• GoHome Professional
uredi zagreb zadnji kat do 200000 eura - GoHome
  • uredi zagreb zadnji kat do 200000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi zagreb zadnji kat do 200000 eura

  • Za upit "uredi zagreb zadnji kat do 200000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Maksimir, 190.000 €, 41,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se namješten stan na 15. i zadnjem katu nebodera na odličnoj lokaciji u ulici Bele Čikoša. Stan se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje i blagavaonice, kupaonice te spremišta u podrumu zgrade. Orijentacija stana je istok što omogućuje obilje dnevnog svjetla. U....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 186.400 €, 54,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Stan na prodaju, površine 54 m2, smješten na posljednjem, četvrtom katu stambene zgrade izgrađene 2003. godine, nalazi se u mirnom dijelu Donje Dubrave. Ovaj 2 sobni stan (1S+DB) odlikuje se izuzetno sunčanom pozicijom i lijepim pogledom, što dodatno naglašava njegovu privlačnost.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 180.425 €, 52,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

KUPNJA DIREKTNO OD INVESTITORA, KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU NITI POREZ NA PROMET NEKRETNINA! Veliko Polje, Goranska ulica na broju 8 (sami centar Velikog Polja), projekt u fazi gradnje, zgrada se sastoji od ukupno 8 stanova - dva stana po katu, prizemlje i 3 kata (dizala nema).....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 190.000 €, 86,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.10.2025.,

www.crozilla.com

Adria La Mar nekretnine posreduje u prodaji trosobnog stana na Poljanicama. Stan se nalazi na 5.katu (koji je ujedno i zadnji kat u zgradi), nema lift ( ali prema projektu moguć je lift sa vanjske strane). Zgrada je izgrađena 1997.g. Visina stropa u kuhinji/blagovaonici je preko 4....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 205.000 € na 190.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 190.000 €, 42,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.03.2026 - 205.000 €
21.03.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se potpuno namješten dvosobni stan stambene površine 42 m2, smješten na 15. katu stambene zgrade s ukupno 15 katova na iznimnoj lokaciji u zagrebačkom Maksimiru, u neposrednoj blizini Zagrebačke banke i MIOC-a. Stan je jednoetažan, izgrađen 1972. godine, a posljednja renovacija....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 190.000 €, 86,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, POLJANICE, 86 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan ukupne površine 86 m2 na zadnjem katu stambene zgrade bez lifta. Zgrada je izgrađena 1997. godine i ima ukupno 5 katova. Stan se sastoji od ulaznog prostora koji vodi do ostalih prostorija - otvorenog prostora....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 205.000 € na 190.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 190.000 €, 41,75 m2 cca 4550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 205.000 €
21.03.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Volovčica, 180.000 €, 55,50 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.njuskalo.hr

NE TREBAMO USLUGE AGENCIJA, HVALA. Na prodaju je stan 55m2 na odličnoj lokaciji - Peščenica, Volovčica u urednoj stambenoj zgradi bez lifta na 3. katu ( nije zadnji kat ). Parking je besplatan javni. Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 204.575 €, 58,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 171.564 €, 50,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zagreb zadnji kat do 200000 eura (38)
  • uredi zagreb do 200000 eura (145)
  • uredi zagreb zadnji kat (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda