• GoHome Professional
uredi varaždin što manje barem 190 m2 - GoHome
  • uredi varaždin što manje barem 190 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi varaždin što manje barem 190 m2

  • Za upit "uredi varaždin što manje barem 190 m2" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 1.728 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosječna cijena)
    • do 200000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 295.000 €, 190,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

VARAŽDIN, CENTAR, PRODAJA, POSLOVNI PROSTOR U centru grada Varaždina prodaje se poslovni prostor neto površine 190m2, a sastoji se od nekoliko ureda, kuhinje, sanitarnih čvorova, arhive i tehničke sobe. Prostor se proteže kroz prizemlje i kat. Trenutno je uređen i spreman za rad kao....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 347.400 €, 174,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.indomio.hr

VARAŽDIN, JALKOVEC, VRHUNSKI URED NA PRODAJU 174 m2 Posredujemo u prodaji modernog poslovnog prostora u Jalkovcu kraj Varaždina. Poslovni prostor nalazi se na prvom katu poslovne zgrade, kao zasebna etažna jedinica, sastoji se od: stepenica od 20,10 m2, poslovni prostor 3-1 od 104,90....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 420.000 €, 180,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: p730) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uredi varaždin što manje barem 190 m2'
295.000 €
295.000 €
532.048 €
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 420.000 €, 234,00 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2025.,

www.indomio.hr

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: p266) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI CITROEN C3 ! NAGRADNA IGRA TRAJE OD 01.03.2026. - 01.03.2027., A PRAVILA SU DOSTUPNA NA NAŠOJ STRANICI www.euroestate-nekretnine.hr....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 530.904 €, 241,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Varaždin, luksuzni poslovni prostor površine 241,32 m² smješten na drugom katu.Sam poslovni prostor sastoji se od prostranog uredskog dijela, predprostora sanitarija, odvojenog ženskog i muškog WC-a te čajne kuhinje.Završne podne obloge u prostoru bit će izvedene u epoksidu, koji....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 210.000 €, 250,00 m2 cca 840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Varaždin, Hallers, uhodan i potpuno opremljen ugostiteljski objekt tlocrtne površine 110 m2, 5 minuta od centra grada, na mirnoj i izdvojenoj lokaciji. Bez dodatnih ulaganja, odmah spreman za rad.Raspored prostora:Podrum: prostorija za pripremu hrane, prostor s pekom i bilijarskim....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, Centar, 676.000 €, 260,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnom dijelu poslovne zone, na idealnoj lokaciji s obiljem parkirnih mjesta, nalazi se ovaj potpuno namješten poslovni prostor od 260 m². Prostor odiše ozbiljnošću i funkcionalnošću ? zamišljen kao mjesto gdje posao teče glatko, a ideje dobivaju krila. Sastoji se od osam zasebnih....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 676.000 €, 260,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu poslovne zone, na idealnoj lokaciji s obiljem parkirnih mjesta, nalazi se ovaj potpuno namješten poslovni prostor od 260 m. Prostor odiše ozbiljnošću i funkcionalnošću zamišljen kao mjesto gdje posao teče glatko, a ideje dobivaju krila. Sastoji se od osam zasebnih....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 150.000 €, 283,00 m2 cca 530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Dvojna obiteljska kuća stambene površine 165 m2, sa poslovnom zgradom od 118 m2, u mirnom kvartu sjevernog djela grada. Površina okućnice je 129 m2, a ukupna površina cijele parcele iznosi 287 m2. Priključci struje, vode, plina i kanalizacije. 2024.g. novo krovište: podaskano, sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 435.000 €, 390,00 m2 cca 1120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

www.euroestate-nekretnine.hr (ID: p891) KUPCI NE PLAĆAJU POSREDNIČKU PROVIZIJU, A KUPNJOM NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE MOGU DO 01.03.2027. GODINE SUDJELOVATI U NAŠOJ NAGRADNOJ IGRI I OSVOJITI NOVI CITROEN C3 ! Pravila nagradne igre dostupna su na sljedećem linku: www.euroestate-nekretnine.hr/hr/nagradna-igra....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 450.000 €, 478,00 m2 cca 940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je jedinstvena nekretnina smještena u strogom centru Varaždina, u neposrednoj blizini Starog grada, Trga Miljenka Stančića i gradske tržnice. Ova lokacija predstavlja samu esenciju baroknog Varaždina, čineći je idealnom za elitnu turističku ili poslovnu namjenu. Osnovni....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, 690.000 €, 504,00 m2 cca 1370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.c21.hr

Prodaje se poslovno-stambeni objekt u Varaždinu. Objekt sadrži: u potpunosti opremljeni servis za kamione i automobile s alatom, opremom, velikim podiznim vratima i dizalicama srednji kat sadrži niz u potpunosti opremljenih uredskih prostora s uredskim namještajem luksuzni penthouse....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 750.000 € na 690.000 € - 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, VARAŽDIN, 690.000 €, 800,00 m2 cca 860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2025 - 750.000 €
30.04.2026 - 690.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

www.euroestate-nekretnine.hr ID: (p216) Prodaje se poslovna zgrada ukupne površine 800 m2 na parceli površine 2000 m2. Prostorije poslovne zgrade: - opremljen automehaničarski servis za teretna i osobna vozila - garderoba, sanitarni čvor i čajna kuhinja za zaposlenike servisa - dvije....

 
 
 
  Poslovni prostor, VARAŽDIN, Centar, 1.631.704 €, 1298,00 m2 cca 1260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

Poslovna zgrada u baroknoj jezgri neto korisne površine 1.298 m2, na zemljištu ukupne površine 906 m2 sa vlastitim dvorištem površine 336 m2. Nekretnina se nalazi u građevinskoj zoni mješovite namjene (M), oblik korištenja 1A (kulturno povijesna cjelina, pod zaštitom konzervatora).....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 12)