• GoHome Professional
uredi varaždin dvoetažni barem 160 m2 - GoHome
  • uredi varaždin dvoetažni barem 160 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi varaždin dvoetažni barem 160 m2

  • Za upit "uredi varaždin dvoetažni barem 160 m2" pronađeno 34 nekretnina - prosječna cijena 1.918 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosječna cijena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VARAŽDIN, 422.640 €, 159,00 m2 cca 2660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji u blizini središta Varaždina, u modernoj novoj zgradi s tek četiri stana, prodaje se izniman dvoetažni stan koji nudi sve što suvremeni obiteljski život zahtijeva ? prostor, udobnost i pažljivo osmišljenu kvalitetu gradnje. Stan se proteže na dvjema etažama ukupne....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 170.000 €, 158,00 m2 cca 1080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s839) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 347.400 €, 174,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.indomio.hr

VARAŽDIN, JALKOVEC, VRHUNSKI URED NA PRODAJU 174 m2 Posredujemo u prodaji modernog poslovnog prostora u Jalkovcu kraj Varaždina. Poslovni prostor nalazi se na prvom katu poslovne zgrade, kao zasebna etažna jedinica, sastoji se od: stepenica od 20,10 m2, poslovni prostor 3-1 od 104,90....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uredi varaždin dvoetažni barem 160 m2'
420.000 €
420.000 €
289.000 €
  Stan, VARAŽDIN, 530.000 €, 161,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Dvoetažni komforni 4 sobni stan u visokom prizemlju u samom centru Varaždina, površine 162m2. Sastoji se od dvije etaže i pripadaju mu 2 garaže na daljinsko otvaranje-zatvaranje u podzemnoj garaži. Zgrada ima natkriveni zajednički prostor u dvorištu, kao i veliku intimnu zelenu zonu....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 422.640 €, 159,00 m2 cca 2660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.09.2024.,

www.crozilla.com

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s450) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 420.000 €, 180,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: p730) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 295.000 € na 289.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, 289.000 €, 182,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 295.000 €
06.05.2026 - 289.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Povijesna elegancija u srcu Varaždina dvoetažni stan s dušom! Prodaje se izniman dvoetažni stan u samom središtu Varaždina, unutar zaštićene povijesne jezgre grada. Smješten u zgradi s bogatom poviješću, čiji temelji sežu u razdoblje nakon velikog požara 1776. godine kada se Varaždin....

 
 
 
 
-24%

Promjena cijene sa 380.000 € na 289.000 € - 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, 289.000 €, 182,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.10.2023 - 450.000 €
24.03.2024 - 380.000 €
19.04.2026 - 289.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2023.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s59) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 295.000 €, 190,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju dvoetažni ulični poslovni prostor površine 190 m2 koji se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji u strogom centru grada Varaždina. Prostor je potpuno uređen za obavljanje bankarske ili slične djelatnosti. *KUPAC NE PLAĆA AGENCIJI PROVIZIJU. Za više informacija i termin razgledavanja....

 
 
