• GoHome Professional
uredi zagreb 3.kat do 380000 eura - GoHome
  • uredi zagreb 3.kat do 380000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi zagreb 3.kat do 380000 eura

  • Za upit "uredi zagreb 3.kat do 380000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 360000 eura (malo jeftiniji)
    • 390000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 370.000 €, 68,00 m2 cca 5440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan na odličnoj lokaciji, 3.kat, 350m od Jarunskog jezera, 100m do tramvaja/autobusa, odlična prometna povezanost. Opremljen, renoviran 2018., orijentacija sjever?istok. Blizina dućana, Jarunskog placa, Müllera, škola i vrtića. Stan se sastoji od: kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 370.000 €, 94,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se 4s stan s krovnom terasom u Donjem gradu. Nalazi se na trećem katu manje stambene zgrade, a sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, tri spavaće sobe, kupaonice, gostinjskog toaleta i hodnika. Stanu također pripada i manje spremište u podrumu zgrade, te ima....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 365.000 €, 73,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.07.2025.,

www.indomio.hr

U prodaji je dvosobni stan ukupne površine 73m2 na 3.katu održavane stambene zgrade s dva lifta u Trakošćanskoj ulici, Trešnjevka. Sastoji se od ulaznog hodnika, većeg boravka sa kuhinjom i blagovaonom, jedne spavaće sobe, kupaonice s toaletom i loggie. Manjim zahvatom moguća je izvedba....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 380.000 €, 78,00 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem trosoban stan od 78 m² na trećem katu četverokatnice u Krajiškoj ulici u Zagrebu. Raspored stana obuhvaća dnevni boravak koji je otvoren prema kuhinji s blagovaonicom. Kuhinja Dan Küchen je opremljena bijelim ugradbenim elementima, kuhinjskim otokom s drvenom radnom pločom,....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 361.764 € na 375.416 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 375.416 €, 71,85 m2 cca 5230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 320.810 €
06.12.2025 - 327.636 €
22.01.2026 - 334.461 €
25.03.2026 - 361.764 €
05.05.2026 - 375.416 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan 301B Lokacija: Adresa: Sv. Nikole Tavelića 53, Črnomerec, Zagreb Okruženje: Mirno okruženje zapadnog dijela Zagreba, okruženo slabo prometnim ulicama i visokim zelenilom. Javni prijevoz: Blizina stanica javnog prijevoza (autobus (5 min hoda), tramvaj (11 min hoda), željeznica....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 375.000 €, 90,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

GRAĐANSKI STAN S DUŠOM I PROSTOROM ? ERDŐDYJEVA ULICA Na jednoj od mirnijih lokacija u gradu, u šarmantnoj Erdődyjevoj ulici, smjestio se ovaj iznimno prostran i svijetao građanski stan. Stan se nalazi u mirnoj ulici nadomak Krešimirovog parka, s izvrsnom povezanošću gradskim prijevozom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 375.000 €, 85,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo predivan stan-apartman smješten u srcu Trešnjevke, u Tratinskoj ulici,. Ovaj potpuno renovirani stan prostire se na 85 m2. Nalazi se na trećem katu zgrade i nudi savršenu kombinaciju udobnosti i gradskog života. Stan se sastoji od tri prostrane sobe, gdje se izdvajaju dvije....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 375.000 €, 90,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

www.biliskov.com ID:15842 Zagreb, Donji grad,Erdodyjeva ulica Prostrani, adaptirani dvoiposobni stan ukupne neto površine 90 m² smješten je na 3. katu uredno održavane zgrade sagrađene 1938. godine. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, zasebnog WC-a, ostave, djevojačke sobe,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 375.000 €, 90,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Rijetka prilika u ulici Ulica Tome i Petra Erdődyja. Na atraktivnoj lokaciji, u zelenoj i mirnoj oazi srca grada , na trećem katu , kvalitetne i održavane zgrade s liftom izgrađene 1938 god. ( betonske grede , zelena naljepnica ) prodaje se adaptiran ( nove instalacije vode, struje,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 375.000 €, 90,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

IZUZETAN, SVIJETAO I PROSTRAN TROSOBNI, GRAĐANSKI STAN NA TREĆEM KATU ERDODIYEVE ULICE-arhitekturno lijepog rasporeda, CENTAR GRADA, MINUTA OD TRAMVAJSKE STANICE LIFT, DVIJE SPAVAĆE SOBE, BLIZINA SVIH SADRŽAJA Detalji: Stan na trećem katu zgrade - prostran ulazni hodnik u L - na lijevo....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zagreb 3.kat do 380000 eura (568)
  • uredi zagreb do 380000 eura (272)
  • uredi zagreb 3.kat (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.