• GoHome Professional
uredi zagreb zadnji kat do 250000 eura - GoHome
  • uredi zagreb zadnji kat do 250000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi zagreb zadnji kat do 250000 eura

  • Za upit "uredi zagreb zadnji kat do 250000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 230000 eura (malo jeftiniji)
    • 260000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Medveščak, 247.000 €, 60,00 m2 cca 4120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Tel.: 095/564 7500 (Tomislav) agent5@bestcroatianproperties.com Prodaje se odličan, luksuzni penthaus netto površine 52m2 na području Rudeša, u Jezerskoj ulici. PREDPRODAJA - samo iz osobnih sredstava Radi se o stanu A3 na zadnjem katu zgrade (penthaus) koja je trenutno u fazi gradnje.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 228.000 €, 84,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Na početku Zagrebačke Dubrave, odličnoj mikrolokaciji u blizini parka Maksimir i svih potrebnih sadržaja škole, vrtića, bolnice, pošte, trgovina, kafića i restorana, na prodaju je ovaj stan od 84m2 prodajne površine (stvarne 143,32m2), koji se nalazi na zadnjem katu stambene zgrade....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Dugave, 257.000 €, 64,09 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Zagreb! Novi Zagreb! Dugave! Travno! Prodaje se svijetao i funkcionalan trosoban stan smješten na zadnjem katu uredno održavane zgrade u mirnom dijelu Dugava, u neposrednoj blizini Vatikanske ulice. Dvostrana orijentacija sjever ? jug, mnoštvo prozora i obilje prirodnog svjetla čine....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Utrina, 225.000 €, 63,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA STANA, TRAVNO, Ulica Božidara Magovca, 63 m2, 2,5-soban stan koji u naravi nudi 63 m dobro organiziranog prostora i praktičnog rasporeda, s vrlo dobrim osjećajem komocije u svim prostorijama. Stan ima dvostranu orijentaciju, što omogućuje ugodnu cirkulaciju zraka i čini ga....

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Trešnjevka, 250.000 €, 63,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.diamond-realestate.hr

DVOSOBAN PENTHOUSE NA TREŠNJEVCI SA PREKRASNIM POGLEDOM! Na prodaju je prekrasan stan smješten na Trešnjevci, na 17. katu zgrade, ujedno i zadnjem katu, što mu osigurava mir, privatnost i spektakularan, otvoren pogled na cijeli grad. Cijela zgrada je prošla energetsku obnovu. Stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2025.,

www.indomio.hr

La Mar agencija posreduje u prodaji stana na odičnoj lokaciji, Zrinjevac (kod Vrhovnog suda). Prema vlasničkom listu kvadratura stana iznosi 34,11 m2 dok u naravi ukupna kvadratura iznosi 70m2. Stan se nalazi na 3.katu ( koji je ujedno i zadnji kat). Novi lift je ugrađen 2021.g. Stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 250.000 €, 63,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 250.000 €, 61,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

*NOVOGRADNJA KUSTOŠIJA* Prodaje se prekrasan trosoban stan od ukupno 61 m2 stambene površine koji se nalazi u etažiranoj kući/zgradi na Zagrebačkoj Kustošiji. Stanu pripada i etažirani vrt od cca 40 m2! Kuća je novogradnja iz 2020. godine i sastoji se od ukupno 3 stana, svaki na svojoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 245.000 €, 77,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Fantastična prilika za investiciju ili stanovanje. Stan se nalazi u prizemlju zgrade te je pogodan i za ured ili orginaciju. Stan ima visoke stropove, sastoji se od kuhinje/dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, ostave i kupaonice sa wc-om. Opremljen je ugradbenim ormarima koji po dogovoru....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Utrina, 245.000 €, 57,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se funkcionalan i svijetao stan u Utrinama odličnog rasporeda! Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom u open space konceptu, zasebne kupaonice i dodatnog odvojenog WC-a. Na stanu je kompletno ugrađena nova PVC stolarija, što dodatno doprinosi....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zagreb zadnji kat do 250000 eura (78)
  • uredi zagreb do 250000 eura (185)
  • uredi zagreb zadnji kat (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.