• GoHome Professional
uredi pašman 610 m2 što manje - GoHome
  • uredi pašman 610 m2 što manje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi pašman 610 m2 što manje

  • Za upit "uredi pašman 610 m2 što manje" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 580 m2 (malo manji)
    • 640 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PAŠMAN, 113.000 €, 565,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

OTOK PAŠMAN, ŽDRELAC - 565 m2 građevinskog zemljišta blizu mora Prodaje se vrlo atraktivno građevinsko zemljište u Ždrelcu na otoku Pašmanu. Građevinsko zemljište je udaljeno 80 metara zračne linije od mora i ima otvoreni pogled na more. Zemljište se nalazi se na lijepoj i atraktivnoj....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 1.450.000 €, 551,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzna apartmanska kuća sa tri stambene jedinice na otoku Pašmanu,mjesto Dobropoljana.Iz gotovo svakog dijela kuće,pruža se prekrasan panoramski pogled na morsku obalu.Kuća je rađena za sebe,za vlasnike,a ne za daljnju prodaju,tako da je vođena briga o kvaliteti prilikom....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 120.000 €, 558,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Lokacija i pristup Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Pašmanu, udaljeno približno 150m od mora i obalne šetnice. Nalazi se uz pristupni put, u mirnom izgrađenom okruženju obiteljskih kuća i uređenih maslinika, što osigurava ugodnu privatnost i kvalitetan pristup parceli. Karakteristike....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 105.000 € na 110.000 € - 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, PAŠMAN, 110.000 €, 558,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 105.000 €
03.04.2026 - 110.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Na otoku Pašmanu prodaje se građevinsko zemljište na iznimnoj lokaciji, svega oko 150 metara od mora i obalne šetnice. Parcela se nalazi uz pristupni put, u mirnom i već izgrađenom okruženju obiteljskih kuća i uređenih maslinika, što osigurava privatnost i sigurnost ulaganja. Zemljište....

 
 
 
  Kuća, PAŠMAN, 120.000 €, 558,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 80.000 €, 560,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se teren pravilnog oblika, uz asvaltiranu cestu, infrastruktura uz teren, gradnja dozvoljena. Nalazi se u građevinskoj zoni, mogućnost gradnje samostojećeg objekta sa tri stana. Udaljenost od plaže 500m. Vlasništvo uredno Barotul, građevinsko zemljište.

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 148.500 € na 120.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PAŠMAN, 120.000 €, 594,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.01.2026 - 148.500 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište u građevinskom području općine Pašman (pored mjesnog groblja) površine 594 m² smješteno u prvom redu do mora. Zemljište je pravokutnog oblika (dimenzija: cca 18 m x 33 m). Uredno vlasništvo i dokumentacija. Zemljište se ne prodaje putem agencije. Za više informacija....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 70.000 €, 597,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Banj na otoku Pašmanu. Površina je 597 m2. Nalazi se 300 metara od mora. Infrastruktura prolazi uz teren. Pogled na more sa zemljišta je minimalan, a s prvog kata budućeg objekta bio bi dobar. Za više informacija molimo kontaktirati agenciju.....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 150.000 €, 600,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište površine 600 m2. Nalazi se odmah uz glavnu otočnu cestu. Vlasništvo je 1/1, voda, struja, telefon, sve dozvole i papiri i priključci. Kontakt: Tomo 092 5095 028 Zemljište građevinsko Pašman, Kraj, 600 m2.

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 70.000 €, 600,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u naselju Banj na otoku Pašmanu, pravilnog oblika, smješteno na oko 300 metara udaljenosti do centra mjesta, najbliže trgovine i lijepe plaže. Površina zemljišta iznosi 600 m2, dimenzija oko 24x25 m. Nalazi se u izgrađenom dijelu građevinskog područja....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • pašman 610 m2 što manje (38)
  • uredi pašman što manje (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr