• GoHome Professional
uredi varaždin terasa do 230 m2 dvoetažni - GoHome
  • uredi varaždin terasa do 230 m2 dvoetažni - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi varaždin terasa do 230 m2 dvoetažni

  • Za upit "uredi varaždin terasa do 230 m2 dvoetažni" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 2.268 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2 (malo manji)
    • 240 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosječna cijena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 420.000 €, 180,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: p730) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 428.700 €, 217,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.09.2024.,

www.crozilla.com

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s449) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 420.000 €, 234,00 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2025.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: p266) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uredi varaždin terasa do 230 m2 dvoetažni'
498.750 €
422.640 €
198.000 €
  Stan, VARAŽDIN, 371.000 €, 151,00 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvoetažni četverosobni stan u novogradnji na iznimno poželjnoj lokaciji, površine 123,70 m2 u Varaždinu, kvart Texas. Stan je smješten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, u blizini svih važnih sadržaja poput škola, vrtića, trgovina, ljekarne, pošte. Osnovne značajke nekretnine....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 364.650 €, 151,00 m2 cca 2420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvoetažni četverosobni stan u novogradnji na iznimno poželjnoj lokaciji, površine 121,55 m2 u Varaždinu, kvart Texas. Stan je smješten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, u blizini svih važnih sadržaja poput škola, vrtića, trgovina, ljekarne, pošte. Osnovne značajke nekretnine....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 371.130 €, 151,00 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2025.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s692) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 428.700 €, 143,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s449) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU NAKNADU PRILIKOM KUPNJE NEKRETNINA IZ NAŠE PONUDE. PRODAJE SE 5 - sobni dvoetažni stan ukupne površine od 216.80 m2 i neto korisne površine od 142.90 m2 na 1. i 2. (uvučenom) katu moderne nove zgrade sa ukupno 4....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 422.640 €, 141,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s450) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU NAKNADU PRILIKOM KUPNJE NEKRETNINA IZ NAŠE PONUDE. PRODAJE SE 4 - sobni dvoetažni stan ukupne površine 159.50 m2 i neto korisne površine 140.88 m2 na 1. i 2. (uvučenom) katu moderne nove zgrade sa ukupno 4 stana....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 341.730 €, 140,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvoetažni četverosobni stan u novogradnji na iznimno poželjnoj lokaciji, površine 113,91 m2 u Varaždinu, kvart Texas. Stan je smješten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, u blizini svih važnih sadržaja poput škola, vrtića, trgovina, ljekarne, pošte. Osnovne značajke nekretnine....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 341.730 €, 140,00 m2 cca 2440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2025.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s690) KUPAC NE PLAĆA POSREDNIČKU PROVIZIJU. PRODAJE SE dvoetažni stan u ekskluzivnoj novogradnji na vrlo privlačnoj lokaciji sa dvorištem i dva vanjska parkirna mjesta, ukupne površine 140,42 m2 (NKP 113,91 m2). CIJENA: 3.000,00 EUR / m2 u pretprodaji....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 335.820 €, 140,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvoetažni četverosobni stan u novogradnji na iznimno poželjnoj lokaciji, površine 111,94 m2 u Varaždinu, kvart Texas. Stan je smješten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, u blizini svih važnih sadržaja poput škola, vrtića, trgovina, ljekarne, pošte. Osnovne značajke nekretnine....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 210.000 €, 250,00 m2 cca 840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Varaždin, Hallers, uhodan i potpuno opremljen ugostiteljski objekt tlocrtne površine 110 m2, 5 minuta od centra grada, na mirnoj i izdvojenoj lokaciji. Bez dodatnih ulaganja, odmah spreman za rad.Raspored prostora:Podrum: prostorija za pripremu hrane, prostor s pekom i bilijarskim....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 155.000 €, 88,00 m2 cca 1760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se lijepa kuća u nizu, ukupne površine 88 m², smještena u mirnom i uređenom naselju. Kuća je potpuno adaptirana 2024. godine i opremljena solarnom elektranom, što jamči energetsku učinkovitost i znatne uštede na režijama. GLAVNE ZNAČAJKE: Površina: 88 m² Dvije prostrane spavaće....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com