• GoHome Professional
uredi matulji 240 m2 - GoHome
  • uredi matulji 240 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi matulji 240 m2

  • Za upit "uredi matulji 240 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MATULJI, 450.000 €, 240,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je kuća smještena na velikoj parceli od 7.722m2. Nekretnina ima puno potencijala obzirom da se nalazi u stambeno-poslovnoj zoni i vrlo frekventnoj poziciji te ima veliku okućnicu. Kuća zahtjeva adaptaciju, ima površinu od 240m2 i sastoji se od suterena, prizemlja i 1. kata.....

 
 
 
  Kuća, MATULJI, 500.000 €, 240,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kuća u Rukavcu s velikim poslovnim prostorom na pozamašnom terenu od 6.000 m2. Izgrađeno prizemlje u kojem se nalazi poslovni prostor ima 120 m2. Na katu je predviđen stan od 120 m2 koji tek treba izgraditi. Iza ovog objekta je manji objekt P+1 tlocrtne površine 60 m2. U prizemlju....

 
 
 
 
-30%

Promjena cijene sa 520.000 € na 365.000 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MATULJI, 365.000 €, 240,00 m2 cca 1520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 520.000 €
17.05.2026 - 365.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

RUKAVAC Kuća s napravljenom prizemnom etažom od 120 m2 u kojem se nalazi poslovni prostor (radiona), na prvom katu se može nadograditi još jedna etaža (stan). Iza kuće se nalazi konoba i jedan mali jednosoban stan. Kuća se nalazi na terenu od 5.500 m2, nalazi se na jako lijepoj lokaciji....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 342.375 € na 360.000 € - 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, MATULJI, 360.000 €, 226,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.06.2025 - 342.375 €
28.02.2026 - 360.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Prodaje se kuća u Matuljima s dva stana u mirnoj ulici. Oba stana istog su rasporeda veličine od 113 m2, a sastoje se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kupaonice, toaleta i kuhinje s blagovaonom. Kuća je zapadne orijentacije i djelomično otvorenog pogleda prema otoku Cresu.....

 
 
 
  Kuća, MATULJI, 1.150.000 €, 240,00 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

BREGI - kuća / villa 240m2 sa pogledom na more i bazenom + uređen okoliš 800m2 U mjestu Bregi iznad Opatijske rivijere, smještena je ova lijepa vila sa bazenom iz koje seže prekrasan pogled na more, krajobraz, te kvarnerski zaljev i susjedne otoke. Moderno uređena i opremljena zadovoljiti....

 
 
 
  Kuća, MATULJI, 390.000 €, 240,00 m2 cca 1630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Kuća sa tri stana sa izvrsnim pogledom! Pogodno je za mnogobrojnu obitelj, objekt također sadrži konobu i vrt. Svaki stan u kući ima svoj vanjski ulaz što je ujedno korisno za moguće iznajmljivanje po pojedinoj jedinici. Sadrži 4 parkirna mjesta sa garažom. Lokacija je vrhunska za....

 
 
 
  Kuća, MATULJI, 360.000 €, 240,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Matulji, ova nekretnina ima puno za ponuditi: 240m2 stambenog prostora koji se može iskoristiti na razne načine, velike terase u visokom prizemlju (50m2) i na katu (80m2) stvorene za čisti užitak, druženja i roštiljanja s prekrasnim pogledom na more i Učku, konoba od 60m2 kad ta druženja....

 
 
 
  Kuća, MATULJI, 480.000 €, 240,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo samostojeću kuću s dva stana, kompletno adaptirana. Stanovi su povezani s unutarnjim i vanjskim stepeništem. Stan u prizemlju se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka, tri sobe, kupaone, toaleta, ukupne površine cca 150m2. Na prvom katu su dnevni boravak s blagovaonom,....

 
 
 
  Kuća, MATULJI, 466.000 €, 238,00 m2 cca 1960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Casa Bella izdvaja iz ponude kuću u dvojnom objektu u mjestu Mučići, na području Općine Matulji. U prizemlju su veliki dnevni prostor (kuhinja, blagovaonica i dnevni boravak) te kupaonica. Širokim se vratima izlazi na terasu od 56 kvadrata. Ova kuća ima i bazen. Na katu su dvije veće....

 
 
 
  Kuća, MATULJI, 350.000 €, 237,00 m2 cca 1480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Kuća u Rukavcu sa predivnim panoramskim pogledom na more i Rijeku. Kuća se sastoji od stana 80m2 na 1. katu sa dvije sobe i izlazom na balkon sa kojega se pruža predivan pogled. U prizemlju su tri konobe koje se mogu pretvoriti u stambeni prostor. Kući pripada i spremište, a ispod....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • matulji 240 m2 (153)
  • uredi matulji (13)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 
Sve za uređenje vašeg doma!

Uredite dom

Kontakt telefon: