• GoHome Professional
uredi tenja do 53000 eura - GoHome
  • uredi tenja do 53000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi tenja do 53000 eura

  • Za upit "uredi tenja do 53000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po cijeni
    • 50000 eura (malo jeftiniji)
    • 55000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Poslovni prostor, TENJA, 49.000 €, 56,00 m2 cca 880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

DONJI GRAD!! VIJENAC SLAVKA KOLARA!! NUDIMO ZA PRODAJU SKLADIŠTE/POSLOVNI PROSTOR POVRŠINE 56,66m2 U SUTERENU/PODRUMU STAMBENE ZGRADE!! BESPLATNI PARKING!! MOGUĆE ADAPTIRATI U STAMBENI ILI POSLOVNI PROSTOR!! ZASEBAN VANJSKI ULAZ!! Nudimo za prodaju skladište/poslovni prostor površine....

 
 
 
  Zemljište, TENJA, 48.000 €, 2410,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

U Osijeku, na Zelenom polju na prodaju zemljište veličine 2410 m2. Zemljište ima vlastiti prilazni put, fronta je 17, 5 m, a dužina 150 m. Mogućnost spajanja na sve komunalije: kanalizacija, struja, voda, plin. Blizina javnog prijevoza, trgovine. Agencijska provizija za kupca iznosi....

 
 
 
  Zemljište, TENJA, 46.207 €, 6601,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE POVRŠINE 6.601m2!!! FRONTA 35m!!! BLIZINA OSJEČKE OBILAZNICE!!! Zemljište se prostire na površini od 6.601m2. Fronta je približno 35m. Trenutno je prazno. Dostupna kompletna komunalna infrastruktura. - ATRAKTIVNA LOKACIJA! - BLIZINA CENTRA OSIJEKA! - DOKUMENTACIJA....

 
 
 
  Zemljište, TENJA, 50.000 €, 858,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

U Osijeku, na Zelenom polju na prodaju dva građevinska zemljišta veličine 401 m2 i 457 m2. Svako zemljište ima svoj vlastiti prilazni put, fronta prvog zemljište je 12,5 m, a dužina 42 m. Fronta drugog zemljišta je 15,5 m, a dužina 40m plus pristupni put širine 3m i dužine 30m. Mogućnost....

 
 
 
  Zemljište, TENJA, 50.000 €, 462,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE NA MIRNOJ STAMBENOJ LOKACIJI U STADIOSNKOM NASELJU!!! POVRŠINA PARCELE 462 m2!!! FRONTA CCA 7m!!! DOSTUPNA KOMPLETNA KOMUNALNA INFRASTRUKTURA!!! Prodajemo građevinsko zemljište u Stadionskom naselju. Parcela ima površinu od 462 m2, dok je fronta cca 7m. Na zemljištu....

 
 
 
  Kuća, TENJA, 50.000 €, 135,00 m2 cca 370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju kuća u Tenji, 135 m2 sa velikim dvorištem, kčbr. 636/1, ukupna površina 699 m2. KONTAKT: Darko Novaković 098 486-996 darko.novakovic@optinet.hr Kuća: Tenja, 135.00 m2 - REZERVIRANO (prodaja).

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 45.000 € na 43.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, TENJA, 43.000 €, 148,00 m2 cca 290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 45.000 €
06.05.2026 - 43.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća za rušenje u Tenji, smještena na atraktivnoj lokaciji, savršena za izgradnju vašeg novog doma! Ukupna površina zemljišta iznosi 348 m, što omogućuje izgradnju komforne obiteljske kuće s dvorištem, vrtom ili dodatnim sadržajima prema vašim željama. Postojeća kuća površine....

 
 
 
  Zemljište, TENJA, 55.000 €, 4472,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.05.2025.,

www.eurovilla.hr

Osijek, Tenja, prodaje se prostrano građevinsko zemljište površine 4472 m2 u mirnom i starom dijelu Tenje.Na parceli se prethodno nalazila stara kuća koja je u međuvremenu uklonjena, što znači da je zemljište potpuno očišćeno i spremno za gradnju. Uz zemljište dolazi i važeća Za ovu....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 44.900 € na 40.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, TENJA, 40.000 €, 779,00 m2 cca 50 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.04.2026 - 44.900 €
08.05.2026 - 40.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište površine 779 m² u Tenji (Osijek). Parcela se nalazi unutar izgrađenog dijela naselja, okružena obiteljskim kućama, s direktnim pristupom s ulice. Prema položaju ima potencijal za gradnju (uz provjeru uvjeta kod nadležnih službi). ? Širina fronte 21,5 m (rijetkost....

 
 
 
  Zemljište, TENJA, 35.000 €, 10051,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je poljoprivredno zemljište u Tenji ukupne površine 10.051 m², smješteno u neposrednoj blizini Osijeka, što ga čini izuzetno atraktivnim za sve koji se žele baviti poljoprivredom i voćarstvom, uz prednost brze i jednostavne dostupnosti grada. Na zemljištu se nalaze već....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • tenja do 53000 eura (44)
  • uredi tenja (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.