 
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

VARAŽDIN, CENTAR, PRODAJA, POSLOVNI PROSTOR U centru grada Varaždina prodaje se poslovni prostor neto površine 190m², a sastoji se od nekoliko ureda, kuhinje, sanitarnih čvorova, arhive i tehničke sobe. Prostor se proteže kroz prizemlje i kat. Trenutno je uređen i spreman za rad kao....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 215.000 € na 206.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, 206.000 €, 153,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 215.000 €
15.05.2026 - 206.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Varaždin, Centar, trosoban stan ukupne površine 153,20 m² u staroj gradskoj jezgri.Stan je etažiran i upisan 2025. godine. Stambeni dio ima ukupnu korisnu površinu od 101,11 m².Stan je smješten na prvom katu zgrade, a sastoji se od hodnika, wc-a, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice,....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 498.750 €, 153,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnoj, skrovitoj ulici tik uz strogi centar Varaždina, smjestio se jedinstveni dvoetažni stan koji spaja vrhunsku arhitekturu, izvanrednu opremu i osjećaj doma kakav ste oduvijek tražili. 153 m² pažljivo oblikovanog prostora Svaki detalj ovog trosobnog stana promišljen je s ljubavlju....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, Centar, 300.000 €, 202,85 m2 cca 1480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Prostrani poslovni prostor u prizemlju površine 77,25 m2 sa dvoetažnim trosobnim stanom površine 125,60 m2 na katu i potkrovlju koji se nalaze u stambeno poslovnoj zgradi. Prednost je neposredna blizina centra grada.Kompletna infrastruktura sa dva priključka struje, dva priključka....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 364.650 €, 151,00 m2 cca 2420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvoetažni četverosobni stan u novogradnji na iznimno poželjnoj lokaciji, površine 121,55 m2 u Varaždinu, kvart Texas. Stan je smješten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, u blizini svih važnih sadržaja poput škola, vrtića, trgovina, ljekarne, pošte. Osnovne značajke nekretnine....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 371.000 €, 151,00 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je dvoetažni četverosobni stan u novogradnji na iznimno poželjnoj lokaciji, površine 123,70 m2 u Varaždinu, kvart Texas. Stan je smješten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, u blizini svih važnih sadržaja poput škola, vrtića, trgovina, ljekarne, pošte. Osnovne značajke nekretnine....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 371.130 €, 151,00 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2025.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s692) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 428.700 €, 217,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.09.2024.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: s449) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 450.000 € na 420.000 € - 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VARAŽDIN, Centar, 420.000 €, 231,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 450.000 €
04.04.2026 - 420.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Varaždin, Centar, stan u samom centru grada, na frekventnoj i iznimno atraktivnoj lokaciji.Na prvoj etaži smješteno je predsoblje, dvije prostrane prostorije s pogledom na trg, dodatna soba, čajna kuhinja i toalet.Druga etaža obuhvaća veliku otvorenu prostoriju, sobu, kuhinju s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 450.000 €, 231,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan dvoetažni stan površine 231m2 u centru Varaždina. Stan je renoviran i etažiran te se može koristiti kao dva zasebna stana ili kao poslovni prostor. Donja etaža(119m2): 3 sobe,kuhinja,kupaona i sporedne prostorije Gornja etaža(112m2): 3 sobe,kupaona i pomoćne prostorije.....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 420.000 €, 234,00 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2025.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: p266) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 532.048 €, 241,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Varaždin, luksuzni poslovni prostor neto korisne površine 241,84 m2 smješten na prvom katu.Sam poslovni prostor sastoji se od prostranog uredskog dijela, pretprostora sanitarija, odvojenog ženskog i muškog WC-a te čajne kuhinje.Završne podne obloge u prostoru bit će izvedene u epoksidu,....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 530.904 €, 241,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Varaždin, luksuzni poslovni prostor površine 241,32 m² smješten na drugom katu.Sam poslovni prostor sastoji se od prostranog uredskog dijela, predprostora sanitarija, odvojenog ženskog i muškog WC-a te čajne kuhinje.Završne podne obloge u prostoru bit će izvedene u epoksidu, koji....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 210.000 €, 250,00 m2 cca 840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Varaždin, Hallers, uhodan i potpuno opremljen ugostiteljski objekt tlocrtne površine 110 m2, 5 minuta od centra grada, na mirnoj i izdvojenoj lokaciji. Bez dodatnih ulaganja, odmah spreman za rad.Raspored prostora:Podrum: prostorija za pripremu hrane, prostor s pekom i bilijarskim....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 198.000 €, 145,00 m2 cca 1370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Varaždin, Centar, dvoetažni poslovni prostor na izrazito frekventnoj lokaciji ukupne površine 145,08 m2.Prizemlje otvorenog tipa površine od 70 m2 uz koje se nalazi stubište. U podrumu se nalaze 4 sanitarna čvora (WC-a), spremište, garderoba i hodnik. Uz ulaz u poslovni prostor nalazi....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, Centar, 676.000 €, 260,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom dijelu poslovne zone, na idealnoj lokaciji s obiljem parkirnih mjesta, nalazi se ovaj potpuno namješten poslovni prostor od 260 m². Prostor odiše ozbiljnošću i funkcionalnošću ? zamišljen kao mjesto gdje posao teče glatko, a ideje dobivaju krila. Sastoji se od osam zasebnih....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 676.000 €, 260,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu poslovne zone, na idealnoj lokaciji s obiljem parkirnih mjesta, nalazi se ovaj potpuno namješten poslovni prostor od 260 m. Prostor odiše ozbiljnošću i funkcionalnošću zamišljen kao mjesto gdje posao teče glatko, a ideje dobivaju krila. Sastoji se od osam zasebnih....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 150.000 €, 283,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Dvojna obiteljska kuća stambene površine 165 m2, sa poslovnom zgradom od 118 m2, u mirnom kvartu sjevernog djela grada. Površina okućnice je 129 m2, a ukupna površina cijele parcele iznosi 287 m2. Priključci struje, vode, plina i kanalizacije. 2024.g. novo krovište: podaskano, sa....

