- uredi poličnik što manje

  • Za upit "uredi poličnik što manje" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, POLIČNIK, 13.820 €, 1382,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, BRIŠEVO - Poljoprivredno zemljište 1382m2! Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 1382 m2 smješteno u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Briševa. Zemljište je duguljastog oblika, idealno za sadnju vinove loze, voćnjaka ili vlastiti vrt i odmor u prirodi. Okruženo tišinom....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 135.000 €, 42,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stara kamena kuća tlocrtne površine 57 m2 (tlocrtna površina unutrašnjeg dijela kuće cca 42 m2) , POTREBNO JE POTPUNO RENOVIRANJE. Kući pripada i 775 m2 okućnice -građevinskog zemljišta na kojem je moguća gradnja. Kuća je izgrađena prije 1968. godine te je o tome izdano....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 63.000 €, 45,00 m2 cca 1400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo kamenu staring u mjestu Suhovare pored Poličnika. Ruševina je tlocrtne površine 46m2 koja se nalazi na zemljištu od 665m2. U blizini voda i struja. Vlasništvo uredno Dodatne Informacije: +385955003322 maretanekretnine1@gmail.com SUHOVARE - kamena starina (prodaja).

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 63.000 €, 46,00 m2 cca 1370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stara, ruševna, kamena kuća u Suhovarima tlocrtne povšine 46m2 , na terenu površine 665m2. Kuća zahjeva kompletnu adaptaciju. Struja se nalazi na terenu, a voda na cesti. Asfaltni pristup. Vlasništvo uredno]]> .

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 250.000 €, 50,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se kuća s pripadajućim terenom površine 1.068 m² u Murvici, u blizini Zadra. Nekretnina se nalazi uz glavnu cestu, s direktnim pristupom. Teren je prostran i pogodan za razne namjene ? stambene ili turističke. Odmah uz ovu parcelu nalazi se dodatno građevinsko zemljište površine....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 324.500 €, 55,00 m2 cca 5900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se oaza mira u murvici ? kuća s bazenom i mediteranskim vrtom Na prodaju je samostojeća prizemnica smještena u mirnom dijelu Murvice, tik uz glavnu cestu, idealna za one koji traže privatnost, prirodu i udobnost. Nekretnina ima 55 m² stambenog prostora, potpuno je namještena....

 
 
 
  Kuća, POLIČNIK, 180.000 €, 70,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u Murvici Gornjoj površine 1878 m2. Na terenu se nalazi kuća koja nema građevinsku dozvolu površine 70 m2 sa priključkom struje i vode. Murvica Gornja je mjesto nadomak Zadra udaljeno 7 km. Ova nekretnina nudi mogućnost gospodarske ili stambene namjene.....

 
 
 
  Stan, POLIČNIK, 186.000 €, 72,00 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja, dvosoban stan s vrtom, 72 m², prizemlje, Murvica Novogradnja ? Dvosoban stan s vrtom, 72 m², prizemlje, Murvica U prodaji je dvosoban stan s privatnim vrtom u prizemlju manje stambene zgrade u mirnom naselju Murvica, kraj Zadra. Zgrada se sastoji od prizemlja i 2 kata,....

 
 
 
  Stan, POLIČNIK, 186.000 €, 72,00 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja Dvosoban stan s vrtom, 72 m, prizemlje, Murvica U prodaji je dvosoban stan s privatnim vrtom u prizemlju manje stambene zgrade u mirnom naselju Murvica, kraj Zadra. Zgrada se sastoji od prizemlja i 2 kata, s ukupno 9 stanova. Zgrada je trenutačno u fazi izgradnje s očekivanim....

 
 
 
  Stan, POLIČNIK, 215.000 €, 81,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja Dvosoban stan s krovnom terasom, 81 m, 2. kat, Murvica U prodaji je dvosoban stan s natkrivenom i krovnom terasom na drugom katu manje stambene zgrade u mirnom naselju Murvica, kraj Zadra. Zgrada se sastoji od prizemlja i 2 kata, s ukupno 9 stanova. Zgrada je trenutačno....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • poličnik što manje (1150)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni