• GoHome Professional
uredi zadar do 360000 eura Zadnjih 14 dana - GoHome
  • uredi zadar do 360000 eura Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi zadar do 360000 eura Zadnjih 14 dana

  • Za upit "uredi zadar do 360000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 340000 eura (malo jeftiniji)
    • 370000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Puntamika, 345.000 €, 69,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi su vrhunski stanovi u modernoj zgradi smještenoj svega 50 metara od mora u atraktivnom dijelu Zadra ? Diklu. Riječ je o novogradnji visoke kvalitete, čiji je završetak planiran do srpnja 2025. godine. Svi stanovi imaju pogled na more, dok lift i pripadajuća dva parkirna mjesta....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 340.000 €, 81,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostran i moderno uređen trosoban stan površine 80,84 m, smješten na 1. katu manje stambene zgrade (ukupno 2 kata) u mirnom i traženom dijelu Zadra Plovanija. Stan se nalazi u zgradi iz 2017. godine, a prodaje se potpuno namješten i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Puntamika, 339.000 €, 81,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

DIKLOVAC - MODERAN TROSOBNI STAN 81 m² S POGLEDOM NA MORE Na jednoj od najtraženijih lokacija u Zadru, u mirnom i atraktivnom dijelu Diklovca, smjestio se ovaj prostran i svijetao stan koji pruža savršenu kombinaciju udobnosti, funkcionalnosti i mediteranskog načina života. Stan se....

 
 
 
  Zemljište, ZADAR, Diklo, 360.000 €, 479,00 m2 cca 750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar - Diklo, prodaje se građevinsko zemljište od 479 m2. Zemljište je pravilnog oblika dimenzija cca. 14m širina x 35m dužina, prilazna asfaltna cesta, kompletna infrastruktura pored. Nalazi se na odličnoj lokaciji 150m udaljeno od mora i plaže, blizina restorana, teniskog terena,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Crvene Kuće, 359.625 €, 102,75 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan penthouse u novogradnji u Zadru, u mirnom kvartu Crvene kuće. Nalazi se na drugom katu zgrade, udaljene svega 1,26 km od mora i 2,8 km od centra grada. Ova nekretnina nudi spoj luksuza, funkcionalnosti i visokog standarda gradnje, idealna za moderan način života.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 359.000 €, 97,00 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi imamo dva stana u novogradnji. Dvosoban stan na prvome katu stambene površine 97,83 m2, kojemu pripadaju dvije natkrivena terasa površine 16,29 m2 i 7,40 m2, dva parking mjesta, te spremište u podrumu zgrade od 3,57 m2. Ukupna korisna površina stana s pripadcima iznosi 118,25....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 359.000 €, 100,44 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar - Melada MAXXIA Exclusive - isključivo pravo posredovanja! Moderan penthouse u novosagrađenoj zgradi 2021., korisne površine 70.70m2 sa sporednim djelovima i krovnom terasom površine 88.10m2. Stan smješten na petom i šestom katu, sastoji se od; - kuhinje s blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 357.910 €, 102,26 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar - Vidikovac, prodaje se dvosobni stan od 102,26 m2 na drugom katu stambenog objekta sa ukupno devet apartmana u izgradnji, planirano useljenje kraj/2026. godine. Sastoji se od: dvije spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, hodnika, kupaonice, wc-a i terase. SA....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Vidikovac, 356.624 €, 115,04 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar - Vidikovac, prodaje se dvosobni stan od 115,04 m2 na trećem katu stambene zgrade sa ukupno osamnaest stanova izgrađene 2024 godine. . Sastoji se od: dvije spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, hodnika, kupaonice i lođe. . Nalazi se na dobroj lokaciji 1800 m....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Crvene Kuće, 356.500 €, 95,07 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u novogradnji smješten u Zadru, u naselju Crvene Kuće. Riječ je o kvalitetnoj stambenoj zgradi s liftom, što ovu nekretninu čini odličnim izborom za obiteljski život ili dugoročno ulaganje. Stan se nalazi u prizemlju te nudi funkcionalan i moderan raspored. Prostor....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zadar do 360000 eura zadnjih 14 dana (269)
  • uredi zadar do 360000 eura (46)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr