• GoHome Professional
uredi matulji 160 m2 - GoHome
  • uredi matulji 160 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi matulji 160 m2

  • Za upit "uredi matulji 160 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2 (malo manji)
    • 170 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MATULJI, 72.000 €, 160,00 m2 cca 450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj i ugodnoj lokaciji u naselju Zaluki, nedaleko od centra Matulji, smjestila se ova autohtona starina s velikim potencijalom za adaptaciju i uređenje prema vlastitim željama. Kuća ukupne površine 160 m² nalazi se na parceli od 410 m², što pruža dovoljno prostora za uređenje....

 
 
 
  Kuća, MATULJI, 480.000 €, 160,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

MATULJI - MIHOTIĆI Na prodaju je lijepa samostojeća obiteljska kuća s djelomičnim pogledom na more. Sastoji se od prizemlja u kojem se nalaze: prostrani ulazni hodnik, kuhinja sa blagovaonicom, dnevni boravak, spavaća soba, kupaonica i ostava. Na katu se nalazi predsoblje koje služi....

 
 
 
  Kuća, MATULJI, 60.000 €, 160,00 m2 cca 380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se starina - kamena dvojna kuća, ukupne površine 160m2, katnosti prizemlje + 1 kat, s pripadajućom okućnicom od cca 200m2. U prizemlju se nalazi jedna velika konoba te jedna manja koja je podijeljena u dvije prostorije, dok je kat podijeljen na dvije prostorije - otvoren prostor....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 595.000 € na 565.000 € - 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MATULJI, 565.000 €, 160,00 m2 cca 3530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.12.2025 - 0 €
07.03.2026 - 595.000 €
04.05.2026 - 565.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.crozilla.com

Manor predstavlja iznimno atraktivan, prostran stan smješten na mirnoj lokaciji u okolici Opatije, naselju Mihotići. Riječ je o nekretnini koja se nalazi u modernoj novogradnji visokog standarda, a ističe se suvremenom opremom, vrhunskim materijalima gradnje te funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
  Kuća, MATULJI, 720.000 €, 170,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2023.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja samostojeću kuću 170 m2 na parceli od 638 m2, u Bregima, u okolici Opatije. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, a sastoji se od jednog dvoetažnog stana. U prizemlju se nalazi: dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonom (s izlazom na terasu....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 595.000 € na 565.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MATULJI, 565.000 €, 160,00 m2 cca 3530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 595.000 €
02.05.2026 - 565.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.crozilla.com

Luksuzno uređen peterosobni stan od 160 m², smješten u ekskluzivnoj vili koja se prostire na dvije etaže, s okućnicom od 250 m² i prostranom terasom od 130 m² s prekrasnim panoramskim pogledom na Kvarnerski zaljev.Stan se prodaje s vrhunskim luksuznim namještajem koji ostaje u prostoru,....

 
 
 
  Apartman, MATULJI, 595.000 €, 160,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

Iskoristite priliku da postanete vlasnik modernog stana s očaravajućim panoramskim pogledom na Kvarner! Ovaj energetski učinkovit stan savršeno se uklapa u svoje prirodno okruženje, pružajući vam mir i privatnost na kraju mirne ulice. S inovativnim arhitektonskim rješenjima, stan....

 
 
 
  Kuća, MATULJI, 72.000 €, 160,00 m2 cca 450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je starina za rušenje sa novoizrađenom građevinskom dozvolom za rekonstrukciju. Okućnica ima 410 m2. Boss kontakt : 091/379-1010 Dragan ID KOD AGENCIJE: 5560 Boss nekretnine Mob: +385 91 3791010 Tel: 051 323 306 E-mail: boss@boss-nekretnine.hr http://www.boss-nekretnine.hr/....

 
 
 
  Kuća, MATULJI, 595.000 €, 160,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

OPATIJA, MATULJI, ekskluzivna vila moderne arhitekture sa panoramskim pogledom na more. Nalazi se na mirnoj i sunčanoj lokaciji, okružena zelenilom, samo 1300 m udaljena od Matulja i 3,5 km udaljena od Opatije. Kuća je dvojna ali potpuno odvojena od drugog dijela što daje osjećaj....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 72.000 € na 68.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MATULJI, 68.000 €, 160,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.11.2025 - 69.000 €
20.12.2025 - 80.000 €
04.01.2026 - 69.000 €
11.03.2026 - 120.000 €
08.04.2026 - 69.000 €
12.04.2026 - 72.000 €
08.05.2026 - 68.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem starinu za rušenje sa novoizrađenom građevinskom dozvolom za rekonstrukciju u selu Zaluki u općini Matulji Starina za rekonstrukciju sa građevinskom dozvolom općina Matulji (prodaja).

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • matulji 160 m2 (157)
  • uredi matulji (13)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!

www.sajn-nekretnine.hr