- uredi soblinec što jeftinije

  • Za upit "uredi soblinec što jeftinije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SOBLINEC, 1.700.000 €, 790,00 m2 cca 2150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Kuća na prodaju u Soblincu ? odlično ulaganje! Površina: Kuća: 790 m² Okućnica: 800 m² Kapacitet 90 krevera Opis objekta: Ova prostrana kuća sastoji se od 3 etaže, a svaka etaža je potpuno funkcionalna i uključuje: Kuhinju Dnevni boravak Spavaće sobe Neke sobe imaju vlastite kupaonice,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 65.000 € na 62.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SOBLINEC, 62.000 €, 591,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.11.2025 - 64.000 €
07.12.2025 - 68.000 €
12.12.2025 - 70.000 €
01.01.2026 - 68.000 €
06.01.2026 - 69.000 €
11.02.2026 - 67.000 €
12.05.2026 - 65.000 €
22.05.2026 - 62.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.11.2025.,

www.njuskalo.hr

PARCELA 591 m² ZA OBITELJSKU KUĆU ? SOBLINEC, KRAPINSKA ULICA Pravilna parcela 20 × 30 m u centru Soblinca, idealna za gradnju obiteljske kuće. Spremna za gradnju ? svi priključci dolaze do same parcele, nema dodatnih troškova infrastrukture. LOKACIJA ? Centar Soblinca, Krapinska....

 
 
 
  Zemljište, SOBLINEC, 90.666 €, 3942,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Soblincu, nalazi se na uglu glavne prometnice i sporedne ulice. Zemljište je površine 3942 m2. Vlasništvo uredno, cijena 23€/m2 Više informacija na +385 99 556 6655 Karlo Kubat info@k2nekretnine.com Zemljište 3942 m2 uz prometnicu, Soblinec.

 
 
 
  Zemljište, SOBLINEC, 130.000 €, 6555,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se poljoprivredno zemljište od 6486m2. Zemljište se nalazi na lijepoj i mirnoj lokaciji u Soblincu. Komunalni priključci se nalaze u blizini zemljišta Lokacija: blizini svih sadržaja neophodnih za život, kao što su: trgovina, škola, vrtić, park, javni prijevoz, Za više....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOBLINEC, 140.000 €, 64,00 m2 cca 2190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Poslovni prostor površine 64 m2 nalazi se u Sesvetama, u naselju Soblinec. Ovaj ugostiteljski lokal smješten je na mirnoj i vrlo sunčanoj lokaciji, što ga čini izuzetno pogodnim za razvoj različitih poslovnih aktivnosti. Objekt je izgrađen i adaptiran 2017. godine, čime je osigurana....

 
 
 
  Kuća, SOBLINEC, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju: Samostojeća kuća s prostranom okućnicom u mirnom dijelu Sesveta ? Soblinec Prodaje se šarmantna samostojeća kuća površine 58 m² s okućnicom od čak 1.118 m², smještena u mirnoj ulici u naselju Soblinec, na samo 30 minuta vožnje od centra Zagreba. Kuća se sastoji od predsoblja....

 
 
 
  Zemljište, SOBLINEC, 205.000 €, 1560,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište sa dvije parcele ukupno 1560 m2 se nalazi u centru Soblinca u Krapinskoj ulici. 200m od osnovne škole, Crkve, trgovačkog centra i poznatog restorana. Moguća gradnja zgrade sa 10 stanova. M1 lokacijska. Kat. općina Šašinovec, kčbr. 1028/4 i 1028/5. Uz parcelu....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 220.000 € na 230.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, SOBLINEC, 230.000 €, 1885,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.02.2026 - 220.000 €
25.03.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se gradevinsko zemljiste, 1885 m2, u vlasnistvu prodavatelja 1/1, i bez tereta na isti. Zemljiste se sastovi od dvije cestice. Katastarska općina: 325449, ŠAŠINOVEC Broj ZK uloška: 1820 Uz zemljiste postoji odradena kompletna projektna dokumentacija za obiteljsku kucu, ukupne....

 
 
 
  Zemljište, SOBLINEC, 310.000 €, 4219,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

FENOMENALNA PRILIKA ? ATRAKTIVNO ZEMLJIŠTE U SOBLINCU! Tražite savršenu lokaciju za investiciju, gradnju obiteljskih kuća ili poslovni projekt? Ovo zemljište nudi neograničene mogućnosti! LOKACIJA: Soblinec ? mirna, ali izvrsno povezana zona, samo 10 minuta vožnje do Zagreba! UKUPNA....

 
 
 
  Zemljište, SOBLINEC, 420.000 €, 3400,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Gradevinsko zemljiste 3.400m2.

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • soblinec što jeftinije (23)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.