• GoHome Professional
varaždin Zadnjih 7 dana - GoHome
  • varaždin Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - varaždin Zadnjih 7 dana

  • Za upit "varaždin zadnjih 7 dana" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 2.565 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VARAŽDIN, 397.920 €, 99,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan na katu u premium rezidencijalnoj zgradi u Varaždinu, na vrlo traženoj lokaciji za kvalitetno stanovanje. Zgrada se sastoji od ukupno 3 stana, pri čemu svaki stan zauzima zasebnu etažu. Ovakav koncept nudi višu razinu privatnosti, manji broj stanara i mirnije stanovanje....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 1.265.476 €, 331,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kompletna boutique rezidencijalna zgrada u Varaždinu, na vrlo traženoj lokaciji, kao jedinstvena investicijska cjelina. Zgrada je projektirana kroz 4 etaže: podrum, prizemlje, kat i penthouse. Sastoji se od 3 stambene jedinice, pri čemu svaki stan zauzima zasebnu etažu,....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 280.000 €, 144,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

23.05.2026.,

www.crozilla.com

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: k898) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. DO 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'varaždin zadnjih 7 dana'
324.000 €
379.000 €
294.020 €
  Kuća, VARAŽDIN, 290.000 €, 170,00 m2 cca 1710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

23.05.2026.,

www.crozilla.com

Varaždin, Hallers, prostrana obiteljska kuća u mirnom i ugodnom dijelu grada na parceli površine 458 m2.U prizemlju kuće se nalazi ulazni hodnik, kupaonica te prostrana kuhinja povezana s blagovaonicom i dnevnim boravkom koji imaju izlaz na natkrivenu terasu ? savršeno mjesto za opuštanje....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 290.000 €, 86,96 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

23.05.2026.,

www.eurovilla.hr

araždin, Jalkovečka, trosoban stan u POS naselju, smješten na prvom katu stambene zgrade.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupaonice, odvojenog WC-a, ostave, garderobe te lođe.Stan je prenamijenjen u četverosoban, na način....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 162.000 €, 60,00 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Varaždin, Banfica, dvosoban stan površine 60 m2 na trećem katu dobro održavane stambene zgrade.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s izlazom na lođu, kuhinje s blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice i ostave.Odlična lokacija, blizina centra grada, javnog prijevoza,....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 85.980 €, 1433,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivno zemljište ukupne površine 1433 m, smješteno u mirnom i traženom dijelu Biškupca. Lokacija nudi savršen spoj privatnosti i dostupnosti idealna za izgradnju obiteljske kuće ili kao investicija za budućnost. Zemljište se nalazi u ugodnom okruženju obiteljskih kuća,....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, Poljana Biškupečka, 35.000 €, 5653,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište u građevinskoj zoni. Dvije čestice ; kčbr 311. površine 2737 m2 i kčbr. 312 površine 2916 m2. Prema prostornom planu Poljane Biškupečke predmetna zemljišta nalaze se unutar granica građevinskog područja, u neizgrađenom dijelu. Pristupni putevi komunalne infrastrukture....

 
 
 
  Garaža, VARAŽDIN, 18.500 €, 16,00 m2 cca 1160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ISKLJUČIVO U DOGMA NEKRETNINMA!! Prodaje se garaža na odličnoj i traženoj lokaciji, idealna za parkiranje automobila, motora ili kao dodatni prostor za stvari koje nemate kamo spremiti. Pristup garaži je jednostavan i praktičan, a sama lokacija odlična za svakodnevno korištenje. Ako....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 175.000 €, 58,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se poslovni prostor na iznimno atraktivnoj lokaciji u samom centru Varaždin, idealan za različite poslovne namjene. Smješten u prizemlju, osigurava izvrsnu vidljivost i lakoću pristupa. Ukupne površine 58,35 m, prostor je funkcionalnog rasporeda te uključuje i sanitarni čvor.....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 279.488 €, 88,48 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA! Prodaje se stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, mirna slijepa ulica, nadomak centra grada Varaždina. Nalazi se na 1.katu zgrade. Visoki energetski razred A. Stan se sastoji od ulaznog pretprostora, izbe, kupaonice, sobe 1 , sobe 2, dnevnog boravka i kuhinje, natkrivene....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 233.450 €, 73,10 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s904) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI euroestate-nekretnine.hr/hr/nagradna-igra....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 190.925 €, 72,25 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s905) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI euroestate-nekretnine.hr/hr/nagradna-igra....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 375.000 €, 130,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se obiteljska kuća na dvije etaže stambene površine cca 130 m2, zimski vrt, podrum 50 m2 i garaža. Kuća se nalazi u mirnom i atraktivnom dijelu grada Varaždina. Sastoji se od podruma, prizemlja i visokog potkrovlja. Kuća se sastoji od open space koncepta kuhinja, blagovaona....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 25.000 €, 476,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Varaždin ? Brezje | Građevinsko zemljište 476 m2 | Svi priključci | Uredna dokumentacija Varaždin, vlastito zemljište, uredna dokumentacija. Ponekad je to sasvim dovoljno da se donese odluka. Građevinsko zemljište od 476 m2 u varaždinskom kvartu Brezje jedna je od onih parcela koje....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 19.000 €, 2777,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 2777 m, smješteno u mirnom dijelu Biškupca. Parcela je pravilnog oblika i pogodna za izgradnju obiteljske kuće ili kao investicija. Nalazi se u ugodnom i tihom okruženju, s dobrim pristupom i u blizini svih važnijih sadržaja potrebnih....

