- uredi slatina

  • Za upit "uredi slatina" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SLATINA, 190.000 €, 250,00 m2 cca 760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo prekrasnu kuću u Slatini s bogatim sadržajem i prostranim dvorištem! Nekretnina se nalazi nedaleko od samog centra Slatine ukupne stambene površine 250 m2. Pomoćni objekt odnosno ljetna kuhinja koja može funkcionirati kao zasebna stambena jedinica, idealna za goste ili članove....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 47.000 €, 60,00 m2 cca 780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.indomio.hr

Dvije kuće evidentirane prije 1968 godine uz glavnu magistralnu prometnicu, ukupne širine do ulice 31 metar. Kuće su za rušenje ili kompletnu adaptaciju. Kuće se prodaju zajedno sa okućnicom i oranicom u produžetku, ukupno pet katastarskih čestica, ukupne površine 6261 m1 sa pristupnom....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 65.000 €, 220,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.08.2024.,

www.indomio.hr

Nedovršena kuća velike stambene površine. Potrebna ulaganja. U suterenu se nalazi garaža, kuhinja, kupaonica, ostava i hodnik. Na katu se nalazi soba, kuhinja sa trpezarijom i kupaonica. Potkrovlje je predviđeno za stambeni prostor. Voda gradska, struja, Vlasništvo čisto, tereta nema.....

 
 
 
  Stan, SLATINA, 89.000 €, 56,00 m2 cca 1590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.06.2024.,

www.crozilla.com

Stan sa dvorištem u strogom centru Slatine na odličnoj lokaciji u zgradi sa dva stana. Stan se sastoji od dvije sobe, kuhinje, kupaonice, hodnika, ostave i drvarnice. Grijanje na drva i plinske peći. Cijena: NA UPIT .

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 150.000 €, 80,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Visoka prizemnica u Stublovačkoj ulici na parceli površine 970 m2 sa potpuno uređenim prizemljem površine 80 m2, koje se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonicom koja ima izlaz na dvorište, špajzom i kupaonicom. Prizemlje je kompletno renovirano....

 
 
 
  Zemljište, SLATINA, 75.000 €, 17756,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se građevinsko zemljište u Slatini, uz glavnu prometnicu Vladimira Nazora, ukupne površine 17.756 m2. Zemljište se nalazi većim dijelom u neizgrađenom dijelu građevinsko područja stambena namjena, a manjim dijelom poljoprivredno zemljište. Direktan pristup javnoj asfaltiranoj....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 89.000 €, 190,00 m2 cca 470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća, tlocrtne površine 80m2, na parceli ukupne površine 1069 m2. Pomoćni objekt je u gornjem dijelu spremište, a donji dio je garaža. Kuća je od centra udaljena cca 1,5 km. PVC stolarija, plin, voda, struja, kanalizacija. Grijanje na plin. U suterenu kuće se....

 
 
 
  Zemljište, SLATINA, 70.000 €, 5404,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.12.2025.,

www.eurovilla.hr

Slatina - prodaje se kombinacija građevinskog i poljoprivrednog zemljišta površine 5404 m2, idealno za investiciju ili miran život okružen prirodom. Manji dio zemljišta nalazi se unutar građevinske zone dok se veći dio proteže kao poljoprivredno zemljište.Parcela je pravilnog oblika,....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 58.000 €, 80,00 m2 cca 730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Kuća starije gradnje na fantastičnoj lokaciji u Štrosmajerovoj ulici, 450 m udaljenosti od Osnovne škole Eugen Kumičić, srednjih škola, Plodina, crkve, tržnice, centra. Ulica je jednosmjerna pa ima smanjenu prometnost, tiha je i mirna. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevne sobe,....