• GoHome Professional
uredi pašman 870 m2 - GoHome
  • uredi pašman 870 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi pašman 870 m2

  • Za upit "uredi pašman 870 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 830 m2 (malo manji)
    • 910 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PAŠMAN, 130.000 €, 857,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište 857 m2 ? Mrljane (Pašman) Prodaje se građevinsko zemljište površine 857 m2 u mjestu Mrljane, na otoku Pašmanu. Zemljište je pravilnog oblika i nalazi se unutar izgrađenog građevinskog područja, što značajno olakšava ishođenje dozvola i početak gradnje. Osnovne....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 112.500 €, 863,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

PAŠMAN, BANJ - Građevinsko zemljište 863 m2 Na prodaju je građevinsko zemljište u naselju Banj na otoku Pašmanu, površine 863 m². Parcela se nalazi oko 600 metara od centra naselja, trgovine i plaže, u izgrađenom dijelu građevinskog područja. Zemljište je pravilnog oblika, a svi potrebni....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 150.000 €, 868,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.10.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar Nekretnina iz ponude izdvaja zemljište u Svetom Filipu i Jakovu, smješteno u građevinskoj zoni. Trenutno je na parceli maslinik, a pristup je moguć makadamskim putem koji vodi do samog zemljišta. Zemljište se nalazi u neposrednoj blizini mora te pruža predivan pogled....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 87.400 €, 874,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Banj na otoku Pašmanu, smješteno 600 m od mora i plaže. Zemljište se nalazi iznad glavne otočke prometnice i imaukupno 874 m2. Prema zemljištu vodi neasfaltirani put širine od 2.50 do 3m. Zemljište je nepravilnog oblika, blago nakošeno te....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 87.400 €, 874,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Banj na otoku Pašmanu, smješteno 600 m od mora i plaže. Zemljište se nalazi iznad glavne otočke prometnice i ima ukupno 874 m2. Prema zemljištu vodi neasfaltirani put širine od 2.50 do 3 m. Zemljište je nepravilnog oblika, blago nakošeno te....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 112.500 €, 863,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u naselju Banj na otoku Pašmanu, relativno pravilnog oblika, udaljeno oko 600 metara od centra mjesta, najbliže trgovine i plaže. Zemljište je površine 863 m2. Nalazi se u blizini lokalnog asfaltnog puta, a sva potrebna infrastruktura je u krugu 50....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 119.000 €, 861,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište u naselju Kraj na otoku Pašmanu udaljeno 200 metara od mora. Zemljište se nalazi uz državnu cestu D110 na ugodnoj lokaciji između dviju uvala s plažama, to jest, Tratica i Dužica. U naravi je na zemljištu maslinik s većim stablima masnila. U blizini zemljišta....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 100.000 €, 860,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište pravokutnog oblika na otoku Pašman, mjesto Kraj, blizu mlina Kraj i kampa Torkul, površine 860 m2, od mora 200 m, pogled na more prema Biogradu, prilaz sa asfaltne ceste, na cesti voda i struja, ravna parcela sada u naravi maslinik. Zbog dobrog oblika....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 249.000 €, 842,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

U mjestu Pašman, na istoimenom otoku, smjestilo se atraktivno građevinsko zemljište. Površina zemljišta iznosi 842 m2, a udaljeno je 80 m od mora, dok je udaljenost cestovnim pristupom 250 m. Teren je ravan, gotovo kvadratnog oblika, širine i dužine 21m2 s izduženim krajevima - svaki....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 269.900 €, 842,00 m2 cca 320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Pašman, u mjestu Pašman, u mirnoj uvali Lučina. Parcela ima 842 m2 i nalazi se svega 80 m od mora (drugi red). Sa zemljišta se pruža lijep otvoren pogled na more. Parcela je: - na ravnom terenu - očišćena - spremna za gradnju Svi komunalni....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • pašman 870 m2 (57)
  • uredi pašman (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja