- uredi ravni što skuplje

  • Za upit "uredi ravni što skuplje" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, RAVNI, 1.100.000 €, 300,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

EKSKLUZIVA AGENCIJE 700 M OD MORA! Kako bi bilo dobro ODMAH prošetati ovim prekrasnim apartmanima, zar ne? 3D TOUR kroz sva četiri apartmana dostupan je na linkovima ispod! Apartman 1: https://my.matterport.com/show/?m=RhkMXwVgJbU Apartman 2: https://my.matterport.com/show/?m=syUBBNspDkD....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 1.100.000 €, 170,00 m2 cca 6470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na jednoj od najpozeljnjijih i najljepših lokacija istočne Istre, s neometanim panoramskim pogledom na more , otok Cres , Učku i Opatiju smjestila se ova reprezentativna moderna vila koja spaja luksuz , mir , blizinu mora i savršen pogled . Lokacija objekta nudi jedinstvenu kombinaciju....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 990.000 €, 450,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se kuća koja ima 6 apartmana potpuno opremljenih i s privatnim bazenom. Grijanje u svim apartmanima je putem klima uređaja. Apartmanska kuća sastoji se od prizemlja, prvog i drugog kata, svaki apartman kategoriziran je s 4 zvjezdice, 3 apartmana imaju po dvije spavaće dok....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 990.000 €, 200,00 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Moderna vila s vanjskim grijanim bazenom i 4 spavaće sobe nalazi se u okolici Labina, u mjestu Ravni koja je udaljena od mora 800 metara. Stambena površina vile iznosi 200m2 raspoređenih na prizemlje i prvi kat sa koje se prostire pogled koji oduzima dah. U prizemlju vile nalazi se....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 890.000 €, 200,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Ravni, vila s bazenom i pogledom na more Vila je ukupne površine 200 m2, a nalazi se na parceli od 520 m2. Vila se sastoji od prizemlja i kata: ? Prizemlje: kuhinja i blagovaona, tri spavaće sobe, tri kupaone i toalet, ? Kat: jedna spavaća soba, dnevni boravak, kupaona i toalet.....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 890.000 €, 200,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

LABIN, RAVNI, u ponudu smo dobili predivnu vilu s pogledom na more i na maslinik. Vila koja će osvojiti vaše srce prostire se na 200m2 ukupne površine, protežući se na prizemlje i prvi kat. Izuzetno prozračan prostor s otvorenim rasporedom i staklenim stijenama omogućuje obilje sunčeve....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 730.000 €, 450,00 m2 cca 1620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

LABIN, RAŠA, u ponudu smo dobili apartmansku kuću na odličnoj poziciji s panoramskim pogledom na more i zelenilo. Ukupno osam stambenih jedinica raspoređeno je na prizemlje i dva kata. Svaki apartman ima otvoreni prostor koji objedinjuje dnevni boravak i kuhinju te spavaću sobu s....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 466.000 € na 380.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, RAVNI, 380.000 €, 1555,00 m2 cca 240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.05.2026 - 466.000 €
23.05.2026 - 380.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija LIRIO LUCAS predstavlja atraktivno građevinsko zemljište površine 1555m2 u mjestu Ravni, 12km od Labina. Parcela se nalazi svega 300 metara od plaže Ravni i ima prekrasan pogled na more. Do zemljišta je izveden pristupni put. Na parceli je provedena osnovna infrastruktura....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 345.000 €, 77,00 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.07.2025.,

www.diamond-realestate.hr

Prodaje se dvoetažna kuća sa prekrasnim pogledom na more. Kuća se prostire na ukupno 77 m², raspoređenih na dvije etaže. Svaka etaža čini zasebnu stambenu jedinicu, s vlastitim ulazom i privatnošću. U suterenu se nalazi prvi apartman,ukupne površine 32 m². Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, RAVNI, 345.000 €, 77,00 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se šarmantna kuća s dva odvojena apartmana u mjestu Ravni, udaljena svega 5?10 minuta hoda od mora. Svaki apartman ima vlastiti ulaz, što pruža potpunu privatnost i fleksibilnost ? savršeno za turistički najam ili dvije obitelji. Kuća ima ukupno 77 m² stambenog prostora, raspoređenih....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • ravni što skuplje (44)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja