• GoHome Professional
uredi varaždin parking pala cijena - GoHome
  • uredi varaždin parking pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi varaždin parking pala cijena

  • Za upit "uredi varaždin parking pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 230.000 € na 220.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, 220.000 €, 68,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.04.2026 - 230.000 €
08.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja komfornog trosobnog stana 68,30 m2 ? 2. kat, odlična lokacija Prodaje se komforan dvosoban stan pretvoren u trosoban (68,30 m2) u zgradi iz 80-ih, na 2. katu (zgrada ima dva lifta). Stan je obnovljen 2026. (nove instalacije, PVC stolarija). Izvrsna lokacija, blizina svih važnih....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 495.800 € na 469.000 € - 13.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, VARAŽDIN, 469.000 €, 134,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.03.2026 - 500.000 €
26.03.2026 - 495.800 €
13.04.2026 - 469.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poslovni prostor u stambenoj-poslovnoj zgradi ukupne površine 134m2, prizemlje, izlog, open space, svi priključi, etažirano, 2 parking mjesta osigurana (preko rampe na daljenski), prostor je kompletno uređen 2 WC , Skladište , Čajna kuhinja , 3 kazetne klime ugrađenje u....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 219.000 € na 189.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, Centar, 189.000 €, 82,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 219.000 €
07.03.2026 - 189.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan i izuzetno svijetao stan u Varaždinu, smješten na vrhu (PENTHOUSE) kvalitetne stambene zgrade s liftom. Stan ima 67 m² neto stambene površine te dodatnu, prostranu terasu od 29 m² na južnoj strani, što znači obilje sunca tijekom cijelog dana. Terasa ima priključke....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 108.650 € na 104.550 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, VARAŽDIN, Centar, 104.550 €, 41,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.08.2025 - 143.500 €
14.10.2025 - 133.250 €
27.12.2025 - 120.950 €
20.02.2026 - 112.750 €
17.03.2026 - 108.650 €
18.04.2026 - 104.550 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poslovni prostor u strogom centru grada (Gajeva ulica) blizu Gradske vijećnice s parkirnim mjestom. Prostor ukupne površine 41 m² sastoji se od četiri prostorije: glavni (izložbeni) prostor od 18 m², druga poslovna prostorija od 11 m², treća od 7 m² te natkriveni vanjski....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 215.000 € na 206.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, Centar, 206.000 €, 153,20 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 215.000 €
15.05.2026 - 206.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

ISKLJUČIVO POSREDOVANJE - MEN-ARS d.o.o. BEZ POSREDNIČKE NAKNADE ZA KUPCE! STROGI CENTAR GRADA Prodaje se stan 3-sob. stan na 1. katu Na prodaju je stan smješten na 1. katu stambene zgrade u strogoj jezgri Varaždina, na jednoj od najtraženijih i najcjenjenijih lokacija u gradu. Stan....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • varaždin parking pala cijena (10)
  • uredi varaždin pala cijena (1)
  • uredi varaždin parking (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more