• GoHome Professional
uredi pašman 960 m2 - GoHome
  • uredi pašman 960 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi pašman 960 m2

  • Za upit "uredi pašman 960 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 910 m2 (malo manji)
    • 1010 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PAŠMAN, 199.200 €, 996,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

PRILIKA Prodaje se prekrasno zemljište na otoku Pašmanu, mjesto Ždrelac u samom centru mjesta, svega 90 m od mora, površine 996 m2. mogućnost podjele zemljišta na dvije manje parcele, zbog prometnice koja je na rubnim krajevima istoćne i zapadne strane parcele. Vlasništvo uredno 1/1....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

NEVIĐANE, PAŠMAN - Poljoprivredno zemljište na rubu građevinske zone! Otkrijte potencijal ovog izvanrednog poljoprivrednog zemljišta smještenog uz glavnu prometnicu u slikovitom selu Neviđani na otoku Pašmanu. Sa svojih 150 metara udaljenosti od mora, ovo zemljište pruža vam ne samo....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 232.760 €, 1000,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište blizu mora, Pašman Posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta od 1000m2 na odličnoj lokaciji samo 80m od mora. Zemljište se nalazi u građevinskom izgrađenom dijelu naselja, pravokutnog je oblika te ima pristupnu asfaltiranu cestu, vodu i struju u blizini. Nekretnina....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 207.020 €, 941,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Zadar - Pašman, prodaje se građevinsko zemljište od 941 m2. . Zemljište je u neizgrađenom djelu građevinskog područja - uređeni dio građevinskog područja naselja, pravilnog je oblika dimenzija cca. 28m x 34m, riješen prilazni put, struja i voda pored. . Nalazi se na odličnoj lokaciji....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 93.300 €, 933,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se zemljište na otoku Pašmanu, mjesto Ždrelac, ukupne površine 933m2 od čega je 550m2 građevinska zona neizgrađeni dio, a 383m2 nije građevinsko. Udaljenost do mora cca 370metara. Asfaltni pristupni put, južna strana. .

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 170.000 €, 931,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u naselju Banj na otoku Pašmanu, relativno pravilnog oblika, udaljeno samo 200-tinjak metara od mjesne plaže i centra naselja. Zemljište je površine 931 m2. Nalazi se pored pristupnog puta, a sva potrebna infrastruktura je u neposrednoj blizini. Zemljište....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 135.150 €, 901,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište Otok Pašman, blizina mora, atraktivna lokacija. .

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 130.000 €, 1025,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište u mjestu Dobropoljana na otoku Pašmanu.Parcela je smještena uz glavnu otočku cestu . Širina zemljišta: cca. 20 m Dužina zemljišta: cca. 55 m Udaljenost od centra mjesta: cca. 700 metara Udaljenost od najbliže plaže: samo 300 metara Blizina....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 133.510 €, 1027,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište Kraj (Pašman) Prodaje se građevinsko zemljište površine 1027 m, smješteno u mirnom okruženju, okruženo prirodom i šumom. Zemljište se nalazi na udaljenosti od 5700 m od mora te ima lijep pogled na more. Potrebno je dovesti struju i vodu do parcele. Lokacija je....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 130.000 €, 1027,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište, Kraj ? Otok Pašman (1.027 m²) Prodaje se građevinska parcela u mjestu Kraj na otoku Pašmanu, na iznimnoj lokaciji idealnoj za ljubitelje mira, prirode i privatnosti - pogodno za izgradnju kuće za odmor ili investiciju. Zemljište je smješteno u prelijepom otočnom....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • pašman 960 m2 (35)
  • uredi pašman (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,