- uredi popovača što manje

  • Za upit "uredi popovača što manje" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Poslovni prostor, POPOVAČA, 115.000 €, 183,00 m2 cca 630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.indomio.hr

www.biliskov.com ID-15963 Stružec Tradicijska drvena kuća sa pomoćnim objektima ukupne bruto površine 467 m2 na parceli površine 19912 m2 sagrađene 1950.g.Stambena površina kuće iznosi 183,50 m2. Sastoji se od prizemlja i kata.Uz glavnu stambenu kuću nalaze se dvije zgrade površine....

 
 
 
  Kuća, POPOVAČA, 60.000 €, 34,00 m2 cca 1770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.indomio.hr

U Gornjoj Gračenici prodaje se u potpunosti opremljen i održavan vinograd s dvije drvene klijeti i kompletnom mehanizacijom, spreman za nastavak proizvodnje bez dodatnih ulaganja. Vinograd broji ukupno 5.500 panjeva miješanih sorti, što ovu nekretninu čini idealnom za ozbiljne vinogradare,....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 28.000 € na 24.000 € - 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POPOVAČA, 24.000 €, 36,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 28.000 €
10.03.2026 - 24.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je šarmantna mala kućica iz 1965. godine, smještena u mirnom i zelenom dijelu Popovače, idealna za vikendicu, kuću za odmor i šuma agacije. Nekretnina se nalazi na lijepoj zelenoj parceli s velikom okućnicom okruženoj prirodom i šumom, što pruža osjećaj privatnosti i potpunog....

 
 
 
  Kuća, POPOVAČA, 40.000 €, 40,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Popovači, na Krmelovcu, točno nasuprot poznate vinarije Miklaušić, prodaje se tradicionalna klet s pripadajućim vinogradom. Ono što ovu nekretninu izdvaja je prekrasan panoramski pogled te izvrsna pozicija za sortu Škrlet, koja je kroz godine prijašnjem....

 
 
 
  Kuća, POPOVAČA, 35.000 €, 47,00 m2 cca 750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Opis: Tražite savršen spoj netaknute prirode i plodne zemlje? Prodaje se imanje s kućom za adaptaciju, smješteno na zemljištu od 8000 m2, koje zbog svoje pozicije i kvalitete tla nudi izvrsne uvjete za poljoprivredu. Glavni aduti nekretnine: ? Objekt: Legalizirana kuća za odmor površine....

 
 
 
  Kuća, POPOVAČA, 49.000 €, 49,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Za vas imamo jednu krasnu i uređenu kuću u Popovači s lijepim pogledom. Nalazi se u ulici Krmelovac te dolazi s okućnicom od 662m2. Okućnica, iako uska, se daleko proteže te je pod nagibom što ju čini idealnom za nekoga tko si hoće napraviti vinograd. U širini ima mjesta za otprilike....

 
 
 
  Kuća, POPOVAČA, 69.000 €, 50,00 m2 cca 1380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaja kuće / vikendice ? Popovača Prodaje se kuća u Popovači koja je trenutno u završnoj fazi adaptacije. Kuća je idealna kao mala obiteljska kuća, vikendica ili za miran život izvan gradske gužve. Objekt je velikim dijelom renoviran, a trenutno je u tijeku završetak radova na fasadi.....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 75.000 € na 67.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POPOVAČA, 67.000 €, 50,00 m2 cca 1340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 75.000 €
10.04.2026 - 67.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi imamo uređenu i funkcionalnu visoku prizemnicu ukupne stambene površine 50 m², smještenu na prostranom zemljištu površine 1.611 m². Kuća se nalazi u Gornjoj Gračenici, slikovitom i mirnom naselju okruženom zelenilom i vinogradima Moslavačke gore, idealnom za odmor, život....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 83.000 € na 73.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POPOVAČA, 73.000 €, 50,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.05.2026 - 83.000 €
24.05.2026 - 73.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Opis nekretnine: ?Prodaje se unikatna nekretnina u Voloderu, smještena na izvrsnoj lokaciji uz glavnu cestu Popovača ? Kutina. Ukupna površina zemljišta iznosi 25.000 m2 (2,5 hektara) u jednom komadu, što predstavlja rijetkost na tržištu i nudi brojne mogućnosti ? od izgradnje obiteljskog....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 75.000 € na 67.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, POPOVAČA, 67.000 €, 50,00 m2 cca 1340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 75.000 €
11.04.2026 - 67.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • popovača što manje (73)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.