- uredi peruški što manje

  • Za upit "uredi peruški što manje" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PERUŠKI, 49.294 €, 7042,00 m2 cca 10 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se velika parcela šume u blizini mora na istočnoj obali Istre, 2 km od mjesta Peruški. Do parcele se dolazi širokim makadamskim putem. U okolici ove parcele ima dosta vikend parcela.Parcela ima blagi pad prema obali tako da se sa viših pozicija vidi more. Kupnja ove parcele....

 
 
 
  Kuća, PERUŠKI, 65.000 €, 50,00 m2 cca 1300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA,PERUŠKI. Kuća za adaptaciju U mirnom i lijepom selu nudimo kuću za adaptaciju. Kuća je u nizu te ima novo napravljeni krov, preostali dio kuće je za kompletnu adaptaciju. S terase koja ima 5 m2 pruža se lijep pogled Potrebno je napraviti septičku jamu za koju postoji predviđeno....

 
 
 
  Kuća, PERUŠKI, 290.000 €, 75,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Kuća, prodaja, Marčana. Na prodaju je prekrasna dvojna kuća s bazenom, smještena u mirnom okruženju zelenila i prirode. Kuća, renovirana 2020. godine, površine 60 m² (terasa od 34m² koja se može zatvoriti i legalizirana je kao dio stambenog prostora), s dodatnom garažom od 19 m² i....

 
 
 
  Kuća, PERUŠKI, 290.000 €, 94,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.11.2024.,

www.remax-plus.info

ISTRA,MARČANA,OBNOVLJENA KAMENA KUĆA S BAZENOM I GARAŽOM U mirnom naselju, svega 2 km od prvih plaža, smjestila se lijepa obnovljena kamena dvojna kuća površine 94 m2. Na lijepo uređenoj i ograđenoj okućnici smjestio se bazen, zasebno spremište, vanjski tuš, roštilj i natkriveno parkiralište....

 
 
 
  Kuća, PERUŠKI, 290.000 €, 94,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

Istra, Marčana - obnovljena kamena kuća s bazenom, smještena na mirnoj i tihoj lokaciji na 20 km udaljenosti od grada Pule u naselju Peruški, Marčana. Marčana je smještena na jugoistoku Istre, udaljena oko 15 km od Pule. Područje Marčane može se pohvaliti brojnim područjima netaknute....

 
 
 
  Kuća, PERUŠKI, 290.000 €, 94,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Renovirana namještena kamena kuća za odmor s bazenom, okružena zelenilom i ograđenim vrtom gdje se nalazi i garaža. Renovirana je 2022. godine, a sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, kupaone i 2 spavaće sobe + vanjska natkrivena terasa. Dvorište je djelomično podijeljeno....

 
 
 
  Kuća, PERUŠKI, 65.000 €, 100,00 m2 cca 650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

U sve popularnijem mjestu za investiciju u nekretnine, nudimo vam staru zgradu (izgrađenu prije 1968 godine) za obnovu i uređenje po vlastitim željama i mogućnostima. Tlocrtne veličine 50 m2, ima sigurno 2 etaže, a moglo bi se napraviti i komotno potkrovlje kao 3.etaža. Sve skupa....

 
 
 
  Kuća, PERUŠKI, 623.000 €, 100,00 m2 cca 6230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi imamo ovu jedinstvenu nekretninu sa prostranim vrtom, maslinama (95 komada) i nevjerojatnim panoramskim pogledom što čini ovu kuću idealnim mjestom za miran obiteljski životi ili kao investiciju u svrhu turističkog najma!. GLAVNE ZNAČAJKE: *na uzvisini *panoramski pogled....

 
 
 
  Kuća, PERUŠKI, 395.000 €, 117,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

ISTRA, PERUŠKI ? KUĆA S DVA STANA I VELIKOM GRAĐEVINSKOM PARCELOM NADOMAK MORA U mirnom i sve traženijem naselju Peruški, svega 2 km od mora i prekrasnih divljih plaža, smjestila se ova nekretnina s iznimnim potencijalom ? idealna za obiteljski život, odmor ili ozbiljnu investiciju....

 
 
 
 
+28%

Promjena cijene sa 218.000 € na 280.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, PERUŠKI, 280.000 €, 117,20 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2025 - 182.000 €
22.11.2025 - 218.000 €
25.03.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Dobili smo u ponudu kuću u fazi izgradnje sa bazenom. Radovi su prekinuti zbog turističke sezone. Kuća ima 117 m², što pruža dovoljno prostora za ugodan boravak a predviđena je za : *Hodnik *kuhinju *dnevni boravak *dve sobe *dve kupaone *bazen ispred kuće na okućnici od 368m2 Plaćeni....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • peruški što manje (118)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com