- uredi medveja

  • Za upit "uredi medveja" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+29%

Promjena cijene sa 2.236.500 € na 2.875.050 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Zemljište, MEDVEJA, 2.875.050 €, 6390,00 m2 cca 450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 2.236.500 €
22.04.2026 - 2.875.050 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

MEDVEJA - Uz more ( 50 metara) prodajemo veliku i atraktivnu građevinsku parcelu od 6.390 m2. Sa terena se pruža otvoren i lijep pogled na more. .

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 470.000 €, 120,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Kuća sa velikom okućnicom u prekrasnoj Medveji, nadomak jedne od najljepših plaža Kvarnera. Ova kuća idealna je prilika za sve koji traže odličnu investiciju u turizam ili pak privatnu oazu za odmor.Nekretnina se sastoji od četiri uređena jednosobna apartmana, svaki s vlastitim dnevnim....

 
 
 
  Zemljište, MEDVEJA, 177.000 €, 644,00 m2 cca 280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2022.,

www.smart-invest.hr

MEDVEJA, prodaje se građevinsko zemljište površine 644 m2 udaljeno svega 170 m od mora i 500 m od glavne plaže u Medveji! Zemljište se nalazi u M1 zoni - mješovita namjena - pretežito stambeno, s direktnim pristupom na prometnicu. Odlično zemljište za izgradnju vile! Za više informacija....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 720.000 €, 340,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, MEDVEJA - kuća 340 m2 s pogledom na more i okoliš 800m2 Samostojeća kuća s 3 stana udaljeno cca 800m zračne linije od mora, ima panoramski pogled na more i južnu orijentaciju. Kuća se u naravi sastoji od: - jednog dvosobnog apartmana od cca 70m2 koji je kategoriziran za turistički....

 
 
 
  Zemljište, MEDVEJA, 605.700 €, 2019,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Medveja, na atraktivnoj lokaciji, stotinjak metara od mora prodajemo građevinsko zemljište. Sastoji se od nekoliko parcela koje čine jednu cjelinu pravilnog oblika. Teren je nakošen, djelomičnom pod šumom, a prilaz je cestom koja vodi preko privatnih terena. Pravo služnosti je upisano,....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 740.000 €, 252,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se samostojeća kuća s pogledom na more na izvanrednoj lokaciji u Medveji. Kuća je kompletno obnovljena prije tri godine, sastoji se od tri apartmana koja su u funkciji turizma. U prizemlju površine 71,5 m2 se nalazi dvosobni apartman s dnevnim boravkom, dvije kupaone, kuhinja....

 
 
 
  Zemljište, MEDVEJA, 2.000.000 €, 2095,00 m2 cca 960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.06.2025.,

www.smart-invest.hr

MEDVEJA, teren od 2095 m2 uz more, planske oznake T3 - Kamp, unutar pojasa 100 m od mora - površina gospodarske namjene - ugostiteljsko turističke. Za više informacija i razgled nazovite +385/99/320-0008 Udaljenost od mora: 20 m Trgovina Javni prijevoz Blizina mora Udaljenost od javnog....

 
 
 
  Kuća, MEDVEJA, 599.000 €, 210,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2022.,

www.smart-invest.hr

MEDVEJA, uredna obiteljska kuća od 210 m2 koja se sastoji od tri stambene jedinice, na mirnoj lokaciji, s otvorenim pogledom na more! Na okućnici je moguće napraviti bazen. Kuća je kao stvorena za odmor ili za turistički najam! Za više informacija i razgled nazovite +385/99/320-0008....

 
 
 
  Zemljište, MEDVEJA, 3.200.000 €, 7389,00 m2 cca 430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2021.,

www.remax-centarnekretnina.com

MEDVEJA - Prodajemo veliki građevinski teren ( više parcela) ispod ceste za Pulu, uz samo more. Teren je veličine 7.371 m2 i ima svu potrebnu infrastrukturu. Teren se nalazi u zoni turističke gradnje, te je na njemu moguće izgraditi hotel ili adekvatan turistički kapacitet. .

 
 
 
  Zemljište, MEDVEJA, 545.000 €, 1817,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, MEDVEJA - Građevinsko zemljište, 1800 m2 Opatija, predivan obalni grad smješten na Jadranskom moru poznato je turističko odredište za turiste iz cijelog svijeta. Grad je okružen prekrasnom prirodom, u podnožju planine Učka. Iz nekretnina u Opatiji pruža se neprocjenjivi pogled....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • medveja (61)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?