 
 
 
  Zemljište, VARAŽDIN, 39.900 €, 10078,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

23.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Ulici Janka Jurkovića. Površina zemljišta je 10 078 m2. Cijena prema dogovoru. Za informacije pitati na broj 0981711629 Poljoprivredno zemljište, Varaždin, 10078 m2.

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 1.265.476 €, 331,27 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

23.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 374.010 €, 89,05 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se penthouse u premium rezidencijalnoj zgradi u Varaždinu, na jednoj od traženijih lokacija za kvalitetno stanovanje. Zgrada se sastoji od ukupno 3 stambene jedinice, pri čemu svaki stan zauzima zasebnu etažu. Koncept je usmjeren na privatnost, mir i komfor stanovanja, bez....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 399.000 €, 153,03 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA! Prodaje se stan u novogradnji u centru grada Varaždina. Top pozicija u mirnoj ulici nadomak centra grada. Stan je dvoetažni, trosoban korisne površine 153,03m2. U prizemlju se nalazi natkriveno parkirno mjesto te ostakljeni poslovni prostor. Raspored stana S4: PRIZEMLJE:....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 297.680 €, 97,60 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja nedaleko od centra grada U mirnom dijelu Varaždina gradi se manji projekt s dvije moderne zgrade i ukupno samo 8 stanova. Riječ je o kvalitetnoj novogradnji s naglaskom na komfor, energetsku učinkovitost i dugoročno ugodan životni prostor. Trenutno je u tijeku pretprodaja,....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 280.000 €, 144,00 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

23.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Atraktivna kuća za adaptaciju na Banfici Prodaje se kuća za adaptaciju površine 144 m² na traženoj i odlično povezanoj lokaciji u varaždinskom naselju Banfica. Nekretnina se nalazi u mirnoj ulici, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja ? trgovina, škole, vrtića, javnog prijevoza,....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 306.525 €, 100,50 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, Centar, 124.500 €, 65,03 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

23.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je novouređen poslovni prostor površine 65,03 m² smješten u suterenu zgrade, idealan za uredsku djelatnost, salon, uslužne djelatnosti ili razne poslovne namjene. Prostor se sastoji od tri prostorije, velikog prostora s čajnom kuhinjom te sanitarnog čvora. Zahvaljujući funkcionalnom....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 250.000 €, 170,00 m2 cca 1470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

SAMOSTOJEĆA KUĆA ZNAČAJNOG HRVATSKOG ARHITEKTA PLANIĆA (NIJE ZAŠTIĆENO KULTURNO DOBRO), VARAŽDIN, ODLIČNA LOKACIJA Ovu kuću projektirao je jedan od najznačajnijih modernih hrvatskih arhitekata 20. stoljeća Stjepan Planić. Njegove kuće karakteriziraju fasade od pune crvene cigle s....

 
 
 
  Kuća, VARAŽDIN, 145.000 €, 180,00 m2 cca 810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ISKLJUČIVO POSREDOVANJE MEN-ARS d.o.o.!! BEZ POSREDNIČKE NAKNADE ZA KUPCE ! PRODAJE SE SAMOSTOJEĆA KUĆA ? ODLIČNA LOKACIJA, VARAŽDIN, BLIZINA VI. OSNOVNE ŠKOLE Na prodaju je samostojeća visoka prizemnica smještena na jednoj od traženijih lokacija u Varaždinu, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 306.830 €, 100,60 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, Na upit, 196,62 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Luksuzni stan na Kapucinskom trgu Prodaje se ekskluzivan stan u novogradnji na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Varaždinu ? Kapucinski trg. Ova zgrada u izgradnji postavlja nove standarde stanovanja, pružajući savršen balans između privatnosti i urbanog ritma grada. Opis stana....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 27)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan