- uredi poličnik pala cijena

  • Za upit "uredi poličnik pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-13%

Promjena cijene sa 46.000 € na 40.000 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, POLIČNIK, 40.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 80.000 €
17.04.2026 - 46.000 €
29.04.2026 - 40.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR, SUHOVARE - Građevinsko zemljište 500 m2 Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Suhovare/Poličnik u blizini Zadra. Zemljište površine 500 m2 nalazi se u izgrađenom dijelu građevinske zone. Zemljište je pravokutnog oblika, širine cca 20 m te dužine 23 m odnosno 30 m u najdužem....

 
 
 
 
-37%

Promjena cijene sa 97.000 € na 61.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, POLIČNIK, 61.000 €, 610,00 m2 cca 100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 98.000 €
08.04.2026 - 97.000 €
08.05.2026 - 61.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Imamo na raspolaganju građevinsko zemljište idealno za gradnju obiteljske kuće s bazenom, vrtom i popratnim sadržajem. Zemljište je povučeno od ceste te ima svoj privatni pristupni put, širine 5 metara. Put je velićine 300m i pripada istom zemljištu tj to je pristupni put da nekretnine.....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 140.000 € na 128.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, POLIČNIK, 128.000 €, 3201,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.10.2025 - 176.000 €
05.12.2025 - 160.000 €
11.02.2026 - 140.000 €
26.04.2026 - 128.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Visočane kraj Zadra. Zemljište se nalazi uz glavnu cestu, blizu svih priključaka, na povišenom dijelu naselja s kojeg se pruža otvoreni pogled na okolni krajolik. Uredna dokumentacija, vlasništvo 1/1. .

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 145.000 € na 128.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, POLIČNIK, 128.000 €, 3201,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 145.000 €
25.04.2026 - 128.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.crozilla.com

VISOČANE - Prodaje se građevinsko zemljište ? 3201 m2 Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Visočane, nedaleko od Zadra. Parcela se nalazi uz glavnu prometnicu, što omogućuje jednostavan pristup i dobru prometnu povezanost. Zemljište je smješteno na povišenom dijelu naselja te....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 480.000 € na 420.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POLIČNIK, 420.000 €, 143,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 480.000 €
16.05.2026 - 420.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Kuća s bazenom novogradnja 6 km od mora, Visočane u blizini Zadra U mirnom mjestu Visočane, općina Poličnik, prodaje se moderna novogradnja s bazenom, udaljena svega 6 km od mora i 300 m od centra mjesta. Kuća se prostire na dvije etaže, a raspored prostorija pažljivo je osmišljen....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 104.000 € na 97.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, POLIČNIK, 97.000 €, 750,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.01.2026 - 104.000 €
21.03.2026 - 97.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, MURVICA - Atraktivno zemljište s projektom! Prodaje se građevinsko zemljište površine 750 m² u Murvici, mirnom i uređenom mjestu u neposrednoj blizini Zadra, poznatom po novijim obiteljskim kućama i vilama. Zemljište je pravilnog oblika, ograđeno zidom, očišćeno i uredno te....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 65.000 € na 55.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, POLIČNIK, 55.000 €, 815,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2025 - 65.000 €
25.04.2026 - 55.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište smješteno je unutar izgrađenog dijela GP naselja. Ima pravilan oblik i pristup putem asfaltirane ceste, dok se infrastruktura nalazi neposredno na samom zemljištu. Zemljište se nalazi u blizini glavne prometnice koja povezuje Autocestu A1 sa Zadrom. Svi ključni....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 59.000 € na 55.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, POLIČNIK, 55.000 €, 815,00 m2 cca 70 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 59.000 €
24.04.2026 - 55.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište pravokutnog oblika u mirnom i novom dijelu naselja Poličnik, idealno za obiteljsku kuću ili investicijski projekt. Kompletna infrastruktura (struja, voda, pristupni put) već se nalazi na terenu Pristup s dvije strane ? olakšava planiranje gradnje i....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 148.000 € na 139.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, POLIČNIK, 139.000 €, 105,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 148.000 €
17.05.2026 - 139.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U prodaji lijepa kamena kuća katnica u centru Poličnika ukupne stambene površine 105 m2. Mogućnost uređenja dvosobnog stana u prizemlju i jednosobnog na katu kao i studia u prizemlju kuće. U sklopu objekta je i podrum te prostrano dvorište s parkirnim mjestima. U krugu od 200 metara....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 170.000 € na 165.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, POLIČNIK, 165.000 €, 680,00 m2 cca 240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 176.800 €
09.04.2026 - 170.000 €
20.05.2026 - 165.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dio građevinskog terena u Murvici(ul. Akcije Maslenice) blizu glavne ceste (cca250m). Vlasnistvo 1/1 velicina terena 18x38m. Prodaje vlasnik tako da nema provizija... Bez agencija Građevinsko zemljište, Murvica, prodaje vlasnik.

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • poličnik pala cijena (35)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more