- uredi plomin što manje

  • Za upit "uredi plomin što manje" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PLOMIN, 1.939.320 €, 32322,00 m2 cca 60 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2022.,

www.remax-centarnekretnina.com

Istra, Labin, okolica - Zemljište Turističke namjene (T2) za gradnju turističko ugostiteljskih sadržaja 32.322 m2. Smješetno je u skoro netaknutom dijelu obale istočene Istre s otvorenim pogledom na more, Kvarner i otoke Cres, Lošinj, Unije, Krk. Smješteno je u malom naselju koje....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 40.000 €, 40,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se autohtona kamena starina površine 40 m2, s okućnicom od 92m2 i velikim potencijalom za adaptaciju. Kuća zahtijeva kompletnu renovaciju, što budućem vlasniku pruža mogućnost uređenja prema vlastitim željama ? idealno za kuću za odmor, vikendicu ili investiciju u turistički....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 475.000 €, 100,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja kuću u Zagorju s bazenom smještenu na kaskadnom terenu s panoramskim pogledom na more i otok Cres. Kuća stambene površine od 100 m2 proteže se na prizemlje i prvi kat. Zbog samog izgleda terena na kojem je kuća, glavni ulaz u kuću je....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 475.000 €, 100,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Nova kuća smještena je u malom mjestu koje se nalazi na istočnoj obali Istre, pruža jedan od najljepših otvorenih pogleda na Kvarnerski zaljev i susjedne otoke. Samostojeća kuća se sastoji od 2 etaže; prizemlja i kata. Veliki dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilom, ulazni hodnik,....

 
 
 
  Kuća, PLOMIN, 475.000 €, 100,00 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Zamislite život u kući gdje se svaki dan budi s pogledom na prekrasan Kvarnerski zaljev i otok Cres! Ova šarmantna kuća u blizini Plomina, s impresivnih 100 m², nudi vam savršeno mjesto za bijeg od užurbanosti svakodnevnog života. Na prvom katu dočekat će vas prostrani dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, PLOMIN, 594.000 €, 110,00 m2 cca 5400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Luksuzan stan na 2. katu novogradnje s panoramskim pogledom na more ? Istra .

 
 
 
  Stan, PLOMIN, 607.750 €, 110,50 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzan stan u modernoj novogradnji na mirnoj i ekskluzivnoj lokaciji svega 500 m od mora. Smješten u zgradi sa samo 6 stanova, projektiranoj prema najvišim standardima moderne gradnje. Stan na 2. katu površine 110 m² sastoji se od ulaznog hodnika, spremišta, prostranog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, PLOMIN, 618.750 €, 112,50 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzan stan u modernoj novogradnji na mirnoj i ekskluzivnoj lokaciji svega 500 m od mora. Smješten u zgradi sa samo 6 stanova, projektiranoj prema najvišim standardima moderne gradnje. Stan na 2. katu površine 112.5 m² sastoji se od ulaznog hodnika, spremišta, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, PLOMIN, 584.500 €, 116,90 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzan stan u modernoj novogradnji na mirnoj i ekskluzivnoj lokaciji svega 500 m od mora. Smješten u zgradi sa samo 6 stanova, projektiranoj prema najvišim standardima moderne gradnje. Stan na 1. katu površine 116.9 m² sastoji se od ulaznog hodnika, spremišta, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Apartman, PLOMIN, 526.500 €, 117,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Luksuzan stan na 1 katu novogradnje s panoramskim pogledom na more ? Istra .

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • plomin što manje (124)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me