- uredi slatina što manje

  • Za upit "uredi slatina što manje" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SLATINA, 65.000 €, 220,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.08.2024.,

www.crozilla.com

Nedovršena kuća velike stambene površine. Potrebna ulaganja. U suterenu se nalazi garaža, kuhinja, kupaonica, ostava i hodnik. Na katu se nalazi soba, kuhinja sa trpezarijom i kupaonica. Potkrovlje je predviđeno za stambeni prostor. Voda gradska, struja, Vlasništvo čisto, tereta nema.....

 
 
 
  Stan, SLATINA, 99.000 €, 39,62 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.10.2024.,

www.njuskalo.hr

099/567-7777 Prodajem stanove u strogom centru grada Slatine u stambenoj zgradi Stanovi useljivi do 11mj/2027 godine. Lokacija stana Vladimira Nazora 20 (kbr) Stanovi od 39,6-73,79m2 U slikama se vide tlocrti sa kvadraturom i pozicijama Ključni podaci i prednosti: Dvosoban stan sa....

 
 
 
  Stan, SLATINA, 89.000 €, 56,00 m2 cca 1590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.06.2024.,

www.indomio.hr

Stan sa dvorištem u strogom centru Slatine na odličnoj lokaciji u zgradi sa dva stana. Stan se sastoji od dvije sobe, kuhinje, kupaonice, hodnika, ostave i drvarnice. Grijanje na drva i plinske peći. Cijena: NA UPIT .

 
 
 
  Stan, SLATINA, 95.000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem dvosobni stan od 56 m2 u Kolodvorskoj ulici u Slatini. Kompletno je namješten i uključije podrumsku prostoriju. Moguće uz stan kupiti i garažu posebno. Stan: Slatina, 56.00 m2 (prodaja).

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 200.000 € na 142.500 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SLATINA, 142.500 €, 57,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.08.2025 - 200.000 €
18.03.2026 - 142.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

099/567-7777 Prodajem stanove u strogom centru grada Slatineu stambenoj zgradi Stanovi useljivi do kraja 2027 godine. Lokacija stana V. Nazora 20. U slikama se vide tlocrti sa kvadraturom i pozicijama Ključni podaci i prednosti: Trosoban stan s dvije sobe i jednom kupaonicom Stanovi....

 
 
 
  Stan, SLATINA, 80.000 €, 61,00 m2 cca 1310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u starijoj zgradi na Trgu Ruđera Boškovića u Slatini. Stan je vrlo uredan i nisu potrebna ulaganja. Nalazi se na 2. katu i sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje , kupaonice hodnika i balkona ukupne površine 61 m2 sa pripadajućom podrumskom prostorijom.....

 
 
 
  Stan, SLATINA, 80.000 €, 65,00 m2 cca 1230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.08.2025.,

www.indomio.hr

Stan u ulici Vladimira Nazora površine 65 m2 u zgradi sa pristupom sa frontalne strane iz ulice V. Nazora i sa dvorišne strane sa parkirališta od strane prema gradskoj tržnici. Stan se nalazi u prizemlju zgrade sa terasom ispred ulaza. Odlična lokacija, centar. Cijena : 80.000 € .

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.indomio.hr

Visoka prizemnica u Stublovačkoj ulici na dobroj poziciji, na blago povišenom terenu koji je ocjedit i nema zadržavanja površinskih voda. Nalazi se na parceli 652 m2. Kuća se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje sa blagovaonicom, hodnika, kupaonice i terase. Grijanje....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 150.000 €, 80,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Visoka prizemnica u Stublovačkoj ulici na parceli površine 970 m2 sa potpuno uređenim prizemljem površine 80 m2, koje se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonicom koja ima izlaz na dvorište, špajzom i kupaonicom. Prizemlje je kompletno renovirano....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 58.000 €, 80,00 m2 cca 730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Kuća starije gradnje na fantastičnoj lokaciji u Štrosmajerovoj ulici, 450 m udaljenosti od Osnovne škole Eugen Kumičić, srednjih škola, Plodina, crkve, tržnice, centra. Ulica je jednosmjerna pa ima smanjenu prometnost, tiha je i mirna. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevne sobe,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • slatina što manje (72)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?