• GoHome Professional
uredi zagreb opremljen zadnjih 7 dana - GoHome
  • uredi zagreb opremljen zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi zagreb opremljen zadnjih 7 dana

  • Za upit "uredi zagreb opremljen zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Maksimir, 290.000 €, 60,00 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Ravnice - II Maksimirsko naselje - stan u zgradi građenoj 1985. g. Nalazi se na 1. katu (zgrada ima 7 katova, te 2 lifta). Sastoji se od: ulaznog hodnika (3,9m2), dnevnog boravka (20,8m2), kuhinje sa blagovaonicom (9,4m2), hodnika (2m2), spavaće sobe (14,2m2), kupaonice (3,7m2), izbe....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 220.000 €, 54,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se lijep 2soban stan s loggiom na 4.katu zgrade s liftom. Stan je izrazito svijetao radi svoje južne orijentacije. Opremljen je klimom i protuprovalnim vratima. PVC stolarija. Stan se prodaje namješten. Zgrada se nalazi u blizini....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 395.000 €, 132,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCE! Uvijek najpovoljniji ! Prodaje se prekrasan 4 soban stan s terasom. Nalazi se na 1. katu manje stambene zgrade. Izrazito svijetao zbog svoje orijentacije. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi, a opremljen je klima uređajem, protuprovalnim vratima te PVC stolarijom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 229.000 €, 65,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

KONTAKT: +385 95 803 4788 (ANTONIJA) e-mail: agent3@bestcroatianproperties.com BEZ AGENCIJSKE PROVIZIJE!! Za prodaju prekrasan građanski trosoban stan visokih stropova, veličine 65m2 koji se nalazi u povišenom prizemlju kuće sa ukupno 2 kata. Smješten je na izvrsnoj lokaciji u Rogininoj....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 339.000 €, 74,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Maksimir, Donji Bukovac, prekrasno uređen i opremljen stan neto površine 74 m2 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji.Stan je smješten u kvalitetno građenoj manjoj stambenoj zgradi iz 2006. godine na prvom katu. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka s izlazom na balkon,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stupnik, 150.000 €, 47,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Zagreb! Stupnik! Prodaje se moderan stan s balkonom u novogradnji u mirnom dijelu Gornjeg Stupnika ? novi projekt od ukupno 18 stanova! Stan se nalazi u novom projektu koji obuhvaća tri manje stambene zgrade, svaka sa svega 6 stanova, raspoređenih kroz prizemlje i dva kata. Površina....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dugave, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Mir, komfor i kvaliteta gradnje ? 3-soban stan u novogradnji U mirnom i ugodnom okruženju Novog Zagreba, okruženom obiteljskim kućama i zelenilom, nalazi se ovaj moderno projektiran trosoban stan u novogradnji iz 2025. godine. Stan je idealan za obiteljski život, ali i za sve koji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Volovčica, 309.000 €, 70,11 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

***Sve informacije na broj: 098 225 010*** Stan za prodaju - Volovčica Odlična prilika za ugodan obiteljski život na traženoj i izvrsno povezanoj lokaciji. Smješten na 1. katu uredne stambene zgrade s liftom, stan pruža funkcionalan raspored, obilje prirodnog svjetla i ugodan prostor....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 259.000 €, 84,09 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan Zagreb - Mikulići - ulica Mikulići Stan površine 75 m² + terasa + dvorište 20 m² + parkirno mjesto. Orijentacija: sjeveroistok i jugoistok. Stan se prodaje potpuno namješten i opremljen kao na fotografijama. Plinsko etažno grijanje, klima uređaj, sva brojila su odvojena. Rolete....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 470.000 €, 107,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZAGREB, CENTER - Dvoetažni stan 107m2, DB+2S, 1.kat + okoliš Stan se sastoji od dvije etaže povezano unutrašnjim stubištem. Donja etaža se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje i kupaone. Gornja etaža se sastoji od hodnika, dvije sobe i kupaone. Stan se....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zagreb opremljen zadnjih 7 dana (110)
  • uredi zagreb zadnjih 7 dana (8)
  • uredi zagreb opremljen (60)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja