• GoHome Professional
uredi zadar do 340000 eura 80 m2 - GoHome
  • uredi zadar do 340000 eura 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi zadar do 340000 eura 80 m2

  • Za upit "uredi zadar do 340000 eura 80 m2" pronađeno 10 nekretnina - prosječna cijena 3.708 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 320000 eura (malo jeftiniji)
    • 350000 eura (malo skuplji)
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Poslovni prostor, ZADAR, 320.000 €, 79,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrani poslovni prostor smješten u prizemlju nove stambene zgrade na Belafuži. Površina mu je 73,39 m (jedna prostorija od 69,52 m i sanitarni čvor 3,87 m). Pripadaju mu dva parkirna mjesta (svako 13,75 m) pa ukupna neto korisna površina iznosi 78,89 m. Prostor se prodaje....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 300.000 € na 330.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Poslovni prostor, ZADAR, Bili Brig, 330.000 €, 81,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 300.000 €
08.05.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Zadar, Relja, ulični lokal na frekventnoj lokaciji, idealan za ugostiteljsku djelatnost, površine 81,20 m2. Sastoji se od dvije radne prostorije i tri sanitarna čvora. Trenutno je u namjeni ugostiteljstva, ali zbog odlične lokacije može se prenamijeniti u poslovni prostor za druge....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZADAR, Višnjik, 320.000 €, 78,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR, BELAFUŽA - Poslovni prostor u izgradnji na frekventnoj lokaciji Prodaje se prostrani poslovni prostor na Belafuži u Zadru. Poslovni prostor je smješten u manjoj stambeno-poslovnoj zgradi s liftom na izuzetno frekventnoj lokaciji. Prostor površine 73,39 m2 sastoji se od jedne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uredi zadar do 340000 eura 80 m2'
320.000 €
320.000 €
255.000 €
  Poslovni prostor, ZADAR, Višnjik, 320.000 €, 79,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

U Zadru, u kvartu Belafuža, u prizemlju nove urbane zgrade nudi se poslovni prostor površine 73,39 m² s pripadajućim parkirnim mjestima. Prostor je smješten uz glavnu prometnicu, sjeveroistočne orijentacije i idealan za poslovne djelatnosti koje traže dobru vidljivost i dostupnost.....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR ? BELAFUŽA, NOVOGRADNJA s 5 stambenih jedinica i poslovnim prostorom! ZADAR ? BELAFUŽA | NOVOGRADNJA ? POSLOVNI PROSTOR - PRIZEMLJE Na izvrsnoj lokaciji u zadarskoj četvrti Belafuža gradi se moderna zgrada s ukupno pet stambenih jedinica i poslovnim prostorom u prizemlju zgrade.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZADAR, 320.000 €, 78,89 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U prizemlju moderne novogradnje na Belafuži nalazi se poslovni prostor idealan za ordinaciju ili ured, s osiguranim parkingom i izvrsnom dostupnošću za klijente. Istaknuto: - prizemlje (bez stepenica = MUST za pacijente) - parking za klijente - novogradnja - mirna, urbana lokacija....

 
 
 

www.indomio.hr

ZADAR ? BELAFUŽA, atraktivna ponuda novogradnje stambeno-poslovne namjene! Na top lokaciji nalazi se ovaj novi projekt novogradnje s 5 stambenih jedinica raspoređenih kroz 3 nadzemne etaže: prizemlje te dva kata. Svi stanovi posjeduju po dva parkirna mjesta (garaže i vanjska PM).....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZADAR, 126.000 €, 76,00 m2 cca 1660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.06.2023.,

www.indomio.hr

PP-5 Ekskluzivno prodajemo poslovni prostor u roh-bau izvedbi na odličnoj lokaciji u gradu Zadru, kvart Borik u ulici Nikole Božidarevića. Poslovni prostor se nalazi u prizemlju stambeno-poslovne zgrade, a ukupna površina iznosi 76 m2. Ispred prostora ima dovoljno mjesta na zajedničkom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com