• GoHome Professional
uredi zagreb do 270000 eura 90 m2 - GoHome
  • uredi zagreb do 270000 eura 90 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi zagreb do 270000 eura 90 m2

  • Za upit "uredi zagreb do 270000 eura 90 m2" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 2.312 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Poslovni prostor, ZAGREB, Trnje, 230.000 €, 92,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostran i funkcionalan poslovni prostor na odličnoj lokaciji u naselju Savica, Zagreb. Lokacija: Savica, Zagreb Površina: 92,94 m² Kat: 2. kat Prostor je nastao spajanjem tri stambene jedinice u jednu cjelinu, što omogućuje izuzetnu fleksibilnost rasporeda i prilagodbu....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Stenjevec, 205.000 €, 86,00 m2 cca 2380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2025.,

www.indomio.hr

Agencija La Mar nekretnine posreduje u prodaji poslovnog prostora u prizemlju stambene zgrade. Prostor je ulični izlog ostakljen. Osunčan, pravilnog rasporeda, izvrsnog tlocrta, u dobrom pristojnom stanju. Površina iznosi 85,48 m2 . Razne namjene su moguće: uredski prostor (knjigovodstveni....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Maksimir, 275.000 €, 85,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

KONOBA SA GARAŽOM U SUTERENU ZGRADE Objekt u suterenu zgrade ukupne površine 85m2 sastoji se od konobe, toaleta, hodnika, kotlovnice i garažnog mjesta. Konoba autentično uređena savršena za privatne fešte i druženja. Skrovito mjesto za opuštanje u kojem kamin daje poseban ugođaj.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uredi zagreb do 270000 eura 90 m2'
243.000 €
243.000 €
195.000 €
  Poslovni prostor, ZAGREB, Travno, 243.000 €, 95,00 m2 cca 2560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Zagreb, Travno, ulični poslovni prostor / lokal 95 m2 u prizemlju stambene zgrade. Može se koristiti kao stambeni prostor. Parkiranje u zoni bez naplate.Idealan za razne djelatnosti: ugostiteljstvo, trgovinu, fitness centar, showroom, ured.Ostale informacije na Za ovu nekretninu kontaktirajte....

 
 
 
 
+33%

Promjena cijene sa 150.000 € na 200.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, ZAGREB, Medveščak, 200.000 €, 90,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 150.000 €
21.03.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb, strogi centar, pješačka zona; prodaje se uhodano poslovanje. Preuzima se zakup potpuno uređenog i opremljenog lokala s terasom i razvijenim konceptom događanja, glazbenog programa i večernjih izlazaka.Atraktivna lokacija s velikom frekvencijom gostiju. Posao spreman za nastavak....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Dugave, 165.402 €, 91,00 m2 cca 1820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se poslovni prostor površine 91,89 m², smješten u prizemlju moderne stambene zgrade s liftom u naselju Dugave, neposredno uz Sarajevsku cestu. Lokacija je izuzetno atraktivna i u razvoju, a planirana tramvajska pruga dodatno će unaprijediti prometnu povezanost i vidljivost....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Trešnjevka, 249.000 €, 85,00 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.09.2024.,

www.indomio.hr

U blizini Trešnjevačke tržnice četverosobni protor, stan, 82 m2 u prizemlju + parkirno mjesto 12,5 m2. Ima vlastiti ulaz odvojen od ostalih stanara. Pogodno za stanovanje, urede, ordinacije.... Info: 098 391 957 i 01 3765 408. nekretnine-svepodano@zg.htnet.hr .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Trešnjevka, 250.000 €, 95,18 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poslovni prostor ukupne površine 95,18 m2 u prizemlju zgrade sagrađene 2006.g. Prostor ima svoj zaseban ulaz. Površina prostora iznosi 82,36 m2. Pripada mu i vanjsko parkirno mjesto površine 12,86 m2. Namjena mu je za urede ili uslužne djelatnosti. Ima dva ulaza, te je....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Črnomerec, 160.000 €, 96,00 m2 cca 1670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.09.2025.,

www.crozilla.com

Zagreb, Sveti Duh, ROH BAU dvoetažni ulični poslovni prostor proteže se kroz etaže suterena i prizemlja. Etaže su međusobno povezane internim stubištem.Suteren se sastoji se od radne prostorije i prostorije predviđene za sanitarije podne površine 48,68 m2 (NKP 45,02 m2), prizemlje....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZAGREB, Črnomerec, 135.000 €, 83,00 m2 cca 1630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Črnomerec, poslovni prostor površine 83,90 m2 u prizemlju i podrumu stambeno - poslovne zgrade novije gradnje u neposrednoj blizini okretišta Črnomerec. Parkiranje je moguće na parkirnim mjestima ispred zgrade. Radi se u potpunosti komunalno opremljenoj lokaciji.Sastoji se od hodnika,....