- uredi selca pala cijena

  • Za upit "uredi selca pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-15%

Promjena cijene sa 1.300.000 € na 1.100.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SELCA, 1.100.000 €, 659,00 m2 cca 1670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 1.300.000 €
27.03.2026 - 1.100.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK BRAČ, SUMARTIN - Apartmanska kuća u kamenu s garažom 2.red do mora Predstavljamo priliku za investiciju! Kuća BRP 659 m2, sa sveukupno 7 odvojenih stambenih jedinica - apartmana i jednim stanom u prizemlju nalazi se na samo par koraka do mora! Smještena u slijepoj ulici na parceli....

 
 
 
 
-20%

Promjena cijene sa 399.000 € na 320.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SELCA, 320.000 €, 26600,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.10.2025 - 399.000 €
18.03.2026 - 320.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.crozilla.com

Prodajemo četiri poljoprivredna zemljišta ukupne površine 26.600 m2 smješteno u Povljima, na otoku Braču. Zemljišta se nalaze na blagoj padini s prekrasnim pogledom na more i na planine Biokovo i Mosor. Do zemljišta vodi cesta koja je dovoljno široka da njome može proći i kamion.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 275.000 € na 260.000 € - 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SELCA, 260.000 €, 992,00 m2 cca 260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.12.2025 - 275.000 €
21.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište površine 992 m² smješteno na jednoj od najmirnijih lokacija u mjestu Selca na otoku Braču. Zemljište je udaljeno svega 1 km od mora i pruža idealan spoj privatnosti i blizine obale. Glavne karakteristike: Pravomoćna građevinska dozvola:....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 211.440 € na 193.820 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, SELCA, 193.820 €, 35240,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 211.440 €
06.05.2026 - 193.820 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodajemo poljoprivredno zemljište na Braču, Supetar. Zemljište ima 37.240 m2 i nalazi se u Sumartinu. Sumartin je smješten na istočnoj strani Brača. Zemljište je prohodno cijelom dužinom, ima održavan put. Zemljište je okruženo maslinicima, teren je ravan, uglavnom prekriven šumom.....

 
 
 
 
-23%

Promjena cijene sa 650.000 € na 500.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SELCA, 500.000 €, 159,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.03.2026 - 650.000 €
02.05.2026 - 500.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvojna kuća u Sumartinu na Braču, smještena tik uz more ispred luke. Ova šarmantna nekretnina proteže se na tri etaže, svaka ima 53 m stambene površine, plus potkrovlje koje nudi dodatni potencijal. Kuća je smještena na velikodušnoj parceli od 1000 m, pružajući dovoljno....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • selca pala cijena (8)
  • uredi selca (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more