• GoHome Professional
uredi matulji do 1800 eura/m2 - GoHome
  • uredi matulji do 1800 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi matulji do 1800 eura/m2

  • Za upit "uredi matulji do 1800 eura/m2" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 978 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 220 m2
    • do 280 m2
    • 280 m2 (prosječna površina)
    • barem 280 m2
    • 330 m2
  •  Po cijeni
    • 1700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 64000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • suteren
    • dvoetažni
    • opremljen
    • prizemlje
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Poslovni prostor, MATULJI, 860.000 €, 568,00 m2 cca 1510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažna hala u Poslovnoj zoni Rupa u naravi poslovna građevina - skladište i uredski prostor, ukupne bruto površine 568 m2. Građena je u skladu s Građevinskom dozvolom te je za istu izdana Uporabna dozvola. Sastoji se od uredskih prostora koji se prostiru na dvije etaže....

 
 
 
  Poslovni prostor, MATULJI, 252.810 €, 140,45 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Na izvrsnoj lokaciji u Matuljima daje se u zakup poslovni prostor površine 140.45 m² smješten na prvom katu poslovne zgrade. Prostor je trenutno uređen i koristi se kao ured, no zahvaljujući funkcionalnom rasporedu i infrastrukturi, mogućnost prenamjene u različite poslovne svrhe....

 
 
 
  Poslovni prostor, MATULJI, 180.000 €, 278,00 m2 cca 650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina prodaje poslovnu zgradu cca 12 km od centra Matulja. Sastoji se od četiri skladišta u suterenu (20 m2 do 40 m2) i proizvodnog prostora (91 m2) i dva ureda na prizemlju. ID CODE: 300031005-1944 Elvis Karamarko Prodajni predstavnik Mob: +385 91 641 3132 Tel:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uredi matulji do 1800 eura/m2'
595.000 €
  Poslovni prostor, MATULJI, 85.000 €, 200,00 m2 cca 430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se firma s inventarom za caffe bar u Matuljima, ukupne površine 200 m2, s terasom od 200 m2. Sve je novo uređeno. Za sve dodatne informacije kontaktirajte agenta na broj telefona 0919575662. . ID CODE: 835 pp Lider nekretnine Kvarner Ovlašteni posrednik Mob: +385 91 9575 662....