• GoHome Professional
varaždin balkon Zadnjih 7 dana - GoHome
  • varaždin balkon Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - varaždin balkon Zadnjih 7 dana

  • Za upit "varaždin balkon zadnjih 7 dana" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.031 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • studenti
    • tržnica
    • kvalitetan
    • 10.kat
    • fakultet
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VARAŽDIN, 239.520 €, 74,85 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA!!! ZGRADA U IZGRADNJI SA UKUPNO 9 STANOVA + PARKIRNA MJESTA Predviđeni početak radova je 02/2026, te završetak zgrade 7/2027. Opremljenost stana po principu ?ključ u ruke? i to: toplinska fasadna ovojnica u debljini 15 cm (veći dio izveden kao klasična etics fasada), stubište....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 450.000 €, 99,78 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U samom srcu baroknog Varaždina, svega nekoliko koraka od korza, Stančićevog trga i Starog grada, nalazi se stan koji spaja ono što se rijetko nađe na jednoj lokaciji ? prostor, stil i spremnost za život bez dodatnih ulaganja. Na prodaju je krasno renovirani stan površine 99,78 m²,....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 185.000 €, 82,00 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

TROSOBAN STAN U CENTRU GRADA SA PREKRASNIM POGLEDOM 82 m2!!! Prodaje se prostran i svijetao stan 82 m2 s visokim stropovima, velikim balkonom i panoramskim pogledom na grad i okolicu! Stan je smješten na 10.katu zgrade (ima dva lifta) s time da se do 9.kata ide liftom, dok se do 10.kata....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'varaždin balkon zadnjih 7 dana'
294.020 €
306.830 €
250.000 €
  Stan, VARAŽDIN, Grabanica, 359.000 €, 98,61 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Varaždin, Grabanice četverosoban stan smješten na četvrtom katu stambene zgrade u mirnom i atraktivnom dijelu. Stan svojim rasporedom pruža ugodan i kvalitetan prostor za obiteljski život. Sastoji se od tri spavaće sobe, open space dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 297.680 €, 97,60 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja nedaleko od centra grada U mirnom dijelu Varaždina gradi se manji projekt s dvije moderne zgrade i ukupno samo 8 stanova. Riječ je o kvalitetnoj novogradnji s naglaskom na komfor, energetsku učinkovitost i dugoročno ugodan životni prostor. Trenutno je u tijeku pretprodaja,....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 306.525 €, 100,50 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com