 
 
 
  Stan, VARAŽDIN, 350.000 €, 288,00 m2 cca 1220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivno posredovanje, samo kod nas! NEKRETNINA KOJA OTPLAĆUJE KREDIT I DONOSI ZARADU UZ PAŽLJIVO UREĐENJE I DOBAR INVESTICIJSKI PLAN, KROZ NAJAM / PRODAJU JE MOGUĆ BRZI POVRAT ULOŽENOG! OPCIJA NAJMA- NEKRETNINA KOJA SAMA OTPLAĆUJE KREDIT! Odlična nekretnina u najpoznatijoj gradskoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 435.000 €, 390,00 m2 cca 1120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: p891) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU DO 01.03.2027. GODINE SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI NOVI CITROEN C3 ! Pravila nagradne igre dostupna su na sljedećem linku: www.euroestate-nekretnine.hr/hr/nagradna-igra....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 450.000 €, 478,00 m2 cca 940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je jedinstvena nekretnina smještena u strogom centru Varaždina, u neposrednoj blizini Starog grada, Trga Miljenka Stančića i gradske tržnice. Ova lokacija predstavlja samu esenciju baroknog Varaždina, čineći je idealnom za elitnu turističku ili poslovnu namjenu. Osnovni....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 690.000 €, 504,00 m2 cca 1370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.c21.hr

Prodaje se poslovno-stambeni objekt u Varaždinu. Objekt sadrži: u potpunosti opremljeni servis za kamione i automobile s alatom, opremom, velikim podiznim vratima i dizalicama srednji kat sadrži niz u potpunosti opremljenih uredskih prostora s uredskim namještajem luksuzni penthouse....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, Centar, 1.631.704 €, 1298,00 m2 cca 1260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Poslovna zgrada u baroknoj jezgri neto korisne površine 1.298 m2, na zemljištu ukupne površine 906 m2 sa vlastitim dvorištem površine 336 m2. Nekretnina se nalazi u građevinskoj zoni mješovite namjene (M), oblik korištenja 1A (kulturno povijesna cjelina, pod zaštitom konzervatora).....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 750.000 € na 690.000 € - 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, VARAŽDIN, 690.000 €, 800,00 m2 cca 860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2025 - 750.000 €
30.04.2026 - 690.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr ID: (p216) Prodaje se poslovna zgrada ukupne površine 800 m2 na parceli površine 2000 m2. Prostorije poslovne zgrade: - opremljen automehaničarski servis za teretna i osobna vozila - garderoba, sanitarni čvor i čajna kuhinja za zaposlenike servisa - dvije....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-33 (od ukupno 31)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.