- uredi selina što skuplje

  • Za upit "uredi selina što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SELINA, 750.000 €, 300,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

SELINE, ZADAR - TOP PRILIKA! Novoizgrađena kuća s 3 četverosobna stana! Uživajte u životu uz more u ovoj predivnoj , novoizgrađenoj kući kapaciteta 30 osoba, smještenoj u idiličnim Selinama, samo 5 minuta hoda od lijepe i uređene plaže. Ova moderna novogradnja nudi sve što vam treba....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 1.790.000 €, 250,00 m2 cca 7160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Libertas Homes predstavlja modernu luksuznu vilu s panoramskim pogledom na more i elegantno uređenim vanjskim prostorom. Ova ekskluzivna vila smještena na sjeverozapadu Zadarske županije prava je oaza luksuza i sofisticiranog dizajna, idealna za one koji traže mir, eleganciju i potpunu....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 1.405.950 € na 1.205.100 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SELINA, 1.205.100 €, 4017,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2026 - 1.405.950 €
15.04.2026 - 1.205.100 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište u Zadarskoj županiji - Starigrad Paklenica (Seline) - BROJ KAT ČESTICE 3290/1 -T3 ZONA -4017 M2 - SANITARNI ČVOR - RECEPCIJA -300€ / m2 - kupac plaća agencijsku proviziju Više informacija : 098 172 92 52 091 550 8450 CAMP 1.RED DO MORA.

 
 
 
  Kuća, SELINA, 1.100.000 €, 168,00 m2 cca 6550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se elitna villa sa bazenom na odličnoj lokaciji, udaljena stotinjak metara od mora. Prostire se na tri etaže veličine cca 120 m². U uređenom podrumu nalazi se garaža sa dva parkirna mjesta. Prizemljem dominira prostrani dnevni boravak sa blagovaonom i kuhinjom, te spavaćom....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 1.100.000 €, 388,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Seline je šarmantno malo mjesto smješteno u srcu hrvatske obale, poznato po prekrasnim plažama i kristalno čistom moru. Ovaj mirni gradić okružen je veličanstvenim planinskim masivom Velebita, pružajući posjetiteljima prekrasan pogled i mnoštvo mogućnosti za aktivnosti na otvorenom....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 830.000 €, 377,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Seline - Rivijera Paklenica Luksuzna vila s bazenom i pogledom na more, mirna lokacija! Površina bruto objekta 477m2 smještena na terenu površine 431m2 otvorenog pogleda! Četiri luksuzna apartmana s dodatnim sadržajima! Podrum: - prostrana prostorija za druženje, - kupatilo s toaletom,....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 830.000 €, 377,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je luksuzna vila u Selinama, udaljena svega 150 metara od mora. Smještena na izuzetno atraktivnoj lokaciji, ova nekretnina spaja moderan komfor i prirodnu ljepotu, nudeći savršeno mjesto za odmor ili turistički najam. Vila se prostire na prostranom zemljištu s uređenim....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 790.000 €, 188,53 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Seline - Starigrad Paklenica Novoizgrađena vila (2023./2024.) površine 188.53 m2 sa grijanim bazenom smještenu na vrlo mirnoj lokaciji! Zemljište površine 467 m2. Pogled na more i planine! Villa se sastoji od prizemlja i kata. Prizemlje: - kuhinja sa blagovaonicom i dnevnim boravkom....

 
 
 
  Kuća, SELINA, 700.000 €, 180,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju ? Kuća s bazenom, 4* kategorizacijom i 4 apartmana ? Seline, Starigrad Prodaje se samostojeća kuća površine 180 m2 na parceli od 742 m2, smještena u mirnom dijelu Starigrada, naselju Seline. Izgrađena 2005. godine, 2015. godine je potpuno adaptirana i uređena, kuća je namještena,....

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 849.900 € na 599.999 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, SELINA, 599.999 €, 350,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 980.000 €
10.11.2025 - 849.900 €
01.04.2026 - 599.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA - PROSTRANA NEKRETNINA U SELINAMA s 12 soba i pogledom na more Idealna za turistički projekt ! S potencijalom za boutique hotel ili apartmane ! TERASA S POGLEDOM NA MORE! U Selinama, u blizini mora, prodaje se kuća velikog kapaciteta s 12 soba i vlastitim kupaonicama te dodatnim....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • selina što skuplje (129)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr