• GoHome Professional
varaždin zadnjih 7 dana balkon - GoHome
  • varaždin zadnjih 7 dana balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - varaždin zadnjih 7 dana balkon

  • Za upit "varaždin zadnjih 7 dana balkon" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.031 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VARAŽDIN, Centar, 306.525 €, 100,50 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja nedaleko od centra grada U mirnom dijelu Varaždina gradi se manji projekt s dvije moderne zgrade i ukupno samo 8 stanova. Riječ je o kvalitetnoj novogradnji s naglaskom na komfor, energetsku učinkovitost i dugoročno ugodan životni prostor. Trenutno je u tijeku pretprodaja,....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 250.000 €, 170,00 m2 cca 1470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

SAMOSTOJEĆA KUĆA ZNAČAJNOG HRVATSKOG ARHITEKTA PLANIĆA (NIJE ZAŠTIĆENO KULTURNO DOBRO), VARAŽDIN, ODLIČNA LOKACIJA Ovu kuću projektirao je jedan od najznačajnijih modernih hrvatskih arhitekata 20. stoljeća Stjepan Planić. Njegove kuće karakteriziraju fasade od pune crvene cigle s....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 450.000 €, 99,78 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U samom srcu baroknog Varaždina, svega nekoliko koraka od korza, Stančićevog trga i Starog grada, nalazi se stan koji spaja ono što se rijetko nađe na jednoj lokaciji ? prostor, stil i spremnost za život bez dodatnih ulaganja. Na prodaju je krasno renovirani stan površine 99,78 m²,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'varaždin zadnjih 7 dana balkon'
239.520 €
294.020 €
185.000 €
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 297.680 €, 97,60 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Grabanica, 359.000 €, 98,61 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Varaždin, Grabanice četverosoban stan smješten na četvrtom katu stambene zgrade u mirnom i atraktivnom dijelu. Stan svojim rasporedom pruža ugodan i kvalitetan prostor za obiteljski život. Sastoji se od tri spavaće sobe, open space dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 306.830 €, 100,60 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com