• GoHome Professional
uredi zagreb 3.kat 150 m2 - GoHome
  • uredi zagreb 3.kat 150 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi zagreb 3.kat 150 m2

  • Za upit "uredi zagreb 3.kat 150 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 449.000 €, 147,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Molim zvati na 095 356 3000 - Agentica Jozica Eterović Šarić ZAGREB- Centar-Donji Grad Posredujemo pri prodaji dvoetažnog peterosoban stan sa terasom ukupne NKP 144,75 m2 na 3.katu i u potkrovlju zgrade sagrađene 1918.g. Po vlasničkom listu stan ima 110 m2, a za ostale kvadrate koji....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 619.000 € na 629.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zrinjevac, 629.000 €, 153,00 m2 cca 4110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 619.000 €
15.05.2026 - 629.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Strogi centar, Masarykova, četverosoban stan 153 m2 na trećem katu bez lifta, zauzima cijelu etažu lijepo obnovljene zgrade s novom fasadom. Prikazane vizualizacije su informativnog karaktera, stan je za potpunu renovaciju i adaptaciju idealno za kupca koji traži autentičan zagrebački....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 501.718 €, 147,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2025.,

www.indomio.hr

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost. Stan S76 ? trosoban na trečem katu s liftom, zatvorene površine 89 m² s nenatkrivenom terasom 169,65 m2 (42,41),....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Sloboština, Otok, Green Island Residence, moderno i ekskluzivno stambeno naselje, novogradnja visokog standarda, koja spaja suvremeni dizajn i visoku energetsku učinkovitost.Stan S155 - trosoban na trećem katu s liftom, zatvorene površine 89 m² s nenatkrivenom terasom 169,65 m² (42,41),....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 900.000 € na 850.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 850.000 €, 150,00 m2 cca 5670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.10.2025 - 900.000 €
09.11.2025 - 890.000 €
19.11.2025 - 900.000 €
28.02.2026 - 850.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Bogovićeva, luksuzan četverosoban stan, 150 m2 u samom centru grada. Smješten je na trećem katu odlično održavane zgrade s liftom. Prostire se na dvije etaže. Na donjoj etaži nalazi se dnevni boravak s kuhinjom, blagovaonicom i izlazom na terasu, dvije spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 890.000 €, 150,00 m2 cca 5930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Molimo zvati agenta: Vedran + 385 95 5425 623, sales@zagreb4u.com Luksuzan, namješten 5-soban stan (152 m2) na trećem katu stambene zgrade s liftom, Bogovićeva. Sastoji se od ulaznog hodnika, predvorja, prostranog dnevnog boravka i kuhinje s blagovaonom u jednoj cjelini kao otvoreni....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 675.000 €, 149,48 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

www.biliskov.com ID 15846 Šalata Lijep četverosoban komforan stan površine 149,48 m2, na trećem katu zgrade koja je građena 1923 godine. Zgrada ima dizalo. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom, tri spavaće sobe, kupaonice sa WC-om, WC-a, ostave , lođe i hodnika.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 640.000 €, 155,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, ZAGREB, CENTAR, MARULIĆEV TRG Raskošan i svijeto 4soban građanski stan od 150m² na 3.katu u obnovljenoj zgradi bez lifta. Sastoji se od dvije salonske sobe s lijepim pogledom na Marulićev trg, tj. na zapad, dvije veće spavaće sobe koje gledaju na mirniju istočnu, dvorišnu....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 650.000 €, 155,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostran stan površine 155 m2, smješten na trećem katu u atraktivnom dijelu Gornjeg Grada ? Medveščak, u neposrednoj blizini Britanca. Ova nekretnina sadrži pet soba, uključujući četiri spavaće sobe, što ju čini izuzetno pogodnom za veće obitelji ili one koji traže dodatni....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 449.500 €, 144,75 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

www.biliskov.com ID: 13674 Centar, Palmotićeva ulica Dvoetažni peterosoban stan ukupne NKP 144,75 m2 na 3.katu i u potkrovlju zgrade sagrađene 1918.g. Zgrada nema lift. Po Vlasničkom listu stan ima 110 m2, a za ostale kvadrate koji su izvedeni u potkrovlju ima Rješenje o izvedenom....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zagreb 3.kat 150 m2 (75)
  • uredi zagreb 150 m2 (34)
  • uredi zagreb 3.kat (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine