekskluzivnog kompleksa od četiri luksuzne kuće u nizu. Ovaj moderno projektirani dom nudi vrhunsku kvalitetu gradnje, odličnu funkcionalnost i privatnost,....

 
 
 
  Kuća, PRIVLAKA, 361.048 €, 99,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

MODERNA KUĆA U NIZU S3 - POTPUNO OPREMLJENA, IDEALNA ZA ŽIVOT ILI ODMOR U PRIVLACI KOD ZADRA Predstavljamo vam kuću S3 unutar ekskluzivnog kompleksa od četiri luksuzne kuće u nizu. Ovaj moderno projektirani dom nudi vrhunsku kvalitetu gradnje, odličnu funkcionalnost i privatnost,....

 
 
 
  Kuća, BRAČ, 425.000 €, 100,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.broker.hr

Na prizemlju se nalazi stan s dvije spavaće sobe, kuhinjom, blagovaonicom, dnevnim borom i kupaonicom. Iz ovog stana izlazi se na terasu, koja je okružena bujnim vrtom I živom ogradom. Vanjskim stepeništem pristupa se prvom katu gdje nalazi se studio apartman s kuhinjom, kupaonicom....

 
 
 
  Kuća, PRIMOŠTEN, 619.000 €, 104,00 m2 cca 5950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Ovaj visokokvalitetni i novovrijedni stan u vili nalazi se u traženoj lokaciji u Primoštenu i impresionira promišljenim konceptom stanovanja, prostranim prostorom te prekrasnim, neograničenim pogledom na more i bajkovitim pogledom na staru gradsku jezgru Primoštena, što je jedno od....

 
 
 
  Kuća, ZATON, Na upit, 105,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.08.2024.,

www.terradalmatica.hr

Kuća se sastoji od tri etaže, smještena je u mjestu Zaton nedaleko Šibenika, udaljena samo 50 metara od mora . Ukupne je površine 105 m² s tri spavaće sobe i kupaonicom. Ova kuća u nizu predstavlja savršenu vikendicu za miran ljetni odmor, ali i odličnu investiciju u turistički potencijal.....

 
 
 
  Kuća, KOLAN, 358.832 €, 110,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA ? LUKSUZNA KUĆA U NIZU S PRIVATNIM BAZENOM ? MANDRE, OTOK PAG Cijena: 358.832 € Površina: 110,41 m² 3 spavaće sobe | 2 kupaonice | Privatni bazen | 2 parkirna mjesta Useljenje: 05/2026. Energetski certifikat: očekivano A / A+ Orijentacija: Istok ? Zapad ? Jug Površine: Stambeni....

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 155.000 € na 180.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, DONJI KARIN, 180.000 €, 116,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.12.2025 - 155.000 €
21.03.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

[DOSTUPNO OD RUJNA 2026.!] Prodaje se kuća u roh-bau fazi u Donjem Karinu, smještena u mirnom vikend naselju okruženom borovom šumom, samo 150 metara od mora (4 minute lagane šetnje). Vlasništvo 1/1, parcela površine 282 m². Kuća se sastoji od prizemlja i kata, svaki površine približno....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 250.000 €, 118,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se jedinstveni stan u Šibeniku, smješten u nizu šarmantnih starih kuća, koji zahvaljujući posebnom ulazu pruža dojam samostalne kuće. Pristup nekretnini je jednostavan i praktičan, a raspored prostorija pažljivo je osmišljen kako bi pružio maksimalnu funkcionalnost i udobnost.....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 45.000 € na 37.000 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ŽAGROVIĆ, 37.000 €, 120,00 m2 cca 310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.05.2026 - 45.000 €
05.05.2026 - 37.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju: Stara kamena kuća za renovaciju u okolici Knina ? velika parcela i mirna lokacija Prodaje se autentična stara kamena kuća smještena u mirnom zaseoku u okolici Knina, idealna za sve koji traže bijeg od gradske vreve ili žele ulaganje u seoski turizam. Kuća je u nizu i sastoji....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 29)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.