• GoHome Professional
uredi varaždin pala cijena Zadnjih 14 dana - GoHome
  • uredi varaždin pala cijena Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi varaždin pala cijena Zadnjih 14 dana

  • Za upit "uredi varaždin pala cijena zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-7%

Promjena cijene sa 150.000 € na 140.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, 140.000 €, 44,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.04.2026 - 150.000 €
13.05.2026 - 140.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je ugodan i funkcionalan stan smješten na 8. katu stambene zgrade u Varaždinu, na traženoj gradskoj lokaciji. Stan je dobro raspoređen, s jasno odvojenim dnevnim i kuhinjskim dijelom te dodatnim spremištem, što ga čini odličnim izborom za stanovanje ili investiciju za najam.....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 120.950 € na 105.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, VARAŽDIN, 105.000 €, 41,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.12.2025 - 133.250 €
03.01.2026 - 120.950 €
11.05.2026 - 105.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.crozilla.com

ISKLJUČIVO U DOGMA NEKRETNINAMA! U samom srcu grada, gotovo podno same gradske vijećnice, smjestio se ovaj poslovni prostor koji već na prvi pogled nosi posebnu vrijednost jer tko danas može reći da u strogom centru ima vlastito parkirno mjesto? To je privilegija koja se ne nalazi....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 123.000 € na 119.999 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, 119.999 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 129.999 €
08.05.2026 - 125.000 €
17.05.2026 - 123.000 €
22.05.2026 - 119.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

CASA BELLA NEKRETNINE iz svoje ponude izdvaja fantastičan stan u kvartu Banfica (bliže centru grada) u visokom potkrovlju stambene zgrade sa liftom (7.kat). Stan ima 40.19 m2 a sastoji se od ulaznog dijela, hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom, spavaće sobe....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 150.000 € na 140.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, VARAŽDIN, 140.000 €, 44,65 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 150.000 €
13.05.2026 - 140.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 295.000 € na 289.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, 289.000 €, 182,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 295.000 €
20.05.2026 - 289.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se ekskluzivan 5-sobni stan površine 182 m2 u gradskoj jezgri Varaždina, u pješačkoj zoni.- stan je potpun uređen, nema potrebnih ulaganja za useljenje,- stan je pogodan za stambenu i poslovnu namjenu, za urede ili za iznajmljivanje,- na jednoj od najprestižnijih lokacija....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 129.900 € na 120.000 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, VARAŽDIN, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 139.900 €
25.04.2026 - 129.900 €
12.05.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća za rušenje i gradnju nove sa projektom Tekst pisao vlasnik! Prodaje se kuća prizemnica starije gradnje za rušenje sa novim Glavnim projektom. Kuća se nalazi nadomak centra grada Varaždina, kvart Banfica i staro sajmište. Kuća ima uporabnu dozvolu iz 1960-e i novu Građevinsku....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 240.000 € na 230.000 € - 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, Centar, 230.000 €, 69,60 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.02.2026 - 240.000 €
12.05.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ISKLJUČIVO U DOGMA NEKRETINAMA!! U mirnoj zgradi, dovoljno udaljenoj od gradske buke da se čuje kako jutro šušti kroz krošnje, smjestio se ovaj topli trosobni stan od 69,6 m² koji već na prvom koraku djeluje kao pravi dom. Prostrani hodnik od 12,6 m² dočekuje vas smireno i praktično,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 215.000 € na 206.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, Centar, 206.000 €, 153,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 215.000 €
16.05.2026 - 206.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

? PROSTRAN STAN U SAMOM SRCU VARAŽDINA ? RIJETKA PRILIKA! U strogoj jezgri Varaždina, na izuzetno mirnoj i traženoj lokaciji, prodaje se prostran stan površine cca 153 m² koji nudi brojne mogućnosti ? bilo za ugodan obiteljski život, poslovni prostor ili investiciju. Smješten na 1.....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 215.000 € na 206.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, Centar, 206.000 €, 153,20 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 215.000 €
15.05.2026 - 206.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

STROGI CENTAR GRADA Prodaje se stan 3-sob. stan na 1. katu Na prodaju je stan smješten na 1. katu stambene zgrade u strogoj jezgri Varaždina, na jednoj od najtraženijih i najcjenjenijih lokacija u gradu. Stan se nalazi u mirnoj ulici, a opet u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 123.000 € na 120.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, 120.000 €, 40,90 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 130.000 €
08.05.2026 - 125.000 €
18.05.2026 - 123.000 €
22.05.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i ugodan dvosoban stan ukupne površine 40,90 m², idealan za samce, parove ili manju obitelj. Stan je pametno raspoređen te se sastoji od ulaznog hodnika, svijetlog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće sobe i kupaonice. Prostor je dobro iskorišten,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • varaždin pala cijena zadnjih 14 dana (25)
  • uredi varaždin zadnjih 14 dana (2)
  • uredi varaždin pala cijena (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri