• GoHome Professional
uredi zagreb što manje porasla cijena - GoHome
  • uredi zagreb što manje porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi zagreb što manje porasla cijena

  • Za upit "uredi zagreb što manje porasla cijena" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 3.586 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+5%

Promjena cijene sa 200.000 € na 210.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, ZAGREB, Stenjevec, 210.000 €, 61,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 190.000 €
22.02.2026 - 200.000 €
20.03.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Poslovni prostor u prizemlju u ulici Vlade Gotovca u Španskom. Trenutno je iznajmljen kao ugostiteljski/prodajni objekt, a bio je kozmetički salon te ga je moguće kupiti kao investiciju tj. preuzeti zakupnika. Prostor se sastoji od prizemlja u kojem je recepcija ili pult za stranke/kupce,....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 305.555 € na 345.555 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, ZAGREB, Donji Grad, 345.555 €, 75,00 m2 cca 4610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 305.555 €
04.03.2026 - 345.555 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se uredski prostor u strogom centru, dvorište Upravnog suda. Prostor se sastoji od tri odvojene sobe, sanitarnog čvora, kuhinje, ostave i terase. Pogodno za odvjetnike, ordinacije i slične djelatnosti. Zgrada nije oštećena u potresu. Vlasništvo pravne osobe. Grijanje: plinsko....

 
 
 
 
+33%

Promjena cijene sa 150.000 € na 200.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, ZAGREB, Medveščak, 200.000 €, 90,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 150.000 €
21.03.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb, strogi centar, pješačka zona; prodaje se uhodano poslovanje. Preuzima se zakup potpuno uređenog i opremljenog lokala s terasom i razvijenim konceptom događanja, glazbenog programa i večernjih izlazaka.Atraktivna lokacija s velikom frekvencijom gostiju. Posao spreman za nastavak....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uredi zagreb što manje porasla cijena'
308.000 €
200.000 €
 
+10%

Promjena cijene sa 999.999 € na 1.100.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, ZAGREB, Medveščak, 1.100.000 €, 275,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.12.2025 - 999.999 €
15.04.2026 - 1.100.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.indomio.hr

Zagreb, poslovni prostor na prodaju 275 m2,Nalazi se u vrlo kvalitetnoj zgradi iz 1999. godine s armiranobetonskom međukonstrukcijom i zelenom naljepnicom, na posljednjem- petom katu s liftom. Sastoji se od dva spojena ali posebno etažirana stana sa svim odvojenim brojilima i zasebnim....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 70.000 € na 75.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, ZAGREB, Medveščak, 75.000 €
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.03.2026 - 70.000 €
22.03.2026 - 75.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Uredski prostor smješten u prizemlju poslovno-trgovačke zgrade u centru Zagreba, u Jurišićevoj ulici. Zahvaljujući svojoj poziciji u samom gradskom središtu i funkcionalnoj kvadraturi, prostor je pogodan za različite mirne uredske djelatnosti. Ukupna površina prostora iznosi oko 23....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr