- uredi metković što veće

  • Za upit "uredi metković što veće" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, METKOVIĆ, 20.000 €, 1301,00 m2 cca 20 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 1301 m² smješteno u Metkoviću. Zemljište se odlikuje izuzetno plodnim tlom, idealnim za različite poljoprivredne djelatnosti, uključujući uzgoj povrća, voća i drugih kultura. Metković, smješten u srcu doline Neretve, jedno je od ključnih....

 
 
 
  Poslovni prostor, METKOVIĆ, Na upit, 4000,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2025.,

www.njuskalo.hr

-Metković, Splitska ulica, odmah uz magistralni put - Retail park moderno je projektiran trgovački centar otvorenog tipa, na izvrsnoj lokaciji u Metkoviću. Metković kao pogranični grad na jugu Hrvatska ima veliku potražnju za poslovnim prostorima trgovačke namjene i povezan je sa....

 
 
 
  Zemljište, METKOVIĆ, 89.000 €, 3072,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

RIJETKA PRILIKA PROSTRANO ZEMLJIŠTE U METKOVIĆU, 3.072 m Prodaje se atraktivno zemljište ukupne površine 3.072 m, smješteno u Metkoviću, samo 15 metara udaljeno od Male Neretve. Parcela pravokutnog oblika dimenzija cca 20 x 130 metara idealna je za stambenu ili poslovnu izgradnju.....

 
 
 
  Zemljište, METKOVIĆ, 89.000 €, 3072,00 m2 cca 30 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

RIJETKA PRILIKA ? PROSTRANO ZEMLJIŠTE U METKOVIĆU - 3.072 m² RIJETKA PRILIKA ? PROSTRANO ZEMLJIŠTE U METKOVIĆU, 3.072 m² Prodaje se atraktivno zemljište ukupne površine 3.072 m², smješteno u Metkoviću, samo 15 metara udaljeno od Male Neretve. Parcela pravokutnog oblika dimenzija cca....

 
 
 
  Poslovni prostor, METKOVIĆ, 850.000 €, 2680,00 m2 cca 320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se skladišno-poslovni prostor ? Metković, industrijska zona Na prodaju je potpuno legalizirano skladište s uredima i pratećim prostorijama, smješteno u industrijskoj zoni Metkovića, idealno za logistiku, proizvodnju ili distribuciju. Lokacija: Industrijska zona, Metković Ukupna....

 
 
 
  Zemljište, METKOVIĆ, 63.240 €, 1581,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju poljoprivredno zemljište u srcu Metkovića, površine 1581 m², koje nudi izvanrednu priliku za ljubitelje poljoprivrede ili investitore. Zemljište je već aktivno u proizvodnji i na njemu se nalazi oko 350 stabala mandarina, starih oko 35 godina, koja svake godine donose bogat....

 
 
 
  Zemljište, METKOVIĆ, 65.000 €, 1343,00 m2 cca 50 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište 1343m2 na Kladi, 1ipol km od semafora prema Krvavcu, direktno na glavnoj cesti širina oko16m, prodajem po cijeni od 50 eura po m2. Građevinsko zemljište, Metković, Klada 1343 m2.

 
 
 
  Poslovni prostor, METKOVIĆ, 700.000 €, 909,55 m2 cca 770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.06.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se uređen poslovni prostor površine 909,51 m² na 2. katu trgovackog centra u Metkoviću, ulica Splitska 1. Prostor se sastoji od: - četiri uredska prostora - hodnika - prodajnog prostora - tri skladišta - četiri stubišta - rampe - dizala - pokretnih stepenica Uz glavni prostor....

 
 
 
  Zemljište, METKOVIĆ, 74.000 €, 823,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Metković - prodajemo atraktivnu građevinsku parcelu 823 m2 u blizini brojnih, dnevno potrebnih sadržaja (trgovine, javni prijevoz, škola, ,), u naselju obiteljskih katnica i manjih zgradica. Parcela je pravilnog oblika sa asfaltnim pristupom i strujom / vodom uz samu parcelu. Uskoro....

 
 
 
  Zemljište, METKOVIĆ, 55.000 €, 810,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se građevinsko zemljište površine 810 m² u Metkoviću, idealno za izgradnju obiteljske kuće ili stambenog objekta. Na zemljištu se već nalaze temelji površine cca 130 m², s mogućnošću gradnje prizemlja i dva kata. Zemljište ima pristupni put te potrebnu infrastrukturu: voda,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • metković što veće (107)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni