• GoHome Professional
uredi pašman 610 m2 - GoHome
  • uredi pašman 610 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi pašman 610 m2

  • Za upit "uredi pašman 610 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 580 m2 (malo manji)
    • 640 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-12%

Promjena cijene sa 95.000 € na 84.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PAŠMAN, 84.000 €, 619,00 m2 cca 140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 95.000 €
06.03.2026 - 84.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište na otoku Pašmanu, u mjestu Ždrelac, površine 619 m2. Cca 350 metra je udaljeno od mora, a od centra mjesta 450 metara. Pristupa mu se preko uređene prometnice, a sva infrastruktura je u blizini. Za dodatne informacije, kontaktirajte nas na 099 393....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 120.000 €, 600,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK PAŠMAN, ŽDRELAC - 600 m2 građevinskog zemljišta blizu mora Prodaje se vrlo atraktivno građevinsko zemljište u Ždrelcu na otoku Pašmanu. Građevinsko zemljište je udaljeno 80 metara zračne linije od mora i ima otvoreni pogled na more. Zemljište se nalazi se na lijepoj i atraktivnoj....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 118.180 €, 622,00 m2 cca 190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

U Dobropoljani, na otoku Pašmanu okruženo maslinicima, vinogradom i mediteranskim raslinjem smjestilo se zemljište gotovo pravilnog pravokutnog oblika, površine 622 m2 što je idealno za gradnju lijepe obiteljske kuće saprekrasnim vrtom i okućnicom. Zemljište se nalazi u izgrađenom....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 158.000 €, 604,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.indomio.hr

Pašman, građevinsko zemljište 1 red do mora, infrastruktura do terena, blizina svih sadržaja. Prilika za sve ljubitelje otoka koji je odlično povezan kopnom trajektnom vezom s otoka Pašmana Tkon-Biograd i s otoka Ugljana Preko-Zadar s obzirom da su otoci povezani mostom. Ako volite....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 95.000 €, 617,00 m2 cca 150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u mjestu Ždrelac sa površinom od 617m2. Zemljište se nalazi unutar granica građevinskog područja-neizgrađeni neuređeni dio. Također navedeno zemljište se nalazi iznad otočke ceste. Voda i struja su u neposrednoj blizini. Udaljenost od mora je cca.250m.....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 150.000 €, 600,00 m2 cca 250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište površine 600 m2. Nalazi se odmah uz glavnu otočnu cestu. Vlasništvo je 1/1, voda, struja, telefon, sve dozvole i papiri i priključci. Kontakt: Tomo 092 5095 028 Zemljište građevinsko Pašman, Kraj, 600 m2.

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 70.000 €, 600,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište u naselju Banj na otoku Pašmanu, pravilnog oblika, smješteno na oko 300 metara udaljenosti do centra mjesta, najbliže trgovine i lijepe plaže. Površina zemljišta iznosi 600 m2, dimenzija oko 24x25 m. Nalazi se u izgrađenom dijelu građevinskog područja....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 148.500 € na 120.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, PAŠMAN, 120.000 €, 594,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
02.01.2026 - 148.500 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se zemljište u građevinskom području općine Pašman (pored mjesnog groblja) površine 594 m² smješteno u prvom redu do mora. Zemljište je pravokutnog oblika (dimenzija: cca 18 m x 33 m). Uredno vlasništvo i dokumentacija. Zemljište se ne prodaje putem agencije. Za više informacija....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 199.000 €, 578,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.10.2024.,

www.njuskalo.hr

Kraj, Otok Pašman, prodaje se građevinski teren na prestižnoj lokaciji udaljen svega 50 m zračne linije do najprestižnije pješčane otočne plaže Tratica. Plaža je opremljena tuševima, igralištima za djecu i odrasle te barovima za druženje i brzu hranu. Neposredno uz plažu je smještena....

 
 
 
  Zemljište, PAŠMAN, 126.500 €, 575,00 m2 cca 220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

PRILIKA Prodaje se prekrasno zemljište na Pašmanu, u samom centru mjesta, svega 80 m od mora, površine 575 m2, i kao takvo je idealno za obiteljsku kuću za odmor, ili manju stambenu zgradu sa apartmanima. Zemljište je pravilnog oblika, dimenzija 30x19 m. Vlasništvo uredno 1/1 Agencijska....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • pašman 610 m2 (38)
  • uredi pašman (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan