• GoHome Professional
varaždin zadnjih 7 dana - GoHome
  • varaždin zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - varaždin zadnjih 7 dana

  • Za upit "varaždin zadnjih 7 dana" pronađeno 63 nekretnina - prosječna cijena 1.909 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 170 m2
    • 170 m2 (prosječna površina)
    • barem 170 m2
    • 200 m2
  •  Po cijeni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosječna cijena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, VARAŽDIN, Centar, 170.000 €, 4619,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište smješteno u M zoni grada Varaždina, ukupne površine 4619 m². Do parcele trenutno vodi travnati put, no u tijeku je planiranje nove prometnice i komunalne infrastrukture koja će zemljište povezati s gradom i značajno povećati njegovu funkcionalnost.....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, Centar, 124.500 €, 65,03 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U ponudi je novouređen poslovni prostor površine 65,03 m² smješten u suterenu zgrade, idealan za uredsku djelatnost, salon, uslužne djelatnosti ili razne poslovne namjene. Prostor se sastoji od tri prostorije, velikog prostora s čajnom kuhinjom te sanitarnog čvora. Zahvaljujući funkcionalnom....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 185.000 €, 82,00 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

TROSOBAN STAN U CENTRU GRADA SA PREKRASNIM POGLEDOM 82 m2!!! Prodaje se prostran i svijetao stan 82 m2 s visokim stropovima, velikim balkonom i panoramskim pogledom na grad i okolicu! Stan je smješten na 10.katu zgrade (ima dva lifta) s time da se do 9.kata ide liftom, dok se do 10.kata....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 99.000 €, 2953,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ISKJUČIVO U DOGMA NEKRETNINAMA! Prodajemo zemljište u Biškupcu. Zemljište se djelomično nalazi u zoni mješovite namjene (oznaka M), djelomično u zoni stambene namjene (oznaka S) i djelomično se nalazi u koridorima planiranih prometnica. Prema obliku korištenja se nalazi na području....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 37.120 €, 3712,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zemljiište u mješovitoj građevinskoj zoni u Biškupcu, dio Krći prostire se na 3712m2 Teren je širine 20m x 180m Do terena se dolazi kroz Sajmišnu ulicu. Za dodatne informacije i dogovor za razgledavanje, slobodno nas kontaktirajte. Verner Šoković 0991968698 verner.sokovic@dogma-nekretnine.com....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, Centar, 368.000 €, 4099,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište gospodarsko-industrijske namjene blizu sportske dvorane u Varaždinu. Pogodno za izgradnju hale i pokretanje raznih vrsta proizvodnje. ID KOD AGENCIJE: VZ1970 Aurelija Kaniški Agent s licencom Mob: 099/547-2989 Tel: 042/562-017 E-mail: aurelija.kaniski@dogma-nekretnine.com....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 263.215 €, 86,30 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

