• GoHome Professional
uredi pašman 920 m2 što veće - GoHome
  • uredi pašman 920 m2 što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi pašman 920 m2 što veće

  • Za upit "uredi pašman 920 m2 što veće" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 870 m2 (malo manji)
    • 970 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PAŠMAN, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

NEVIĐANE, PAŠMAN - Poljoprivredno zemljište na rubu građevinske zone! Otkrijte potencijal ovog izvanrednog poljoprivrednog zemljišta smještenog uz glavnu prometnicu u slikovitom selu Neviđani na otoku Pašmanu. Sa svojih 150 metara udaljenosti od mora, ovo zemljište pruža vam ne samo....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 232.760 €, 1000,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište blizu mora, Pašman Posredujemo u prodaji građevinskog zemljišta od 1000m2 na odličnoj lokaciji samo 80m od mora. Zemljište se nalazi u građevinskom izgrađenom dijelu naselja, pravokutnog je oblika te ima pristupnu asfaltiranu cestu, vodu i struju u blizini. Nekretnina....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 199.200 €, 996,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

PRILIKA Prodaje se prekrasno zemljište na otoku Pašmanu, mjesto Ždrelac u samom centru mjesta, svega 90 m od mora, površine 996 m2. mogućnost podjele zemljišta na dvije manje parcele, zbog prometnice koja je na rubnim krajevima istoćne i zapadne strane parcele. Vlasništvo uredno 1/1....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 207.020 €, 941,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Zadar - Pašman, prodaje se građevinsko zemljište od 941 m2. . Zemljište je u neizgrađenom djelu građevinskog područja - uređeni dio građevinskog područja naselja, pravilnog je oblika dimenzija cca. 28m x 34m, riješen prilazni put, struja i voda pored. . Nalazi se na odličnoj lokaciji....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 170.000 €, 931,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u naselju Banj na otoku Pašmanu, relativno pravilnog oblika, udaljeno samo 200-tinjak metara od mjesne plaže i centra naselja. Zemljište je površine 931 m2. Nalazi se pored pristupnog puta, a sva potrebna infrastruktura je u neposrednoj blizini. Zemljište....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 160.825 €, 919,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Pašmanu, mjesto Ždrelac, površine 919m2. Udaljenost do mora zračne linijecca 300 metara, pravokutan oblik. Sva infrastruktura u neposrednoj blizini. U ponudi i teren površine 1.236m2 Vlasništvo uredno! .

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 135.150 €, 901,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinsko zemljište Otok Pašman, blizina mora, atraktivna lokacija. .

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 135.150 €, 901,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište Otok Pašman, blizina mora, atraktivna lokacija. ID KOD AGENCIJE: DA1000046 Nataša Mršić Agent s licencom Mob: 091/167-5224 E-mail: natasa.mrsic@dogma-nekretnine.com www.dogma-nekretnine.com Zemljište Pašman.

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 105.000 €, 890,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju građevinsko zemljište u mjestu Mrljane otok Pašman. Površina parcele 890m2, pristup puta sa dvije strane. Udaljenost od plaže 200m. Sva potrebna infrastruktura u blizini. .

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 87.400 €, 874,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Banj na otoku Pašmanu, smješteno 600 m od mora i plaže. Zemljište se nalazi iznad glavne otočke prometnice i imaukupno 874 m2. Prema zemljištu vodi neasfaltirani put širine od 2.50 do 3m. Zemljište je nepravilnog oblika, blago nakošeno te....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • pašman 920 m2 što veće (46)
  • uredi pašman što veće (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan