• GoHome Professional
uredi zagreb najnovije 50 m2 - GoHome
  • uredi zagreb najnovije 50 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi zagreb najnovije 50 m2

  • Za upit "uredi zagreb najnovije 50 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 196.100 €, 53,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Blato, Karlovačak cesta, prodaje se useljiv 2s stan na 1. katu zgrade. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe i kupaonice, ukupne stambene površine 44,3m2 plus lođa od 4,31m2 te spremište i vanjsko parkirno mjesto. Ukupna prodajna površina....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 234.000 €, 49,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U ponudi agencije RE/MAX Centar nekretnina izdvaja se ugodan i funkcionalan dvosoban stan površine 49 m² s balkonom, smješten u održavanoj zgradi s liftom na Savskoj. Stan se nalazi na 3. katu od ukupno 5 katova te se sastoji od: ulaznog prostora, dnevnog boravka s izlazom na prostrani....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 220.000 €, 53,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se potpuno namješten i odmah useljiv stan površine 53 m² u Vrapču, smješten na 4. katu uredne zgrade iz 2007. godine s liftom. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka, odvojene spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice i lođe. Orijentacija jugoistok....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stupnik, 150.000 €, 47,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Zagreb! Stupnik! Prodaju se moderni stanovi u novogradnji s parkirnim mjestom u mirnom dijelu Gornjeg Stupnika ? preostala su zadnja dva stana u projektu! Stan oznake S6 nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade sa svega 6 stanova te se prostire na 47,50 m2. Sastoji se od open....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 240.000 €, 50,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na iznimno traženoj lokaciji u samom centru Zagreba, na uglu Hatzove i Petrinjske ulice, prodaje se potpuno uređen i namješten dvosoban stan površine 50,28 m² smješten u visokom prizemlju stambeno-poslovne zgrade. Stan je orijentiran na mirnu dvorišnu stranu, što osigurava privatnost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Folnegovićevo, 198.000 €, 50,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan od 50 m2 u Folnegovićevom naselju na 3. katu zgrade bez lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice s WC-om, kuhinje i dvije sobe. Stanu pripada i spremište od 4 m2 u prizemlju zgrade. Zbog velikih prozora (4 m sa svake od 3 strana), stan obiluje prirodnim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u centru Zagreba ukupne površine cca 50 m², od čega je u vlasničkom listu upisano 23,14 m². Ova funkcionalna nekretnina sastoji se od: -ulaznog prostora prostrane glavne prostorije -spavaće sobe -kuhinje -kupaonice s WC-om Stan pruža ugodan boravak uz vrlo dobru iskoristivost....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 170.000 €, 49,11 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan ,drugi kat,novogradnja. Nova moderna zgrada,blizina autobusne stanice (čak dvije),vlak,dućana,ljekarne,park,pekara,kafići,škola vrtić. Miran kvart,sa puno zelenila. Stan: Zagreb (Stenjevec), 49.00 m2, novogradnja (prodaja) ; A+.

 
 
 
  Apartman, ZAGREB, Trešnjevka, 234.000 €, 49,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.remax-centarnekretnina.com

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 252.000 €, 52,00 m2 cca 4850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Na jako dobroj lokaciji u Stenjevcu, na adresi Samoborska cesta 134 F na trećem katu prodaje se prekrasan namješten stan. Stan je sjeverne orijentacije ali s puno svijetla i prekrasnim pogledom na Gajnice i Medvednicu. U stanu se trenutno ne živi te se prodaje namješten po dogovoru....