LUKSUZNA MODERNA NOVOGRADNJA - ZGRADA U IZGRADNJI!!! PRETPRODAJA!! Moderan stan u centru Varaždina ? spoj kvalitete, udobnosti i vrhunske lokacije Zgrada se nalazi u samom centru Varaždina, na samo 5 minuta hoda do povijesne jezgre grada te jednako toliko do trgovačkog centra, vrtića....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Grabanica, 359.000 €, 98,61 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Varaždin, Grabanice četverosoban stan smješten na četvrtom katu stambene zgrade u mirnom i atraktivnom dijelu. Stan svojim rasporedom pruža ugodan i kvalitetan prostor za obiteljski život. Sastoji se od tri spavaće sobe, open space dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 190.000 €, 2777,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na rubu Biškupečke mirnoće smjestilo se građevinsko zemljište koje već na prvi pogled djeluje kao da samo čeka da netko u njemu prepozna potencijal za nešto veliko. Prostire se na raskošnih 2777 m², a širina od približno 50 metara uz put daje mu onu sigurnu, stabilnu formu kakvu investitori....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 12.400 €, 3108,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Odlično poljoprivredno zemljište od 3108 m2 u Vinokovčaku s solidnim prilaznim putevima. Veličina zemljišta je 260x23 metra. Danijel Kukec 00385 99 3841 510 Gizela Mihaljević 00385 99 8056 299 ID KOD AGENCIJE: VZ1453 Danijel Kukec Asistent u posredovanju Mob: 099/384-1510 E-mail:....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 59.000 €, 4079,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Neka zemljišta nude samo kvadrate. Ovo zemljište nudi mogućnosti. Na prodaju je parcela ukupne površine 4.079 m² u Biškupcu, smještena na mirnoj lokaciji koja pruža privatnost, prostor i fleksibilnost korištenja. Posebnu vrijednost daje činjenica da se dio zemljišta nalazi u građevinskoj....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 294.020 €, 96,40 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja nedaleko od centra grada U mirnom dijelu Varaždina gradi se manji projekt s dvije moderne zgrade i ukupno samo 8 stanova. Riječ je o kvalitetnoj novogradnji s naglaskom na komfor, energetsku učinkovitost i dugoročno ugodan životni prostor. Trenutno je u tijeku pretprodaja,....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 306.830 €, 100,60 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 240.000 €, 4402,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U Biškupcu se nalazi zemljište ukupne površine 4.402 m² koje upravo to pruža. Dio parcele nalazi se unutar građevinske zone, što znači da imate ono najvažnije. Mogućnost gradnje, dok ostatak zemljišta daje širinu, privatnost i dodatni potencijal. Ovo nije klasična mala parcela. Ovo....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 279.450 €, 5589,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

SAMO U DOGMA NEKRETNINAMA! Biškupec, zemljište obilježeno ljepotom prirode i mogućnostima koje pruža. Na rubu ovog mjesta leži zemljište, čekajući svog vlasnika da mu udahne život. S ovih 5589 kvadratnih metara, otvara se prilika za ostvarenje snova o domu iz snova. Širok pojas uz....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 250.000 €, 170,00 m2 cca 1470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

SAMOSTOJEĆA KUĆA ZNAČAJNOG HRVATSKOG ARHITEKTA PLANIĆA (NIJE ZAŠTIĆENO KULTURNO DOBRO), VARAŽDIN, ODLIČNA LOKACIJA Ovu kuću projektirao je jedan od najznačajnijih modernih hrvatskih arhitekata 20. stoljeća Stjepan Planić. Njegove kuće karakteriziraju fasade od pune crvene cigle s....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, Centar, 494.200 €, 4942,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište stambene namjene u centru grada. Mogućnost gradnje više stambenih jedinica. Brzi dolazak do centra grada jer u tom pravcu nema semafora. Škola udaljena manje od 100 metara i dolazak do škole bez prelaska ceste. . Blizina svih ostalih institucija. Izvrsna povezanost....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 145.000 €, 180,00 m2 cca 810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ISKLJUČIVO POSREDOVANJE MEN-ARS d.o.o.!! BEZ POSREDNIČKE NAKNADE ZA KUPCE ! PRODAJE SE SAMOSTOJEĆA KUĆA ? ODLIČNA LOKACIJA, VARAŽDIN, BLIZINA VI. OSNOVNE ŠKOLE Na prodaju je samostojeća visoka prizemnica smještena na jednoj od traženijih lokacija u Varaždinu, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 297.680 €, 97,60 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 306.525 €, 100,50 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, Na upit, 196,62 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Luksuzni stan na Kapucinskom trgu Prodaje se ekskluzivan stan u novogradnji na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Varaždinu ? Kapucinski trg. Ova zgrada u izgradnji postavlja nove standarde stanovanja, pružajući savršen balans između privatnosti i urbanog ritma grada. Opis stana....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-63 (od ukupno 63)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more