- uredi mihotići što jeftinije

  • Za upit "uredi mihotići što jeftinije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, MIHOTIĆI, 229.000 €, 140,00 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

MATULJI - etaža ove autohtone kamene kuće nalazi se u prizemlju, s dvorištem koje gleda prema cesti, a drugo dio okućnice je na južnoj strani. Započeta je adaptacija te je stan potrebno urediti do kraja. Krov je novi, a zamijenjen je dio podova. Lijepa lokacija na par minuta do centra....

 
 
 
  Zemljište, MIHOTIĆI, 11.500 €, 452,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

MATULJI, POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE Prodaje se poljoprivredno zemljište od 452 m2 u Matuljima. KONTAKT: 051332368 ID KOD AGENCIJE: 13839 Consensus nekretnine 007 Agent s licencom Tel: 051 332 368 E-mail: davor@consensus-nekretnine.hr www.consensus-nekretnine.hr MATULJI, POLJOPRIVREDNO....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 110.000 €, 34,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

MATULJI - STAN S BALKONOM Prodaje se uredan stan u Matuljima, smješten u zgradi novije gradnje. Stan se nalazi na mirnoj i ugodnoj lokaciji, idealnoj za obitelj ili par. Sastoji se od svijetle i prozračne jedne veće prostorije koja je namjenjena za kuhinju i po potrebi dnevnog boravka....

 
 
 
  Zemljište, MIHOTIĆI, 130.000 €, 714,00 m2 cca 180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

MATULJI, građevinsko teren na lijepoj i mirnoj poziciji sa pogledom na more. Teren ima prilazni put. Voda i struja na 50-ak m. Posjeduje svu potrebnu dokumentaciju. Čisto vlasništvo. Mogućnost kupnje i drugog terena uz njega od 1756m2. ID KOD AGENCIJE: 5575 T Tanja Bolobanić Asistent....

 
 
 
  Zemljište, MIHOTIĆI, 135.000 €, 1248,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

MATULJI - Mihotići - građevinsko zemljište 1248m2 Matulji Mihotići - teren sa građevniskom dozvolom za garažu i obiteljsku kuću P+2 od 350m2. Plaćene komunalije (komunalni, vodni doprinosi i ostalo) i spremno za gradnju. Teren ima dijelomičan pogled, nalazi se na tihoj i mirnoj poziciji,....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 140.000 €, 41,20 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

MATULJI - MIHOTIĆI - JEDNOSOBAN STAN SA DNEVNIM BORAVKOM OD 41,2 m2 SA TERASOM U VLASNIŠTVU OD 32,8 m2 . STAN SE SASTOJI OD SPAVAĆE SOBE, KUPAONICE, KUHINJE SA DNEVNIM BORAVKOM SA IZLAZOM NA TERASU. STAN JE ADAPTIRAN, POSTAVLJENA JE NOVA PVC STOLARIJA, KLIMA URDJAJ I NOVA KERAMIKA.....

 
 
 
  Zemljište, MIHOTIĆI, 144.500 €, 713,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se građevinsko zemljište od 713m2 smješteno na atraktivnoj poziciji - Matulji, Mihotići. Parcela nudi lijep pogled na more i "Grobničke Alpe" te se nalazi u stambenoj zoni, što omogućuje brzu i jednostavnu realizaciju gradnje. Ukupna površina iznosi 713m2, a zemljište je ravno....

 
 
 
  Zemljište, MIHOTIĆI, 145.000 €, 713,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja teren 713 m2 u Mihotićima, na mirnoj lokaciji, na kraju slijepe ulice, a opet u blizini svih sadržaja. Teren je ravan, ima osiguran pristupni put, jugoistočne orijentacije, sunčan tijekom cijelog dana. Pravilnog je oblika, a sva infrastruktura....

 
 
 
  Zemljište, MIHOTIĆI, 145.000 €, 717,00 m2 cca 200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, MIHOTIĆI - Novo - građevinsko zemljište 718m2 u mirnom okruženju blizu Opatije u DUX ponudi izdvajamo fantastično građevinsko zemljište u blizni Opatije. Radi se o ravnom terenu veličine 718m2 u okolici Pobri idealno za izgradnju obiteljske kuće ili zgrade sa stanovima. Buduće....