- uredi silba što jeftinije

  • Za upit "uredi silba što jeftinije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, SILBA, 30.000 €, 1935,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište na otoku Silbi, površine 1.935 m². Parcela se nalazi na izuzetnoj lokaciji, samo 50 metara od mora, s otvorenim pogledom na more. Otok Silba poznat je po miru, netaknutoj prirodi i kristalno čistom moru, a budući da je bez automobila, pruža jedinstven....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 54.700 €, 683,00 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Zemljište na otoku Silba, ograđeno suhozidom. Nekoliko stabala maslina na parceli. .

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 57.000 €, 1259,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Isključivo u Dogma nekretninama! Prodaje se poljoprivredno zemljište na prekrasnom otoku Silbi u Zadarskoj županiji. Ovo zemljište ima površinu od 1259 m² i nalazi se na ravnom terenu, što ga čini vrlo pogodnim za obradu, sadnju ili jednostavno uživanje u prirodi. Do parcele vodi....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 70.600 €, 882,50 m2 cca 80 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Povoljno prodajemo zemljište u građevinskom području otoka Silbe, udaljeno oko 300 m od centra mjesta (trgovina, restorana, kafića) te od mora. Prodaje se zemljište površine 848 m2 pravilnog oblika zajedno s 1/2 vlasništva pristupnog puta (s javnog puta do zemljišta) ukupne površine....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 80.000 €, 617,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Zadar, Silba, građevinsko zemljište s projektom i građevinskom dozvolom koja vrijedi do 1. prosinca 2025. godine za izgradnju stambene zgrade s dva stana i vanjskim bazenom. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za investiciju ili realizaciju privatnog stambenog projekta na atraktivnoj....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 80.000 €, 700,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zeleni dragulj za koji rijetki znaju, skriva tajnu savršenog odmora. Poznata po bogatoj flori, bila je popularna već i među Rimljanima koji su se rado tamo odmarali. Otok od samo 15 kilometara kvadratnih, najsjeverniji je otok Zadarskog arhipelaga, a naziva se još i ?vratima Dalmacije?....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 85.000 €, 957,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište 957 m2 u neizgrađenom dijelu građevinske zone. 150 m do pješćane plaže Sotorište . Pristup čestici nesmetan sa glavnog puta. Blizina telefonskog i električnog priključka. Uredna dokumentacija, vlasnistvo 1/1. Prodaja od vlasnika ! Detaljne informacije na broj....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 85.000 €, 706,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.11.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište pravilnog oblika na Silbi , površine 706 m2 . Udaljenost od mora i lijepe plaže je cca 350 m . Građevinsko zemljište ima pristupni put. Okvirne dimenzije zemljišta su 26 š x 27d m. Mjesto savršeno za opuštanje, nautičare? Vlasništvo uredno bez tereta....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 95.940 €, 1066,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Otok Silba, jedan od najljepših i najmirnijih jadranskih otoka bez motornog prometa, pruža jedinstvenu priliku za gradnju vašeg savršenog odmorišta. Nudimo na prodaju građevinsko zemljište površine 1.066 m², namijenjeno stambenoj izgradnji, smješteno svega 700 metara od centra mjesta....

 
 
 
  Zemljište, SILBA, 95.940 €, 1066,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinski teren od 1066m2.Nalazi se na otoku Silbi,udaljen od mora svega 150m,do centra 300m, a do prvih kuća 70m.Pravilnog je oblika (27m x 39,5m). S terena se pruža neometani pogled na more.Dakumentacija je uredna i u vlasništvu je 1/1.Lokacijska informacija je prisutna.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • silba što jeftinije (67)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?